Önce özledim sonra hakaret

Bu da moda olmuş galiba işine gelmeyen geniş büyük vb.deyip ayrılıyor bunlara susmayın seninki minicik deyin lütfen burada çok okuyorum bu saçmalığı ne kadar ayıp ya .

Bir şarkı paylaşımı yapmıştım, özledim seni diye mesaj attı. Bir kaç saat sonra aramak istedi konuşmak istemiyorum dedim. Çokta *ikimde dedi. Başladı hakaret etmeye. İşte ben seni o gün o yüzden bıraktım kendine bak "*mın çuval gibi" ayrıca o ne demek yaaaa? *ruspu dedi ben şok oldum. İki laf söyleyip kapattım yüzüne. Bu nasıl bir dengesizlik ya?

Bu kişiyle sevgili değiliz sadece arada yazan bir insandı sadece bir kere ilişki yaşadık o günde zaten yanımdan gitmişti acil bir sebepten. Bilemedim benden tiksindiğini çünkü belli etmemişti sonrasında

Engelledim! Ama ister istemez çok üzüldüm
Benimki çuval değil ama seninki küçük olunca öyle hissetmiş olabilirsin demek ne tatlı olurdu🥰

Ay siz de ona erkekliğinden vursaydınız keşkee! Küçücük şeyinle benimki sana büyük gelir tabi deseydiniz ya! Leş yaa! Rezil resmen.

Bir şarkı paylaşımı yapmıştım, özledim seni diye mesaj attı. Bir kaç saat sonra aramak istedi konuşmak istemiyorum dedim. Çokta *ikimde dedi. Başladı hakaret etmeye. İşte ben seni o gün o yüzden bıraktım kendine bak "*mın çuval gibi" ayrıca o ne demek yaaaa? *ruspu dedi ben şok oldum. İki laf söyleyip kapattım yüzüne. Bu nasıl bir dengesizlik ya?

Bu kişiyle sevgili değiliz sadece arada yazan bir insandı sadece bir kere ilişki yaşadık o günde zaten yanımdan gitmişti acil bir sebepten. Bilemedim benden tiksindiğini çünkü belli etmemişti sonrasında

Haysiyetsiz bir insan için kendini üzmeye değmez.

Boşverin kendinizi kötü hissetmeyin diyeceğim ama insan böyle leş biriyle nasıl birlikte oldum diye üzülür ister istemez.Bu davranışı hiç normal değil muhtemelen psikolojik bir bozukluğu var.O çuval gibi lafına çok güzel cevap verilir ama bence hiç bulaşmayın

Onunla sağlıklı bir iletişim hiçbir zaman kuramayacağınızı düşünüyorum. Zira kendisi duygusal bağ olmadan sadece anlık bir şeyler yaşamaya çalışan biri. Bu kadar kolay şahsınıza hakaret eden biri ilerleyen zamanlar da daha büyük şeyler yapmaktan asla kaçınmayacaktır. Sebebi ise sizi sevmiyor sizi kaybetmekten korkmuyor. Sizden sadece histerik beklentileri var. Her anlamda tek taraflı tatmin olmaya odaklı. Uzak durun ya bir şans vereyim falan düzelir gözüyle bakmayın. Bir yaştan sonra bazı huylar asla yok olmaz sadece körelir iyi ya da kötü.

Ne biçim adamlar var.😤
Hakaret davası açıp söylediklerine de pişman ede bilirsiniz aslında.

Adam sinsice kadının zayıf anında avcı olarak cinsellik için yanaşmış yatmış... tekrar olursa diye dönmüş olmayınca sonrada küfürler

çok pislik bir adam

Selam, ben daha önce başka bir konuyla alakalı konu açmıştım, yurt dışında yaşıyorum ve eski eşimle boşanmadan hemen öncesi olanları yazmak istedim. Bekarken, uzaktan arkadaş/ tanıdık diyebileceğim bir kişi 12 sene sonra benim komşum oldu. Çok sık rastlamıyorum, sadece bir iki kez yürüyüş yaptığım bir alanda denk geldim yanıma oturdu öyle normal sohbet etmeye başladık asla bir art niyet olmaksızın havadan sudan. Yaşıtlarıma göre biraz farklı bir yapım var konuşma tarzım davranışlarım daha "olgun" olduğu söyleniyor. Aradan kısa bir zaman geçti ve ilgili davrandığını fark ettim iki üç güne bir mesaj atar hal hatır sormak için. Çok kısa ve net. Arkadaş gözüyle baktığım kişi bana zaafı olduğunu söyledi mesaj yoluyla. Yani ne yapmış olabilirim ki böyle oldu. Bekar bir adam ayrılmak üzere olan birisini sevebilir mi? Geçici bir ilgi mi? Ben aşırı sosyal bir insan değilim çok sayılı arkadaşım vardır kendi kozamda yaşarım. İki çocuğum var. Sizce bu ne demek?

Reddedilen erkeğin çirkefliği.Tamamen engelle numarasını.

X