Bebek Beslenmesi numune istek gönderimim geldi...

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

yaren35

YAĞIZ'IM&YAREN'ÍM..
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2009
2.463
2.396
--------------------------------------------------------------------------------

yaklaşık bir hafta önce numune paketi için.bebelac.aptamil ve hero babye üye olmuştum.az önce hero babyden çok şık bi paket aldım şaşırdım gelmez sanmıştım.hamile arkadaşlara dahi paket var isterseniz sizlerde üye olun.bana 4.ay içinorganik kavanoz maması karışık meyveli.iyi geceler sütlü büskivisi.sütlü bisküvili muzlu kahvaltı saati maması bide kitapcık geldi..ay ay gönderiyoluar böyle..4ay. 7.ay. 11. ayve +1 olarak.yani her ay siz istek yapmıyosunuz tekrar tekrar...
:lepi:

evet canım , hero babyden aynı ürünler banada geldi. yarısını yedik bilezemuszemus:ecrin_bebek:

ay ben nedense bi türlü üye olmaıyorum hero beybiye sürekli error veriyo

bana da milıpadan geldi dün... hero baby"ye üye olmayı beceremiyorum:nazar:

banada bugün hero baybden aynı ürünler geldi.milupadan da istedim gönderdik dediler ama hala gelemedi:bbo:

kızlar hero baby ve bebelac a üye oldum az önce milupa ya üye olamıyorum hata veriyor sayfası.. ne kadar zamanda geldi numuneleriniz..
sevgiler..

canım benimşimdilik hero bayb den geldi.üye olduktan 2veya3gündü sanırım geldiğinde.

X