Oğlumu yurda vermeli miyim ?

Merhabalar ben 28 yaşında bi bayanım. Ben bi evlilik yaptım ve ayrıldım. Şuan tekrar evlendim. Ve ilk defa sevgiyi tatdim. Çok mutlu bi evliliğim var. Aşık olarak evlendim. Eşimi çok seviyorum. Fakat ilk evliligimden 8 yaşında oğlum 2 yaşında kızım var. Eşimle oğlum anlaşamıyor. Oğlum eşimi istemiyor. Haliyle eşimde oğlumu. Ama kızımı öz kızı gibi sahiplendi. Oğlum biraz daha büyük olduğu için kıskançlık yapmaya başladı haliyle. Ama şuan bu yatak odası kapısını dinleme eşimle gülerek dalga geçerek konuşma haline büründü. Defalarca konuşmama rağmen düzelme olmadı. Aksine daha da arttı. Akşama kadar yanıma yaklaşmayan oğlum akşamları eşim gelince yanıma oturuyor sürekli öpüp okşuyor tuhaf hareketler yapıyor. Ve bunları yaparken eşimin gözünün içine bakıp gülümsüyor. Eşim artık bu durumu kabullenemiyor. bu şekilde devam ederse ayrılırız diyor. Oğlumu sevgi evine vermeye karar verdim. Eşimle birbirimizi çok seviyoruz fakat bu sorun aramızı açıyor. Artık uykularım kaçtı lütfen yardım edin. Ne yapacagimi şaşırdım. Bi yanda evladım bi yanda yuvam
Sırf size yorum yapmak için üye oldum okuyunca sabredemedim.Pes diyorum size bir erkek çocuğunun annesini öz babasından bile kıskanması doğal iken siz bu durumda ayrılırız diyen bir eş için çocuğunuzu yurda mi vermeyi düşünüyorsunuz? Malesef sizde annelik duygusu olduğunu düşünmüyorum bunu düşündüğünüz için bile uyuyamamanız gerekiyor.Koca daha değerli demek ? Dilerim Allah sizi ıslah eder .İlerde de o evlattan medet umar sizin gibileri koca tekmeyi vurunca .Bir çocuğun hayatını karartmak bu kadar kolay işte.sizin gibileri üremesin.

Koca bulunur. Yüzlerce koca bulursunuz ama bir evlat yerine gelmez. Ne diyim ki rabbim ıslah etsin

Allah seni bildiği gibi yapsın inşallah elden ayaktan düşünce oğlunda sırf eşi seni istemediği için bakımevine verir. Etrafa da gece uyku girmiyor gözüme düşünmekten annemi bırakmak zorunda kaldım der aynı senin yaptığın gibi

Gerçekten anne olsaydın böyle bir ikileme girmezdin çok yazık !!!Allahtan diliyorum ki böyle olanlar çoğalamasın ..Çocuğa içim acıdı gerçekten

Bu konu, ‘bir insan nasıl sadece kendi keyfine düşkün olur,gözü başka birşey görmez olur ‘ un özeti.
Ben yine de iyimser düşünüp kadının akli melekerinde sorun olduğu ihtimalini varsayıyorum.
Öz cümle; kadın arıza

Fake olduğunu düşünüyorum ama yine de yazacağım devlet o çocukları elinden alsın senin gibi kocisko düşkünlerinin de şeyine beton atsınlar uremeyin pislikler

Yurt anasız babasız çocuklar içindir. Bu durumda eşinizden ayrılmamız daha mantıklı. Konu gerçek gibi durmuyor. Bir annenin çocuğundan vaz geçecek kadar koca meraklısı olmasını aklım almıyor.

ay öyle düşünmeyin müge anlıda şiar kılıç diye bir çocuk vardı. çocuğu kocası öldürmüştü (üvey babası) ve bunu bildiği halde hala aşkım aşkım diyordu adama :KK43:( herkes bizim gibi sağlıklı bir kafa yapısında olamıyor maalesef..

