Ocak bebeklerinin doğum günü hazırlıkları ve kutlamaları

evet benim cafede düşünen ama dün eşim de cafede zor olacak galiba dedi..evde de bana zor yaa..:))

doğum günü şekerlerimizin siparişini verdik bugün...hazırlıklar başladı bizde artık...o gün eşimlede konuştuk fotoğrafçıya gideceğiz güzel bir resim çektireceğiz hem o günün anısına hemde ailece bir resmimiz olsun duvara asabileceğimiz...

ay beim eşimde acaba kafedemi kutlasak diyor tam tersine ben evde istiyorum daha sıcak ortam olur balımcım şekerleriniz hayırlı olsun canım resim eklede göreyim yada link koyda bende bakayım
ayşegül kıs bizimkiler aralıkta doğdu kaldı 18 gün

buarada kıslar şeydacım çok güzel kurabiyeler yapıyo ben sipariş vericem valla kkya pek zaman bulamıyromuş isteyen faceten bilgi alsın :)))

kullanıcı panelinden gözükmüyormu...puan verilen terazini üzerine tıklayıpta yazmıştım

balımcım gördüm şimdi ay oraya bakmayalı uzun zaman oldu hiç aklıma gelmiyor bakıcam hemen şimdik saol bitanem

balım gördüm ay ço tatlı ya kociş gelsin bakim göstercem bende ona ay adam gene çoştun sen dicek ama napim ilk doğum günü güzel olsun istiyorum ayrıca bebek mevlüdü falanda yapamadım hep içimde ukde kaldı dişide çıkmadı diş buğdayıda yapmadık ay hepisni yapalım istiyorum çokmu abartıyorum nedir :))

balım gördüm ay ço tatlı ya kociş gelsin bakim göstercem bende ona ay adam gene çoştun sen dicek ama napim ilk doğum günü güzel olsun istiyorum ayrıca bebek mevlüdü falanda yapamadım hep içimde ukde kaldı dişide çıkmadı diş buğdayıda yapmadık ay hepisni yapalım istiyorum çokmu abartıyorum nedir :))

evet ya bencede özel olmalı.. benim siparişler cumaya gelicek gibi bir aksilik olmazsa...hem o sitenin fiyatlarıda uygun başka yerlerede baktımda..

bende istesem çokmu olur acaba.. şeyda yapacakların hoş görünüyor. maşallah ne maharetler var ayy..

akvaryumu andıran bı pasta yapıcam kımseyı cagırmıcam esım bızı yemege goturecek gezıp gelıcez gelıncede ya da gıtmeden pastamızı keserız o kadarcık :)))

kızlar bende oğlumun duvar steckarını yaptırcam siteler var. arıycaz kocişle fiyat filan alıcaz. kendi ebatlarında olsun istiyorum. doğum gününe kadar almış oluruz herhalde. duvarımızada asarız. bebeklik bitmeden böyle bi hatıra olsun dedim. biz evde kutluycaz bi aksilik çıkmazsa..

kızlar bende oğlumun duvar steckarını yaptırcam siteler var. arıycaz kocişle fiyat filan alıcaz. kendi ebatlarında olsun istiyorum. doğum gününe kadar almış oluruz herhalde. duvarımızada asarız. bebeklik bitmeden böyle bi hatıra olsun dedim. biz evde kutluycaz bi aksilik çıkmazsa..

aa süpper link atar mısın canım?
ya şimdi ben de evde yapmayı daha mantıklı buluorum ama akşam geç saatte olamayacağı için erkekler (babalar vs..)gelemez ee kociş tek erkek mi olacak=?
nası olacak?:uhm:

Serpil güzel fikir bencede saol bizimle paylaştığın için ben 2-3 firmaya mail attım bile mümkünmüdür fiyat ne olur diye bakalım ne diyecekler

duygucum valla aslında ev daha iyi biz akşam 8de yapıcaz 2 saatte biter sende o civarda yapabilirsin nilin uyku saatene göre ayarla rahat edersin

ekinsu söyledikler fiyatları banada yazarmısın. kızlar bide ilk yaşından itibaren boyunu çizmeye başlıycam. zürafalı bi boy cetveli buldum mdfden yapılma. fiyatıda 29 lira. çok uygun geldi. link veremiyorumki ben mesaj atmaya yetkim yok herhalde. daha önce gönderdiğim hiçbi mesaj iletilmedi çünkü. duvar steckar diye yazıp aratırsanız siteler çıkıyo. ev ile başlayan daha uygun geldi bana...

X