Niyet Ettim Emzirirken Kilo Vermeye🤱🏻

SonsuzUmut SonsuzUmut hosgeldin canimmm.

Kiraz sapini nerden aldin ?
Kizlar Ben bu hafta sonu biraz bozdum diyeti ya :KK43: durum yedim bu aksam ve yarim cikolaalta:KK43:
Yarin kaldığım yerden devam ediyorumm

Kizlar Ben bu hafta sonu biraz bozdum diyeti ya :KK43: durum yedim bu aksam ve yarim cikolaalta:KK43:
Bugün bende bozdum biraz yemeği çok yedim kahvaltı da öyle oh öğle arasında da çerez yedim bolca😔

Hoşbulfum canım
Bende bulamadım markette sallama paket çay şeklinde aldım ama belki aktarda falan denk gelir bizim evin buradakinde yoktu

Cuma tartılıyoruz en cok kilk veren kim bakalım
Evet inşallah cumaya tartilalim pazartesi de kontrol tartısı olsun,menülerimiz de ekleyelim, isteyen sporunda yazssin tukettigimiz su miktarı da çok onemli

Pazar kilom 73,3
Bugün 73,7
Dün biraz fazla oldu yediklerim ama telefi edecegim😔

Bugünün kahvaltısı
saat 10
Haşlanmış yumurta bir tane, bir tabak ıspanak yogurtlamasi,kk peynir,12 zeytin, bolca pul piber

Günaydın kizlar ❤️, yeşil çayımı da aldım bol sıvı tüketmeyi amaçlıyorum

Günaydın kızlar o zaman anlaştık cuma tartı günü ptesi günü kontrol günü
Bende şimdi sade nescafe yaptım içiyorum selülit yapıyo diye okudum geçen gün ama isveç diyetinde veriyolardı, iştah kesiyo diye içiyordum sizce napayım tomrs tomrs acaba senin gbi yeşilçay içseydim bende

Günaydın kızlar bende iki gün biraz kaçırdım.kardesim gurbetten gelmişti abartı yemekler oldu ama kendimi yine de frenleyerek yedim. İnşallah cumaya kadar toparlarim

Günaydın kızlar o zaman anlaştık cuma tartı günü ptesi günü kontrol günü
Bende şimdi sade nescafe yaptım içiyorum selülit yapıyo diye okudum geçen gün ama isveç diyetinde veriyolardı, iştah kesiyo diye içiyordum sizce napayım tomrs tomrs acaba senin gbi yeşilçay içseydim bende
Tamm canm herkes o gün için onaylıyor. Bulup yok geldiğinde düzenleme yapar diye düşünüyorum. Normalde türk kahvesi de yağ yakıyor. Hemen hemen hergun bir fincan tuketiyorum.Nescafe hakkında birşey bilmiyorum. Yeşil çay da yağ yakma özelliği varmış tokkluk hissi de veriyormuş. Birçok faydası da var. Yeşil çayda kararlıyım. Ben poşet çayıni almadım demleme yeşil çay aldim. Poşet den daha sağlıklı diye düşünüyorum.
Denemekde fayda var.

• Beğen
Reactions: Kuf
Günaydın kızlar bende iki gün biraz kaçırdım.kardesim gurbetten gelmişti abartı yemekler oldu ama kendimi yine de frenleyerek yedim. İnşallah cumaya kadar toparlarim
Günaydın canm. Bende kaçırdım birgün tutsam birgün dayanamayip kaçırıyorum malesef. 🙈. Biraz daha dikkatli olsam gidecek kilolar,😊, birbirimizi desteklerden cumaya toparlariz inşallah

Bugün ev gezmesi var inşallah karbonhidrat li ikramlar çok olmaz 🙈

Menülerimiz de ekleyelim kizlar o zaman daha kontrollü tuketiriz. Ben öyleyim yoksa kaçırıyorum ipin ucunu

Dünün menüsü
Kahvaltı
Ispanak yogurtlamasi, haşlanmış yumurta, zeytin, kk peynir

Öğleden sonra
Bir muz

Akşam
Kahvaltı hazırladım gezme ve alışverişten geldik
Sucuklu yumurta, çökelek kavurması, zeytin, iki dilim ekmek, salata,
Akşam 10 gibi küçük kase çekirdek cinttim 100 gram varmıdır biliyorum ama 100 gram tuzlu cekirdek 560 caloriliymis😱
Sabah tartıldım 74 geldim🤦
İki litre su tüketimi
Spor yapamadim malesef 😔

Aynen yediklerimizi de yazalım kızlar. Hiç olmazsa kaçamak yapmaya utaniriz nasıl yazayım diye yemeyiz 😂😂 ben gün sonunda tüm yediklerimi yazacagim inşallah.baya motive edici geldi bana

X