Nolur yardım edin kese büyümüyor

grsn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
34
9
27
Arkadaşlar son sat 27 Mart buna göre bugün 7+2 olmam gerekiyor ama geç döllenme olmuş galiba bebeğim büyümüyor 9 mayısta 6 cm olan kese 17 mayısta 11 cm olmuş yolk kesesini gördü doktor ama bebek görünmez dedi karnımdan ultrason baktı , günde 1 cm büyümesini bekleriz kesenin ama büyümemiş dedi haftaya tekrar gel bakıcaz dedi böyle bişi yaşayan kesesi bebegı geç büyüyüp sağlıcakla kucağına alan var mı nolur bana umut olun ben stresten Delircem Oksapar iğne progestan fitil hepsini kullanıyorum doktor başka yapacak bısı yok dedi bu beklemek beni çok kötü yapıyor

Eklentiler

• 715EDA6F-E161-4E82-BDB2-21043EC71ACC.jpeg
    715EDA6F-E161-4E82-BDB2-21043EC71ACC.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 186
  • FC2C5E86-515D-4834-B5BE-AE49772F8440.jpeg
    FC2C5E86-515D-4834-B5BE-AE49772F8440.jpeg
    76,2 KB · Görüntüleme: 181
Bu haftalarda kaç cm olması gerekiyormuş. Benim de bilgim yok ilk hamileliğimi yaşıyorum tecrübesizim. Ben 2 mayıs ta gitmiştim 3 haftalık dedi kese de göründü üstelik 2 mm yazıyor kesenin üstünde

Arkadaşlar son sat 27 Mart buna göre bugün 7+2 olmam gerekiyor ama geç döllenme olmuş galiba bebeğim büyümüyor 9 mayısta 6 cm olan kese 17 mayısta 11 cm olmuş yolk kesesini gördü doktor ama bebek görünmez dedi karnımdan ultrason baktı , günde 1 cm büyümesini bekleriz kesenin ama büyümemiş dedi haftaya tekrar gel bakıcaz dedi böyle bişi yaşayan kesesi bebegı geç büyüyüp sağlıcakla kucağına alan var mı nolur bana umut olun ben stresten Delircem Oksapar iğne progestan fitil hepsini kullanıyorum doktor başka yapacak bısı yok dedi bu beklemek beni çok kötü yapıyor
Geç döllenme olduysa bebeğin geriden gelmesi çok normal panik yapmayın

Kuzum benim de geç döllenme. Bende de aslında 9+1 olması gerekirken, 8+0. 1 haftalık bir fark var. Lakin bebeğin gelişimi geçen haftaya göre normal olduğu için bir problem olarak görmüyor doktor. Gecen hafta da 8+3 olması gereken günde gittiğimde 7+3 tü. Son adet tarihine göre bir hafta geriden diyoruz ama, bebeğin ultrason takibine göre bir geridenliği yok. Doktor da asla geriden geliyor vs demedi. Geç yumurtlama olmuş dedi sadece. Her gittiğimde de gelişiyor, gelişimi iyi dedi. Bunlar normal şeyler

Merhaba öncelikle insallah bebeginz sizinledir,durumunz ne oldu acaba benim ablamda ayni durumda o yuzden soruyrm

X