Ölü doumdan sonra tekrar hamile kalip salikla doursn varmiii

gyulche

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2022
654
149
31
Merabalar anneler ben 28 haftalik bebyimi kay etim normal doum ve kurtaj oldum ve 5 ay sonra tekrar hamile kaldim 15 ci haftamdayim ama cok korkuyorum bisey olur diye surekli biseyler oluyor siler nasilsiniz

Ablam 3 defa 26 haftalık bebeklerini kaybetti. Ölü doğum yaptı. Son hamileliğinde o k adar az hareket etti ki mümkün olmadıkça ayağa bile kalkmadı. Sağlıklı doğurdu çok şükür. Sizinde sağlıcakla kucağınıza almanız dileğiyle. Hep olumlu düşünün stres önemli bi etken

Bende 22 haftalık bebeğimi kaybettim 3 ay önce hamile kalmak için tekrar niyet ettim bende çok korkuyorum.Gecmis olsun sizinde başınız sağolsun insallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Bende 22 haftalık bebeğimi kaybettim 3 ay önce hamile kalmak için tekrar niyet ettim bende çok korkuyorum.Gecmis olsun sizinde başınız sağolsun insallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim
Insallah her kontrole gidisimde canim bogazimda

Merabalar anneler ben 28 haftalik bebyimi kay etim normal doum ve kurtaj oldum ve 5 ay sonra tekrar hamile kaldim 15 ci haftamdayim ama cok korkuyorum bisey olur diye surekli biseyler oluyor siler nasilsiniz
Kayıp sebebi araştırıldı mı? Sende pıhtılaşma bozukluğu olabilir önlem alırsan kafan biraz daha rahat olur. Tabiki yaşamak ve ölmek rabbimin elinde. Biz yine de elimizden geleni yapalım. Bende 37. Haftada kaybettim tekrar gebelik oluşmadı bende daha. İnşAllah sağlıkla kucağına almak nasip olur 🤲🏻

Kayıp sebebi araştırıldı mı? Sende pıhtılaşma bozukluğu olabilir önlem alırsan kafan biraz daha rahat olur. Tabiki yaşamak ve ölmek rabbimin elinde. Biz yine de elimizden geleni yapalım. Bende 37. Haftada kaybettim tekrar gebelik oluşmadı bende daha. İnşAllah sağlıkla kucağına almak nasip olur 🤲🏻
Genetik testi yaptirdim canim temiz cikti pihtilasma yok ama aspirin yazildi her ihtimale karsi amin insallah rabim her isteyene versin

Cok

Çok iyi anlıyorum sizi bana doktor artık korunman bitti gebe kal gel dediğinde içimde korkudan başka bir duygu hissedemedim
Aynen ben hamile oldumu ogrendimde sevinemedim o aksam.korkudan uyuyamadim sonra 2 ci ay gitimde canim bogazimdaydi acaba kalp atisi varmi diye en son kontrolde nerdeyse son nefesimi veriyodum kalbi atiyomu diye sordum evet dedinde rahatladim ve hersey yolundamindeye sordum

Başınız sağolsun tez vakitte kolaylıkla sağlıkla nasip olsun

X