Normal olmayan sevgilinin normal sanması

Hoşşşttt aç köpek yazmaya geldim.

Cidden aç köpekkkk yahhuuu bu ne adam daha evlenmeden altın hesabı yapıyor??? Yeni nesil erkekler bir acaip gvat mı desem, paragöz mü desem, burda yeni nesil para yiyici erkekler konusunu açan üyeyi tebrik ediyorum gün geçmiyor ki bir aç köpek konusu daha açılmasın.

İyi geceler kızlar.
O kadar saçma bir durum var ki üç yıllik erkek arkadasim var evliliğe doğru gidiyor birsekilde ama henüz daha ailemle tanistirmadim çünkü toksige bağlıyoruz bazen.
Her neyse her şey güzel giderken bana şaka arasinda ileride altınları satıp bla bla dedi bende öyle bişey yok tabiki onlar kenarda kalır zorda kalinmadikca ellenmez dedim ki kendisinin durumu iyi ve çalışıyoruz yarın ne olur bilinmesede. ayrıca ailemin annem ve babamın taktiği hediyeleri vermem dedim öyle bişey yok takı düğün erkeğe aittir diyor kendisi doğulu bu arada. Ki öyle bişey yok hak hukuken baktığımızda. Hiç hoş değil bunların konuşulması şuan dedikçe sen ileri için konuşuyorsun diyor. Aynı şey asla değil. Manevi konuşmalar planlar ( ara veririm hamilelikte kariyerime ) gibi maddiyat özellikle bu takılar üzerinden konuşulması içimi bı şey yaptı ve aklımı karıştırdı. Daha sonra beni aç gözlü ilan etti kavga ettik engellestik ilkokul çocuğu gibi. Tecrübeleriniz ve fikirlerinizi yazar mısınız.
Konuşması iyi olmuş aslında niyetini gayet açık ifade etmiş. Bence yol yakınken dönün derim. Gözünü şimdiden altınlarınıza diken evlilikte maaşınıza kadar alır. Bu kadar emin konuşmamın sebebi cidden şüpheniz olmasın bu tiplerin istisnasız aynı sonuca varmaları. Evlilikte mutlaka kadını sömürüyorlar. Elbette ortak karşılanır giderler. Ama çok çirkin muhabbetlere girmiş. Benim sevgilim bile değil normal liseden görüştüğüm erkek arkadaşım bile biz müstakil ev yaptırmıştık onun için iki kz aynı konuyu açtı '' ee sen evlenince annen o zaman ayrı eve çıkar gider, sen eşinle yaşarsın herhalde dimi? '' dedi. Bir sinir oldum. Işık hızıyla soğudum demek bile basit kalır. Gözümden inanılmaz düştü. Niyeti, bakış açısı, paragözlüğü midemi bulandırdı diyebilirim. Bi kız erkeğe bunları dese ohoooğğğ aç gözlülüğünden tut çıkarcılığına kadar laf eder. Kendileri söyleyince ''tutumlu'' oluyor :KK70: Bende '' kafayı yedin herhalde o ne biçim laf sen evde duran anneni evleneceksin diye evden gönderir misin hiç? '' dedim hayır diyor. Sonra baktım kızdığımı fark edince '' şaka yaptım yağğ '' dedi salağım ya ben :KK70: Neleri düşünüyorlar ya o minnacık beyincikleriyle plan yapıyorlar birde. Zaten ilk konuşmalarımızda bile sürekli kadın çalışmalı, kadın maddi destekte bulunmalı, kadın şunu yapmalı diyip durması artık kafamı şişirmişti. O günden beri konuşmuyorum. Bırak sevgiliyi arkadaşımdan bile nefret ettim :KK70: Maddi konular konuşulur ama bu şekilde değil.

