Öğretmenler günü hediyeleri

Seenayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
20
5
28
Kızım anasınıfına başladı ve bizde şimdiden öğretmenler günü hediyesi tartışmaları başladı galiba hediyeler bireysel alınacak ama illa ortak bişey zorunluluğu var sanki, çiçek ve pasta dendi sonra çiçek alan olur dendi pasta kaldı ortada onu alalım diyor sınıf annesi Yaa bilmiyorum ama bana çok saçma geliyor doğum günü kutlaması mı yapılacak ne alaka pasta nasıl hediye edilecek hem niye hediye ediliyor onu da anlamadım çok boş bence tamam öğretmen 29 Ekim'de kutlama yaptı ama arka fon o güne özel güzelce süslenildi. Bunda öyle bir imkanda yok ee bizde girmicez nasıl olduğunu göremicez sizin fikirleriniz nedir siz de nasıl hediye fikirleri Var

Şu özel günlerde özellikle pasta vs yenilmesi k çok gereksiz buluyorum ..bunu bazı veliler sırf öğretmene yakın olabilmek için kendine iş yükü çıksın diye yapıyor bence..

Çünkü onu servis etmesi için bir kaç veli gerekiyor..

Kadin öğretmene hediye çek verilebilir alışveriş mağazalarından..çünkü beden tarz uymayabilir. Toplu hediye alımında çanta, saat,taki olabilir

Bu yıl alınabilecek şeyler çok pahalı imkan varsa pasta yerine hediyeyi toplu alın bence

Ben kendi fikrimi söyleyecek olursam öğretmenin konforunu pek düşünmüyorum benim çocuğumun ilk öğretmeni ve hediyesi ben çocukların fiyatta ağır hediyeler düşündüklerini hiç düşünmüyorum kızıma geçen sordum bileklik yapalım bide resim çizerim dedi 0 masraf mutlu çocuklar hem çocuğum mutlu olur günün anlamını öğrenir hemde bana da zor gelmez

Sınıf annesi ne ya bu saçmalıklar acilen kaldırılmalı. Kendi imkanınız ölçüsünde bir şey götürün.

X