Normal gebelik testi ile adet öncesi pozitif sonuclar.(Erken gebelik testide var adetten 8 gün önce)

:) teşekkür ederim.Ben mesajı yazdıktan sonraki sabah ilk idrarla yaptım testi tek çizgi çıktı.Yarın regli günüm sanırım bişey yok.

Kesin cikiyor zaten demistim. Üzülme sakin öbür ay yine denersin. Ilk denmede tutcak diye bisey yok. Ben diger hamileligimde 3.de tutturmustum.

Hayırlı olsun canım. Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah. Darısı bana ve tüm isteyenlere inşallah. Canım bende de yumurtlamadan beri devam eden bi bel ağrısı var. Sende bel ağrısı ne zaman başlamıştı

Benim belirtilerim yumurtlamadan 1 hafta sonra basladi kasiklarda batma ilk belirtiydi. Adetten cok cok daha önce farkediliyor zaten. Ama bazi kadinlarda hic bir belirtide olmayabilir.

Slm arkadsslar adet oldum bitti aradan 10 gün gecti fakat ben hislerim ve kasık agrim. Sonrası test yaptim bu test yanlış mı dir yoksa bişey varmi ben net görüyorum ama yaniliyormuyimki

Adet normalmiydi kanama? Yani cok azmi oldun?
Bu negatif test gibi ... O cizgi ikinci cizginin belirginlesmesi gereken yer malesef yok gibi bisey. Belki yumurtlama dönemindesindir ondan kasiklarin agriyor olabilir.

Benim belirtilerim yumurtlamadan 1 hafta sonra basladi kasiklarda batma ilk belirtiydi. Adetten cok cok daha önce farkediliyor zaten. Ama bazi kadinlarda hic bir belirtide olmayabilir.
Inşallah bu yaşadıklarım belirtidir bu kadar erken olmaz diyorum aslında ama vucudum da garip seyler oluyo dikkatimi cekiyo

Ay hanımlar dün sabah regli olmam gerekiyordu olmadım.Saat gibidir normalde. 2-3 gün önce kaset test yapmıştım tekrar, bişey çıkmamıştı. Testi peçeteye sarıp kenara koymuştum atayım diye aldım şimdi içine bakayım dedim silik çizgi de var. Acaba vardı ben mi görmemiştim o gün yoksa beklemekten mi çıktı bilmiyorum.Ay tuvalete de yeni çıktım bi test daha yapsam mı panik oldum :KK48:

Ay hanımlar dün sabah regli olmam gerekiyordu olmadım.Saat gibidir normalde. 2-3 gün önce kaset test yapmıştım tekrar, bişey çıkmamıştı. Testi peçeteye sarıp kenara koymuştum atayım diye aldım şimdi içine bakayım dedim silik çizgi de var. Acaba vardı ben mi görmemiştim o gün yoksa beklemekten mi çıktı bilmiyorum.Ay tuvalete de yeni çıktım bi test daha yapsam mı panik oldum :KK48:
Yap canım tabi aklında kalmasın hadi kos bize de haber ver :KK48:

• Arkadaşlar slm 35 yaşındayım ve 17 yaşında oglum var ve şimdi ikinci evliliğim ve eşimle 3 aydır çocuk yapmaya çalışıyoruz en son pazartesi doktora gittik test yapıldı eşimde bende saglıklıyız doktor folixasit verdi adet gümümede 10 gün var ve iki gündür kasıklarım iğne batması gibi bi ağrı var ve azda olsa kabızlık oluyo sizce nedendir

adetime 4 gün var az önce erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi beyaz çıktı bu ne anlama geliyor bilen var mı

Merhaba senin adına çok sevindim öncelikle umarım mesajı görür cevap verirsin benim eğer olursa 2nci çoçuğum olucak ve belirtilerimi yazmak istiyorum pkom var ve başka bir kistim daha ve rahim kalınlaşmamada anlıcagın var Allah Allah var 1 ay tedavi gördüm sonrada dra gitmedim belki başka forumlarda görmüşsünüzdür eşim biraz sıkıntılı bir tip çoçuk olmamasını benden yana buluyor geçen ay 26 kasımda regl oldum beklenen tarihten önceydi 30unda bitti 2 gün çok yoğun üç gün lekelenme şeklinde geldi.adetimin bitiminden sonra göğüslerimde ağrı sızı başladı ve hala daha da devam ediyor bu ay iki tane adet takvimi kullanıyorum biri Pepapp diğeri takvimim uygulaması Pepappa göre adetime 6 gün var takvimim uygulamasına göre bugün regl olmam gerekiyor şaştım kaldım hangisi doğru hangisi değil bunun aricinde göğüslerindeki şişkinlil hala devam ediyor ilk zamanlara göre azalmış durumda akıntım çok afedersiniz sulu şekilde kasıklarım şiş arada batma oluyor ama kist den de olabilir diye bişeyde yapmıyorum eşim sorunlu bir tip dedim ya dün gizli gizli gebelik testi aldım yaptım ucuz testlerdendi zaten negatif çıktı şimdi kan tahlili vermek istiyorum ama olumsuz çıkarsa bu sefer eşimle çok kötü kavga edicez diye elimden bişeyde gelmiyor bugün bel ağrımda olmaya başladı normalde regl olurken gene göğüslerim şişer belimde bi ağrı olur dayanılmaz şekilde bıçak saplanır gibi ve sonra regl olurdum sanırım vücüdümü dinlemekten kafayı yiyorum lütfen cevap verirseniz sevinirim

X