OHSS sorunu yaşayan arkadaslar

ohss nasıl geçer die mi soruosun

Slm bende bisi sorcam ben de pkolu diilim ama cok yumiden mis ohss oldum hasteneye yatmadim batmalar azaldi ama karnim hala sis ne zaman iner hamisimde hamis olunca inmiyomu sis gerci zaten siscezde suanda 5 aylik hamis gibiyim daha 2 haftalik halbuksemmmm bide bebise bisi olcak die korkuyom ohssden oturuu sevgilerr

Slm bende bisi sorcam ben de pkolu diilim ama cok yumiden mis ohss oldum hasteneye yatmadim batmalar azaldi ama karnim hala sis ne zaman iner hamisimde hamis olunca inmiyomu sis gerci zaten siscezde suanda 5 aylik hamis gibiyim daha 2 haftalik halbuksemmmm bide bebise bisi olcak die korkuyom ohssden oturuu sevgilerr

2 haftalık nasıl hamile oluyor sun bnde senin yaşadığını yaşadım ohss oldum pko lu değilim 28 yumurta m oldu die olmuş hastaneye yatack gibi değildim çok kötüdüm uyku uyuyamıyordum çok su içiyordum bu seferde gecede 5 kere wc ye çıktım...mide bulantısı kusma gaz geğirme de cabası...sonra bebekler transfer edildi bnm sorunlarım bitti çok şükür bebişlerim bana şans sağlık getirdi... sonra tutundu 9 haftalıkken kalbi durdu... ohss olanların genelde tutuyo ....hamile kalınmazsa adet olunca btiyormuş...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayır canım eşimdede bendede hiç bir sorun yok olmuyor 1,5 senedir
yumurta gelişimi iyi zaten normaldede o yüzden dr. hatasıda var
çok doz verdi iyi bir merkeze gidersem sanırım dozları iyi ayarlar :18:

aynen dr seçimi çok önemli....

2 haftalık nasıl hamile oluyor sun bnde senin yaşadığını yaşadım ohss oldum pko lu değilim 28 yumurta m oldu die olmuş hastaneye yatack gibi değildim çok kötüdüm uyku uyuyamıyordum çok su içiyordum bu seferde gecede 5 kere wc ye çıktım...mide bulantısı kusma gaz geğirme de cabası...sonra bebekler transfer edildi bnm sorunlarım bitti çok şükür bebişlerim bana şans sağlık getirdi... sonra tutundu 9 haftalıkken kalbi durdu... ohss olanların genelde tutuyo ....hamile kalınmazsa adet olunca btiyormuş...

Him benim toplamadan sonra degil transferden sonra oldu ohss . Cok gecmis olsun uzuldum ama hayirlisi diyelim

şu 2 haftalik bebek nasıl oluyo acaba onu anlatır mısın merak ettim

Neyini anlatayim ne demek iki hafralik bebek ne demek oluyor .ne soruyorsun anlasam verecemde cvp tup bebek bu transferden sonra 2 hafta gecti diyorum iki haftalik gebelik var diyom yani

Son düzenleme:
Neyini anlatayim ne demek iki hafralik bebek ne demek oluyor .ne soruyorsun anlasam verecemde cvp tup bebek bu transferden sonra 2 hafta gecti diyorum iki haftalik gebelik var diyom yani

ona 2 haftalık denmez ki 4 haftalık sayılıo o artık ..gerçekten çok merak etmiştim....

Merhaba kızlar bn bugün op oldum 19 tane yumurtam toplandı zaten doktorum ohss olabirlisin o yüzden transferi diğer aya ertilicez demisti.ohss olmama icon bol sıvı tüket dedi birde dostinex ,lute,cafeks diye bi antipiyotik birde centotide diye bi iğne göbekten gene sizlere de böyle ilaçlar verildimi

Yazınız baya eski ama gebelikte ohss ne kadar sürede geçti iyileşme süreciniz nasıl oldu

X