Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende Mart'ta olacak şekilde düşünüyorum inşallah ama kanım biraz düşük çıktı 9 civarı kan ilacı içiyorum bu şekilde Mart'ta kadar yükselir mi acaba ya da 10 civarinda hamile kalırsam bi sıkıntı olmaz inşallah hamilelik sürecinde de kan ilacına devam ediliyor zaten diye biliyorum. Sizin kan değerleriniz nasıl şuan?
Merhaba kanı bilmiyorum ama D vitamini çok önemli

Kızlar bende bugun doktora gittim yumurta tembelliği oldugunu söyledi ama adetim biteli iki gün oldu pikasso diye bir takviye edici verdi yumurta olgunlaşması yumurtlamaya yakın olmuyor mu zaten biraz anormal geldi başına gelen varmı bebek istiyorum :KK43:

Kızlar bende bugun doktora gittim yumurta tembelliği oldugunu söyledi ama adetim biteli iki gün oldu pikasso diye bir takviye edici verdi yumurta olgunlaşması yumurtlamaya yakın olmuyor mu zaten biraz anormal geldi başına gelen varmı bebek istiyorum :KK43:
Bende de yumurta tembelliği var çok geç adet oluyorum bide polikistik overim bu ay doktorum bana letu diye bi ilaç verdi yumurta büyütücü kontürole gittim yumurtam güzel büyümüş dedi bi dahakine gittin çatlamış dedi bu ay gebe kaldım her şey bu ay içinde oldu yumurta tembelliği gebeliğe engel değil bende sürekli vardı buda olursa hayırlısıyla 3 gebeliğim olucak

Bende de yumurta tembelliği var çok geç adet oluyorum bide polikistik overim bu ay doktorum bana letu diye bi ilaç verdi yumurta büyütücü kontürole gittim yumurtam güzel büyümüş dedi bi dahakine gittin çatlamış dedi bu ay gebe kaldım her şey bu ay içinde oldu yumurta tembelliği gebeliğe engel değil bende sürekli vardı buda olursa hayırlısıyla 3 gebeliğim olucak
Benim adetim düzenli oluyor ama motivasyon oldunuz bana teşekkür ederim hiç çocugum yok olursa ilk olacak bir tane kimyasal gebelik yaşadım o yüzden pek bilgim yok açıkcası :)

Benim adetim düzenli oluyor ama motivasyon oldunuz bana teşekkür ederim hiç çocugum yok olursa ilk olacak bir tane kimyasal gebelik yaşadım o yüzden pek bilgim yok açıkcası :)
Ovülasyonla yumurtalama mı yakaladım bu ay ama doktorda bana ilaç yazdı hespini bu ay yaptım ve tuttu çok şükür olur bebeğiniz inşallah benimde geç oluyor çünkü

Kizlar iyi gunler 3 subatta pik gordum uc gun degerlendirdim ovulasyon yapmaya devam ettim bugun yaptigim son testim pozitif cikti ikinci yumurtlamami sizce

Eklentiler

• IMG_20240209_155612.jpg
    IMG_20240209_155612.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba yardimci olursaniz cok sevinirim 03 subatta pik gordum degerlendirdim 9 subatta testim koyulasmaya basladi anlam veremedim alttaki fotoda hersey daha detayli yardimci olursaniz cok sevinirim

Eklentiler

• IMG_20240210_224103.jpg
    IMG_20240210_224103.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 27
Merhaba yardimci olursaniz cok sevinirim 03 subatta pik gordum degerlendirdim 9 subatta testim koyulasmaya basladi anlam veremedim alttaki fotoda hersey daha detayli yardimci olursaniz cok sevinirim
Bugünde aynı mı yap bakalım. Benimde öyle olmuştu. İki kere yumurtlamış oluyorsun kuzu

Kızlar günaydın hepinize mükemmel bir yıl ve bu yılda bebeklerle dolu kucaklar diliyorum:) Yılbaşı gecesi çatlamam oldu öncesi sonrası her günü değerlendirdik bakalım. Bu ay gynoseed jel kullandım kızlar işe yararsa ve hamile kalırsam tavsiye edeceğim sizlere de. Bende yanma kaşıntı vs yapmadı işe yarar inşallah
Merhaba sonucunuz nedir acaba bende kullanmıştım Ekim ayında kimyasal oldu acaba jel nedeniyle mi oldu diye düşünmekten bıraktım devam etmedim

X