Doğuma Hazırlık Oğluşuma isim güzel bir isim arıyorummm

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
rüzgar... bu da benim fikrim ve bence çok güzel bir isim...

İlk ewlendiğimiz zamanlarda oğlumuz olursa Rüzgar koyarız demiştik ama ozaman bukadar bilinen bi isim değildi.Şimdi elini sallasan Rüzgara çarpar :1closedeyes:
Öğlenden beridir Oğuz Kağan CADIARZU ismini düüşünüyom, akşama söyliyim bakimm ne diyecek kocacımmm

Kız mı olacak erkek mi olacak derken, cinsiyeti belli oldu bizim minik pofidiğin.Erkekmiş artık hazırlıklarınızı buna göre yapabilirsiniz dedi doktorumuz.Yahu nekadar zor isim bulmak.Ben Arası beğeniyordum ama anlamı bulunmuş mal imiş.Eşim geçenlerde Metehan olabilir dedi hoşuma da gitti ama şimdi ona saplandım kaldım başka isim yokmuş gibi :) Kızlık soyadımda Demir, Metehan Demir mi koysam acaba? Çİft isim olsun istiyorum yardımlarınızı bekliyorum kızlarr...

canım çift isim zor olur çocuk için zaten isimlerin hep bitanesi kullanılıyo ben sana başka fikir verim ama nekadar uyumlu olur bilemem eşinin ve senin isimlerinizin hecelerini kullanarak bişey oluşturabilirsiniz.bi tanıdığımın isimleri sedat ve denizdi kızları oldu adını seden koydular bende bebişim olunca böyle bi isim koymayı düşünüyorum...

canım çift isim zor olur çocuk için zaten isimlerin hep bitanesi kullanılıyo ben sana başka fikir verim ama nekadar uyumlu olur bilemem eşinin ve senin isimlerinizin hecelerini kullanarak bişey oluşturabilirsiniz.bi tanıdığımın isimleri sedat ve denizdi kızları oldu adını seden koydular bende bebişim olunca böyle bi isim koymayı düşünüyorum...

O işte olmuyo bizde aslında güzel fikir, eşim onur benim adım fatoş , Tek anlamlı şey Urfa çıkıyo kaydirigubbakcemile2

Antepliyim yakında oldu aslında kaydirigubbakcemile3 ama bi anteplide çoğunun adını urfa koymaz sempatiksalakcinni

Hala isim bulamadım oğluşuma.Bir sürü isim arasında kalıyorum,beğendiğim isimleri anlamına bakınca basit anlamlar çıkıyo.Mesela
ARDA : Bi yere dikilen çubuk
ENES : Arap atı demekmiş.
ARHAN dediğimde Ayhan anlıyolar.KAAN ismini beğeniyorum ama onunda Ğ olayı war yazarken sorun çıkarır.KAAN BATU içime sinmişti soyadımıza da uyuyodu ama ondanda soğudum.
Söylenmesi basit we anlamlı olsun istiyorum.İki isim koyacağım ALP ve BATU isimlerinden biriyle uyumlu olsun istiyorum.
BATURALP var Yiğitler yiğidi demek anlamı hoş ama tiki ismini anımsatıo kaydirigubbakcemile3
MİRZA hükümdar soyundan gelen demekmiş.Ama buna uygun başka isim bulamıyorum.
POYRAZ da karizmatik geliyo ama sadece Rüzgar anlamı war
Offff çok zor miniğime isim bulmakk zorr oğlum büyüde kendin koy adını Yoksa anacın koyamayacak :kedi: Çok mu detaylı düşünüyorum bi anda bişeye karar werip koyucaz gibime geliyo.

bence ikisini de yeni popüler isimlerden koymayın derim benim bi arkadaşım var deniz can doruk tu ismi :))) çok dalga geçerlerdi çocukla ..:) can bence ikinci isim için çok güzel hem kısa hem çok anlamlı hem rahat kullanabilir... hem çocuklukta hem gençliğinde hem yetişkinlikte.. bence bunu da düşünmek çok önemli... ben kerem ismini çok beğeniyorum... belki düşünürsünüz.. anlamı da asalet soyluluk cömertlik..

KEREM ide düşündük kaydirigubbakcemile3 arada bi gidip gelio aklımıza.Eşimin yakın arkadaşının adı da KEREM.Aynısını koymayalım die düşünüozsırnaşık şey

Hala isim bulamadım oğluşuma.Bir sürü isim arasında kalıyorum,beğendiğim isimleri anlamına bakınca basit anlamlar çıkıyo.Mesela
ARDA : Bi yere dikilen çubuk
ENES : Arap atı demekmiş.
ARHAN dediğimde Ayhan anlıyolar.KAAN ismini beğeniyorum ama onunda Ğ olayı war yazarken sorun çıkarır.KAAN BATU içime sinmişti soyadımıza da uyuyodu ama ondanda soğudum.
Söylenmesi basit we anlamlı olsun istiyorum.İki isim koyacağım ALP ve BATU isimlerinden biriyle uyumlu olsun istiyorum.
BATURALP var Yiğitler yiğidi demek anlamı hoş ama tiki ismini anımsatıo kaydirigubbakcemile3
MİRZA hükümdar soyundan gelen demekmiş.Ama buna uygun başka isim bulamıyorum.
POYRAZ da karizmatik geliyo ama sadece Rüzgar anlamı war
Offff çok zor miniğime isim bulmakk zorr oğlum büyüde kendin koy adını Yoksa anacın koyamayacak :kedi: Çok mu detaylı düşünüyorum bi anda bişeye karar werip koyucaz gibime geliyo.

bende seninle aynı durumdayım canım.oğluma bir türlü isim bulamıyorum. ne zormuş bu iş ya CADIARZU..KAAN ismi şu anda içime sinen.ğ olayı sıkar mı bilmiyorum ama kulağa hoş geliyor.ama yinede kesin bu olacak diyemiyorum malesef benneyaptımki

Kesin sorun yaşar Çünkü Ğ ile yazılanları da war.Tek seferde anlaşılacak bi isim ,hemde güzel olmalı.Hemen nasıl isim koyuyolar anlamıyorum 2 ay kaldı kararsızlığa dewam.kaydirigubbakcemile2

Kesin sorun yaşar Çünkü Ğ ile yazılanları da war.Tek seferde anlaşılacak bi isim ,hemde güzel olmalı.Hemen nasıl isim koyuyolar anlamıyorum 2 ay kaldı kararsızlığa dewam.kaydirigubbakcemile2

Aynen vallahi canım.bende anlamadım bu işiCADIARZU.benimde 27+5 ama hala isim yokbilmiyorumkismile

X