Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kizlaar ben adetimi olmam gereken tarihte olmustum ama icim rahat etmedi bugun evde test yaptim negatif cikti artik rahatlamaliyim sanirim

Kızlar hamile olup olmadığımı anlamak için normal adet tarihimin üzerinden mi yoksa ilaçtan dolayı olan kanamamın üstünden mi hesaplamam gerekiyor yani hangisi gecikirse bi ihtimal oluuur o_O

Kızlar hamile olup olmadığımı anlamak için normal adet tarihimin üzerinden mi yoksa ilaçtan dolayı olan kanamamın üstünden mi hesaplamam gerekiyor yani hangisi gecikirse bi ihtimal oluuur o_O

normal adet tarihini beklemen gerekli..
zamanında adetini olursan her zamanki gibi sıkıntı yok...
ara kanama ilacın yan etkisi...
ama ara kanama yaşayan bi bayan çok düşük ihtimalle hamile olabilir...
yani hamile kalmak istemeyen biri için ara kanamayı görmek sevindirici...

Canim ne oldu.bi gelisme varmi

canım adetım oldu bıttı gıbı az az gelıyo bıter yarın bı test yapıcam aslında bugun yaptımda sıvı yı koyduğum yerde parfüm varmış galıba kokusu geldı negatıf cıktı ama ınanamadım tabı canım yarın yapcam tekrar

canım adetım oldu bıttı gıbı az az gelıyo bıter yarın bı test yapıcam aslında bugun yaptımda sıvı yı koyduğum yerde parfüm varmış galıba kokusu geldı negatıf cıktı ama ınanamadım tabı canım yarın yapcam tekrar

Oldun demek hadi gozun aydin yarin bidaha yaparsin adet olsakta inanamiyo insan test yapip rahatlamak en iyisi sanirim

normal adet tarihini beklemen gerekli..
zamanında adetini olursan her zamanki gibi sıkıntı yok...
ara kanama ilacın yan etkisi...
ama ara kanama yaşayan bi bayan çok düşük ihtimalle hamile olabilir...
yani hamile kalmak istemeyen biri için ara kanamayı görmek sevindirici...

ara kanamayı gördüm ama adet tarihimi 5 gün geçiyo şüphelenmeli miyim bu durumda yani :KK4:

bi test alıp yapmanda fayda var....
kesin sonuç için kan testi yaptır...
stresten de gecikmiş olabilir ama tam tersi de olabilir geciktiyse

Kizlarr ilaci kullandiktan sonra sizinde sari renkte akintiniz oldumu iki gundur sari renkte akintim var ikinci adetime bir hafta var ondan olabilirmi :-(

Kizlarr ilaci kullandiktan sonra sizinde sari renkte akintiniz oldumu iki gundur sari renkte akintim var ikinci adetime bir hafta var ondan olabilirmi :-(

Kizlar ben adet oldum üzerine uc test yaptim evde hepsi negatif ama hala icm rahat etmiş degil yarin kan testi yaptirmyi dusunuyorum gereksizmi sizce

Kizlar ben adet oldum üzerine uc test yaptim evde hepsi negatif ama hala icm rahat etmiş degil yarin kan testi yaptirmyi dusunuyorum gereksizmi sizce

asel senı okadar ıyı anlıyorum kı valla bak bende yaptırıcam kan tahlılı canım cunku bır aydır cektıgımı bı ben bılırım ozelden bısey dıcem sana canım

asel senı okadar ıyı anlıyorum kı valla bak bende yaptırıcam kan tahlılı canım cunku bır aydır cektıgımı bı ben bılırım ozelden bısey dıcem sana canım

Kizilayda yaptiricaktim ama kizilayda kapali bugun off diger adetimimi beklesem

ve norlevo kullananların dıkkatıneee ...
öncelıkle bu hapı kımse kullanmak zorunda kalmaz inş çünkü bir aydır pskolojımı bozdu ve adet oldum norlevo gecıkme yapabılıyor kımse kafasına takmasın ara kanamada yapabılıyor adetım gecıkmelı oldu ama yınede aklımda çelişki vardı enson kan testımıde yaptırdım ve şuan artık huzurluyum bıdaha bu norlevo formuna uğramak ıstemıyorum cunkı artık yoruldum :KK70:

Aa hadii gözün aydin ben vazgectim canim ya bosuna kuruntu yaptum sonucta adetimi bekledgm tarihte ve yogunlukta oldum

aynen bende kuruntu yaptıydım bı cesaretle gıttım sabah bı görsen sonra aradım bır buçuk saat sonra kız dedı 0.001 negatıf sonucunuz dedı ben ıkı kere sordum oda negatıf degerınız dusuk dedı oh be dünya varımıs dedım :d

aynen bende kuruntu yaptıydım bı cesaretle gıttım sabah bı görsen sonra aradım bır buçuk saat sonra kız dedı 0.001 negatıf sonucunuz dedı ben ıkı kere sordum oda negatıf degerınız dusuk dedı oh be dünya varımıs dedım :d

mesaj kutun dolu

X