Doğuma Hazırlık Normal Doğum için İstanbulda hangi hastane ve doktoru öneriyorsunuz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhabalar 26-27 haftamda falanım emin değilim çünkü şuan giitiğim doktordan nefret ediyorum sadece ucuz diye gidiyordum ama artık yeter bir daha gitmiycem bebeğin ne kilosunu nede boyunu biliyorum evladımın bir tane güzel fotoğrafı yok tüm yaptığı ultrasonlarda göbeğinin çevresi ve bacak yada pipisi var … kadının zaten telefon numarası yok bu nasıl bir doktorsa bişi olsa ulaşabileceğim bir doktor değil anlıycağınız
Bir sürü sorum var her gittiğimde beni hemen göndermek için ya soruma cevap vermiyor yada sonra diyip beni odadan gönderiyor
Her ofisine gittiğimde ya turnağını boyuyor yada instagramda geziniyor anlamadım bi türlü …Zaten bilgi alamadığım gibi normal doğumu istememe rahmen nereye gideceğimide bilmiyorum
Hangi doktor iyidir hangi hastane iyidir hiçbir fikrim yok internette araştırmaktan beynim çatladı .
Normal doğumu destekleyen istanbulda olan iyi ama uygun fiyatlı bir hastaneye ihtiyacım var
Muayane için doktor doktorda dolaşamam maddi durumum yeterli değil oyüzden sizin gittiğiniz veya gidiyor olduğunuz normal doğumu destekleyen iyi bir doktor ve hastane varmı ? Lütfen paylaşın .

Gültepe avicenna hastanesinde dr. Cem ardıç.
Ümraniye'de oturuyorum, onun için 9 ay Gültepe'ye gittim. Aşırı memnunum. Hala bir sorunum olsa ondan başka doktora gitmem

Kesinlikle katılıyorum. Doğumumu yaptırmadı ama takibimi yapmıştı muhteşem bir doktor alanına çok hakim ne zaman stresli girsem odasına hep içimi rahatlatıp sakinleştirip göndermiştir. İşini severek yapıyor çok tavsiye ederim

Super kadikoy taraflarindaymis taksiyle hemen gidilir umraniyeden
Simdi benim sigortam var . Ama aci badem hastanesinin sadece karsidaki hastanesinde gecerli oldugunu duymustum . Sigorta gecerse 10 bin gecmezsse 17-18 bin falan galiba normal dogum 😲

Gecen sene fiyat almistim ama brosurun fotografini bulamadim simdi. Ben sanirim epiduralsiz 10.500 e dogum yaptim. Cem hoca uzman doktor dolayisiyla en dusuk ucret oluyor, bir de epidural 1000 tl farkediyordu sanirim.

Eger sigortan gecerse arastir istersen ben gonulden tavsiye ederim🌸 Saglikla dogsun 🥰

Gecen sene fiyat almistim ama brosurun fotografini bulamadim simdi. Ben sanirim epiduralsiz 10.500 e dogum yaptim. Cem hoca uzman doktor dolayisiyla en dusuk ucret oluyor, bir de epidural 1000 tl farkediyordu sanirim.

Eger sigortan gecerse arastir istersen ben gonulden tavsiye ederim🌸 Saglikla dogsun 🥰
Cok tesekkur ederim 🌸🌸❤️ 10.500 fena degil aslinda arastirip randevu alicam kendisinden 🥰

🥲🥲 acibademin sadece karsidaki atakent hastanesinde sigortanin gecmesi cok uzucu cidden
Az once arayip kozyatagi fiyatini sordum sgk gecmedigi icin muayane 1705 normal dogum da 19650 .. 🥲 uzudu 🙃

Merhaba kizlar. Bende Ümraniye de oturuyorum 24 haftalık hamileyim. Normal doğum istiyorum ama ilk doğumum biraz tırsıyorum epiduralli olsa daha iyi olur diye düşünüyorum ama bunun için anestezi uzmanı da önemli. Basindan beri kartal ozel Vera hastanesinde Ayşe uğur işleyen doktoruma gidiyorum kendisi çok ilgili ve normal doğum yanlısı. Ama epidural için anestezi uzmanı nasıldır onda tereddutluyum. Muayene ücreti 170 TL. Normal doğum içinde 3 bin fiyat verdiler gayet makul. Ama korkuyorum doğumdan😱

Merhaba kızlar avrupa yakasında küçükçekmeceye yakın hastane ve doktor önerisi olan var mı? Tamamlayıcı sağlık sigortam var sigortayla anlaşmalı hastane olması gerekli

Maltepe medical parkta doç dr mehmet akif sargın. Benim gebeliğim riskli ve bu konuda uzman ne zaman arasam ulaşabiliyorum. Kesinlikle öneririm. Çok iyi bir doktor

baskent hastanesinde selma hanim var beni normal dogum icin tesvik eden ve hamileligimde stressiz gecirmem icin cok yardimci olan doktorum.
guler yuzlu tatli dilli bir doktor gorusmenizi oneririm

X