Merhabalar ben 28 yaşında bi bayanım. Ben bi evlilik yaptım ve ayrıldım. Şuan tekrar evlendim. Ve ilk defa sevgiyi tatdim. Çok mutlu bi evliliğim var. Aşık olarak evlendim. Eşimi çok seviyorum. Fakat ilk evliligimden 8 yaşında oğlum 2 yaşında kızım var. Eşimle oğlum anlaşamıyor. Oğlum eşimi istemiyor. Haliyle eşimde oğlumu. Ama kızımı öz kızı gibi sahiplendi. Oğlum biraz daha büyük olduğu için kıskançlık yapmaya başladı haliyle. Ama şuan bu yatak odası kapısını dinleme eşimle gülerek dalga geçerek konuşma haline büründü. Defalarca konuşmama rağmen düzelme olmadı. Aksine daha da arttı. Akşama kadar yanıma yaklaşmayan oğlum akşamları eşim gelince yanıma oturuyor sürekli öpüp okşuyor tuhaf hareketler yapıyor. Ve bunları yaparken eşimin gözünün içine bakıp gülümsüyor. Eşim artık bu durumu kabullenemiyor. bu şekilde devam ederse ayrılırız diyor. Oğlumu sevgi evine vermeye karar verdim. Eşimle birbirimizi çok seviyoruz fakat bu sorun aramızı açıyor. Artık uykularım kaçtı lütfen yardım edin. Ne yapacagimi şaşırdım. Bi yanda evladım bi yanda yuvam
Evlat olduğuna emin misin?

Evladinin yaninda olmadigi yere sen yuva mi diyorsun milyonlarca insan anne olmak icin ugrasiyor sen bir adam icin oglundn vazgecmeyi dusunebiliyorsun yaziklar olsun

Konu büyük ihtimalle gerçek değil ama yorum yapayım bir ihtimal gerçekse diye
O yanınızda ki pislik adam küçücük çocukla mi geçinemiyor. O zaman küçük çocuğu olan biri ile evlenmeyecekti. Belki de taciz ediyor çocuğu nerden biliyorsunuz. Belki de kızınıza o bebeğe kötü şeyler düşünüyor. Çözüm nasıl devlet yurdu olur. Sevgi evi deyince de birden gözümüzde güzelleşmiyor. Oralar çok mu iyi size göre. Koca dolu her yer çocuklarınıza sarılın. Küçücük çocukla itişen o pislik hayatınızda bulunmaz Hint kumaşı olmasın. Bütün kadınlar bu konuya cevap bekliyor yalan ise insanları kandırmanin günahı var unutmayın. Değilse de o çocuk sizin ve bakmak zorundasınız

Nasıl bir annesin sen yaa ! Kedimi bile kimseye emanet edemem ben ! Kocanı boşa ,çocuğunu atacağına ! Eşek kadar herif 8 yaşındaki çocukla mı inatlaşıyor utanmadan ! Lanet olsun senin gibi annelere cidden !

Çocuğunuz sizin başkası tarafından sevildiğini görüp kıskanmış olabilir bu yüzdende eşinize ben daha çok seviyorum diye göstere göstere sevgisini ifade edebilir. Çocuk bu gördüğünü yapar ilgi bekler sevgi şefkat ister. Siz çocuğunuza en şefkatli olmanız gereken zamanlarında yurda verirseniz. O çocuk sevgisizlikten istenmemekten o boşandığınız eşiniz gibi hapçı olur. Yapmayın etmeyin

Tam fake diyeceğim, dünyadaki tüm kötülükler aklımın içine doluşuyor.

Yaşar Kemal, Demirciler Çarşısı Cinayeti adlı kitabında aynen şöyle der:" ....demirin tuncuna, insanin piçine kandık..."

Bir şeylere hep inanırız, inanmak doğamızda var. Mühim olan inandığımız şey bizde ne kadar var?

nasıl böyle birşeyi düşünürsün o evlerde tacizemi uğrayacaz tecavüzemi evden atıldığını anmalayacakmı sanıyosun sen eşinle yatak odanda rahat ederken onun geceleri yalnızlığına bürünüp ağlayacağını aklına getirmiyomusun saçının telinden vazgeçmemelisin madem öyle eşine oğlundan vazgeçemeyeceğini sevgiyle herşeyin çözüleceğini öğret o çocuk seçmedi dünyaya gelmeyi ve kıskanmasıda çok normal senin gibi anneleri görünce dünyanın en mükemmel annesi görüyorumkendimi

X