Okeanoss00'un Çeyizleri :)

Aa aldın mi sos tencereyi canım güle güle kullan ☺ bende şu yumurta pişirme makinesini merak ediyorum nasıl buldun sen canim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet canım internetten sipariş verdim hemen :))) Canım biz onu Bim'den aldık, annem kendisine de aldı deneyecegiz güzel olursa deneyince sana haber veririm :)

Tamam canım bekliyorum ne zaman gelmişti bir acaba

Dün gelmişti belki de hala bitmemistir 19.90 tl idi fiyatı :)

Hımm bir bakım o zaman olduğum yerde 3 tane var belki bulurum birinde ama annecigin hemen denese ya ☺☺☺

Hımm bir bakım o zaman olduğum yerde 3 tane var belki bulurum birinde ama annecigin hemen denese ya ☺☺☺

Akşam yemeğini yeni yedik :))) Kuzenimin düğünü var yarin öğlen, sabah telasimiz olmazsa sabah dener en gec pazartesi dener ama :)

Son düzenleme:
Akşam yemeğini yeni yedik :))) Kuzenimin düğünü var yarin öğlen sabah telasimiz olmazsa sabah dener en gec pazartesi dener ama :)

Sabirsizlikla beklemekteyim kendisini ☺☺

Sabirsizlikla beklemekteyim kendisini ☺☺

Bence Bim'de bulursan al gitsin 20 lira neye vermiyoruz ki normalde fiyatı 39 lira olması gerek. Kuzenim başka bir markaninkini kullaniyodu bilindik bir sey degil o yüzden hatirlamiyorum ama cok memnundu Bim'e bu makinenin geldiğini de bize o haber verdi öyle aldık. Sonucu her türlü yazarım da bence bulursan al gitsin :)

Bence Bim'de bulursan al gitsin 20 lira neye vermiyoruz ki normalde fiyatı 39 lira olması gerek. Kuzenim başka bir markaninkini kullaniyodu bilindik bir sey degil o yüzden hatirlamiyorum ama cok memnundu Bim'e bu makinenin geldiğini de bize o haber verdi öyle aldık. Sonucu her türlü yazarım da bence bulursan al gitsin :)

Haklısın cnim bulursam alırım ki 😍😍

Uzun zamandır almak istediğim lakin bulamadığım Sarev Uyku Setimi buldum ve hemen siparişini verdim :KK1:

$sarev uyku seti.JPG

English Home'dan ne zamandan beri indirime girmesini beklediğim nevresim ve yastıklardan takım yaptım çarşafı kalmamıştı onu da en yakın zamanda ekleyeceğim inşallah:) Ah bu mor ve tonları takıntım bir türlü vazgeçemiyorum:KK1:

$M013518_large.jpg $M013518_2_large.jpg $M013521_small.jpg $M010853_small.jpg

Uzun zamandır almak istediğim lakin bulamadığım Sarev Uyku Setimi buldum ve hemen siparişini verdim :KK1:

Eki Görüntüle 1107360

English Home'dan ne zamandan beri indirime girmesini beklediğim nevresim ve yastıklardan takım yaptım çarşafı kalmamıştı onu da en yakın zamanda ekleyeceğim inşallah:) Ah bu mor ve tonları takıntım bir türlü vazgeçemiyorum:KK1:

Eki Görüntüle 1113512 Eki Görüntüle 1113511 Eki Görüntüle 1113513 Eki Görüntüle 1113510

Çok güzeller cnmmm güle güle kullaaannn:KK16:

Bu bıçakların iyi olduğunu sizlerden duydum kızlar. Aldım bakalım umarım iyi çıkar :KK14:
$býcak.jpg $28-277108-big.jpg

X