O Allah ki...cana can verir...bizde canımızdan can istiyoruz

yok cnm daha gitmedim adetime yakın gidecem gitmeden önce ön görüşme yapacagım dr la telefonda bakalım hayırlısı ne dicek ona göre hareket edecegim

hayırlısı olsun canımm insallah hersey güsel gider de en kısa zaman da hamiş kalırsın canım:KK16::KK16:

Ben kaciyorum öyleyse... Göz kapaklarimi zor acik tutuyorum :)) iyi geceler herkese görüşmek üzere

ooo o kadar da mıı erken yatıon kıss masallahh sabahh kacda kalkıorsunn bakımm bu kadar erken yatıpp:KK16::KK16::KK16:
iiii gecelerr canımm:KK54::KK54::KK54:

hayırlısı olsun canımm insallah hersey güsel gider de en kısa zaman da hamiş kalırsın canım:KK16::KK16:

amin insallah cnm agzın bal yesin insallah güsel gider aminnn rabbim herkesin gönlündekini nasip etsin saglıklı sıhatlı hamile kalmyı nasip etsin cümlemize

amin insallah cnm agzın bal yesin insallah güsel gider aminnn rabbim herkesin gönlündekini nasip etsin saglıklı sıhatlı hamile kalmyı nasip etsin cümlemize

aminn canım insallahh bizimm bu hayat da tek gayemiz dilegimiz evlat olmus napalımm
saglık sıhat versin güsel allahımmen kısa zamnda da hayırlı evlatt insallahh:KK16::KK16::KK16:

aminn canım insallahh bizimm bu hayat da tek gayemiz dilegimiz evlat olmus napalımm
saglık sıhat versin güsel allahımmen kısa zamnda da hayırlı evlatt insallahh:KK16::KK16::KK16:

aynen cnm inan baska istegim yok bi evladım olsun rabbimden baskada bişi bu kadar cok istemem amin cnm insallah isteyen herkese nasip etsin rabbim :KK49: kalmayı

aynen cnm inan baska istegim yok bi evladım olsun rabbimden baskada bişi bu kadar cok istemem amin cnm insallah isteyen herkese nasip etsin rabbim :KK49: kalmayı

aminnn canım insallahh ben cıkıorumm şimdi yarın görüşmek üzere ii gecelerr:KK16::KK16::KK16::KK16:

Şu kainatın yüzü suyu hürmetine bizi evlat yokluğu ile sınama Ya Rabbi :KK43: Derdimize derman sensin Ya Rabbi . .

Hepinizi ayrı ayrı selamlıyorum kızlar. Giremiyordum uzun zamandır. İyisinizdir umarım. Pzt günü histereskopi oldum. Sizlerde ne var ne yok neler yaptınız?

selllaammm herkese kıslar gelmişiniz sormusunuzz cok sevindimm
ben calısıorum kısa bir süreliginee onun için giremiorum pek fazla

herseyden öte kimse gelmior ben tek oluorumonun için sayfayıı terk ettim
benm gelmemem diger arkadaslarıda etkiledi zati gelmiolar dı
bi topluluk olamadik kıslar her gün gelmiorsunuzz malesef böyle
oldu umarımm herkess iidirr hepinizzii seviorumm

Kızlar nerdesiniz??? 👀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X