Normal olmayan sevgilinin normal sanması

CleanDen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2022
944
1.715
İyi geceler kızlar.
O kadar saçma bir durum var ki üç yıllik erkek arkadasim var evliliğe doğru gidiyor birsekilde ama henüz daha ailemle tanistirmadim çünkü toksige bağlıyoruz bazen.
Her neyse her şey güzel giderken bana şaka arasinda ileride altınları satıp bla bla dedi bende öyle bişey yok tabiki onlar kenarda kalır zorda kalinmadikca ellenmez dedim ki kendisinin durumu iyi ve çalışıyoruz yarın ne olur bilinmesede. ayrıca ailemin annem ve babamın taktiği hediyeleri vermem dedim öyle bişey yok takı düğün erkeğe aittir diyor kendisi doğulu bu arada. Ki öyle bişey yok hak hukuken baktığımızda. Hiç hoş değil bunların konuşulması şuan dedikçe sen ileri için konuşuyorsun diyor. Aynı şey asla değil. Manevi konuşmalar planlar ( ara veririm hamilelikte kariyerime ) gibi maddiyat özellikle bu takılar üzerinden konuşulması içimi bı şey yaptı ve aklımı karıştırdı. Daha sonra beni aç gözlü ilan etti kavga ettik engellestik ilkokul çocuğu gibi. Tecrübeleriniz ve fikirlerinizi yazar mısınız.

İyi geceler kızlar.
O kadar saçma bir durum var ki üç yıllik erkek arkadasim var evliliğe doğru gidiyor birsekilde ama henüz daha ailemle tanistirmadim çünkü toksige bağlıyoruz bazen.
Her neyse her şey güzel giderken bana şaka arasinda ileride altınları satıp bla bla dedi bende öyle bişey yok tabiki onlar kenarda kalır zorda kalinmadikca ellenmez dedim ki kendisinin durumu iyi ve çalışıyoruz yarın ne olur bilinmesede. ayrıca ailemin annem ve babamın taktiği hediyeleri vermem dedim öyle bişey yok takı düğün erkeğe aittir diyor kendisi doğulu bu arada. Ki öyle bişey yok hak hukuken baktığımızda. Hiç hoş değil bunların konuşulması şuan dedikçe sen ileri için konuşuyorsun diyor. Aynı şey asla değil. Manevi konuşmalar planlar ( ara veririm hamilelikte kariyerime ) gibi maddiyat özellikle bu takılar üzerinden konuşulması içimi bı şey yaptı ve aklımı karıştırdı. Daha sonra beni aç gözlü ilan etti kavga ettik engellestik ilkokul çocuğu gibi. Tecrübeleriniz ve fikirlerinizi yazar mısınız.
1 numaralı silah. Paradan konu açıldı mı kadını paragöz ilan et. Manipüleye gel. Kendi basına mı karar vercekmiş paşam. İleriyi konusmaktan hiç vazgeçmeyin. Kişiliğini felan biliyorsun zaten. Daha iyi bi çıkarım yaparsın

Seviyorsanız iki taraf içinde altını ne yapacağız derdi değil de, nasıl yuvamız olacak, neler alalım heyecanı olması lazımdı.

Belirttiğiniz gibi iki taraf içinde toksik bir ilişki ailelere yansımadan bitmesi daha sağlıklı olacaktır.

Aç gozlu olan kendisi, eşim ne kadar takildigina bakmamişti ve sormamişti bile. 🤷 Onlar üzerinden plan yapmadi kendi kendine hiç bir zaman.
Henuz ortada olmayan altina benimdir diye cikmiş ortaya şimdiden. Evleniyorsaniz da 2 kere dusunun.
Daha on dakika önce birlikte gülerken bu şekilde oldu güya sakaymis şakasını yapabiliyorsun yarın öbür günde ciddisini yapabilecek pozisyondasin o zaman hoş değil ya ve çok üzüldüm cidden

Bende adama güvendim altinlari onun adina kasaya koyduk boşanıyorum suan .aldi gittii diye feryat figanlar avklati dilekce dilekce üstüne yaziyor .benim tarafim takti kendi tarafi nakit takti bak bak kumpasa bak nakitide annesine verdi beyfendi evliligim icin sustum simdiki aklim olsa ne nakit ne altin veririm simdiden altin hesabi yapandan kork senin adina kasaya koy .cocukla kalirsin ben gibi ortada

Bende adama güvendim altinlari onun adina kasaya koyduk boşanıyorum suan .aldi gittii diye feryat figanlar avklati dilekce dilekce üstüne yaziyor .benim tarafim takti kendi tarafi nakit takti bak bak kumpasa bak nakitide annesine verdi beyfendi evliligim icin sustum simdiki aklim olsa ne nakit ne altin veririm simdiden altin hesabi yapandan kork senin adina kasaya koy .cocukla kalirsin ben gibi ortada
Allahindan bulsun ya karakter yoksunu umarım hallolur gnlune göre olur

Allahindan bulsun ya karakter yoksunu umarım hallolur gnlune göre olur
Olmasada artik alamasamda .karma var ben inanıyorum Rabbim verecek onlarada haddini .herseyin zamani yeri vardir benim payima sabretmek ve cocugum icin şükür etmek kaldi.o yuzden dikkatli davran bu altin isleri cok sakat bosaninca adamlar bu cirkef bir cirkef

X