İyi geceler kızlar.
O kadar saçma bir durum var ki üç yıllik erkek arkadasim var evliliğe doğru gidiyor birsekilde ama henüz daha ailemle tanistirmadim çünkü toksige bağlıyoruz bazen.
Her neyse her şey güzel giderken bana şaka arasinda ileride altınları satıp bla bla dedi bende öyle bişey yok tabiki onlar kenarda kalır zorda kalinmadikca ellenmez dedim ki kendisinin durumu iyi ve çalışıyoruz yarın ne olur bilinmesede. ayrıca ailemin annem ve babamın taktiği hediyeleri vermem dedim öyle bişey yok takı düğün erkeğe aittir diyor kendisi doğulu bu arada. Ki öyle bişey yok hak hukuken baktığımızda. Hiç hoş değil bunların konuşulması şuan dedikçe sen ileri için konuşuyorsun diyor. Aynı şey asla değil. Manevi konuşmalar planlar ( ara veririm hamilelikte kariyerime ) gibi maddiyat özellikle bu takılar üzerinden konuşulması içimi bı şey yaptı ve aklımı karıştırdı. Daha sonra beni aç gözlü ilan etti kavga ettik engellestik ilkokul çocuğu gibi. Tecrübeleriniz ve fikirlerinizi yazar mısınız.
Yargıtay kararları bile altın kadına aittir diyor, neresinden uydurmuş acaba öyle bir şey yok diye? Doğru diyor düğün erkeğe aittir yapması ama altını değil.

Hiiic ama emek verdim o nedenle bu ilişki devam etmeli kafasında olmayın. Nasıl bir insan olduğunu az çok anlamışsınızdır. Bu tarz başka yönleri de var ise biriken hiç uzatmayın bu iliskiyi. Göz ardı edip devam ederseniz daha en başından ilk kavga konunuz belli.

Para konularında anlaşamayan çiftlerin de açık olmak gerekirse evliliklerinden hiçbir hayır gelmiyor.

Yani orda altın falan umrumda değil seninle bir yuvamız olsun her şeyi birlikte aşarız falan demesi daha mantıklıydı, geçen erkek arkadaşımla öyle haberlere falan bakıyorduk altın kızın mıdır erkeğin mi diye o kanunla ilgiliydi haber.. valla hiçbir şey umrumda değil hayırlısıyla bir evlenelim kavuşalım düzenimizi kuralım da altın falan kimin olursa olsun demişti , bu çocuğu boşver yarın birgün sen çalışırsın senin paranida alır , çalışmazsanda bir ekmek parası için ona dil dökersin falan daha temiz başlangıçlar yap

Cidden ya ben okudukça sinirleniyorum valla bu ne aç gözlülük bu ne yüzsüzlük. O an ben sert tepkiler veriyorum zaten bunu duyunca kaldı ki birde bu kişiyle evlenme planı yapacağım '' yürüğğ ense traşını göreyim '' derim asdfgh. Kızlara daha çok şaşırıyorum gerçi bunu sormam bile ben anında k*çına tekmeyi koyması gerekirken '' kafam karışık '' diyorlar :KK70:
Hoşşşttt aç köpek yazmaya geldim.

Cidden aç köpekkkk yahhuuu bu ne adam daha evlenmeden altın hesabı yapıyor??? Yeni nesil erkekler bir acaip gvat mı desem, paragöz mü desem, burda yeni nesil para yiyici erkekler konusunu açan üyeyi tebrik ediyorum gün geçmiyor ki bir aç köpek konusu daha açılmasın.

arkadaşım da doğulu biriyle evleniyordu takıları kiralayacaklarını söylemişler. baya bildiğin kiralama. ama çok taktı gözüküyorlar 🤣 yine konuşmuşlar düğünde takılan paralar kvye kpye kalacak diye döndüler sonra. Bu arada takılan artık ortak bence genelde insanlar bozdurup ev araba alıyor ama bu şekilde şimdiden konuşması hoş değil.

Yani orda altın falan umrumda değil seninle bir yuvamız olsun her şeyi birlikte aşarız falan demesi daha mantıklıydı, geçen erkek arkadaşımla öyle haberlere falan bakıyorduk altın kızın mıdır erkeğin mi diye o kanunla ilgiliydi haber.. valla hiçbir şey umrumda değil hayırlısıyla bir evlenelim kavuşalım düzenimizi kuralım da altın falan kimin olursa olsun demişti , bu çocuğu boşver yarın birgün sen çalışırsın senin paranida alır , çalışmazsanda bir ekmek parası için ona dil dökersin falan daha temiz başlangıçlar yap
Alens düğünün olursa gelirim tuttum bu çocuğu.

Ay bırak kolay kolay bırak demem diyenede kızarım ama yok ya böyle erkeklik yok.
Bırak terbiyesizi

X