Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya cok guluyorum, kimse inansin diye ozel bir caba harcayacak halim yok tabiki, sizde haklisiniz bu platformda o kadar cok hayal urunu hikaye okuduk ki, keske gercekten uydurdugum bir hikaye olsaydi... Hatta, acikcasi esi de buralara uye midir diye dusunmedim degil. Huzursuz etmek istemem kadini asla. Cunku o da hikayemizi biliyor, evde bir ara mektuplarimizin resimlerimizin oldugu bir kutuyu bulmus, once hippinin annesine sonra da hippiye sormus, hikayeyi bastan sona ogrenmis, ve kari koca nasil bir iliskileri var bilmiyorjm ama, duydugum kadariyla o kutu hala evlerinde, ustelik goeunur bir yerde duruyor, ancak karisi asla yerini dahi dehistiremiyormus. Bizim evde sen ve senin hatiralarinin dokunulmazligi var demisti kiz kardesi...
Şuraya da ayrı haykırdım ya.
Hahaha.
Dimek o sihirli kutuyu evde yerini kimse değiştiremiyor hea ?
Vay madırını ulan.
Eşimin exinin mektuplarını yakalasam g..tünü keserdim

Ya cok guluyorum, kimse inansin diye ozel bir caba harcayacak halim yok tabiki, sizde haklisiniz bu platformda o kadar cok hayal urunu hikaye okuduk ki, keske gercekten uydurdugum bir hikaye olsaydi... Hatta, acikcasi esi de buralara uye midir diye dusunmedim degil. Huzursuz etmek istemem kadini asla. Cunku o da hikayemizi biliyor, evde bir ara mektuplarimizin resimlerimizin oldugu bir kutuyu bulmus, once hippinin annesine sonra da hippiye sormus, hikayeyi bastan sona ogrenmis, ve kari koca nasil bir iliskileri var bilmiyorjm ama, duydugum kadariyla o kutu hala evlerinde, ustelik goeunur bir yerde duruyor, ancak karisi asla yerini dahi dehistiremiyormus. Bizim evde sen ve senin hatiralarinin dokunulmazligi var demisti kiz kardesi...

İşte bunu yazmasaydın bir nebze gerçeklik payı olduğunu düşünürdüm ama Türkiye cumhuriyeti sınırları içinde bu duruma sessiz kalacak kadın yok 🙃🙃😂😂😂

Çocuk hippi ama ailesi de hoş. Böyle istekli kayınvalide ve kayınpeder görmedim hiç, çat kapı istemeye gidecekler gögkgk

Ev var, iş var, allahlık kayın aile var ama gelin yok fkfkfkf
Ne heveslilermiş, oğlan eve bağlansın yetti çadırlarda evsiz gibi yaşaması diye herhalde 😄😄

Ne heveslilermiş, oğlan eve bağlansın yetti çadırlarda evsiz gibi yaşaması diye herhalde 😄😄

Bizimkiler de çoluk çocuk sahibi olduğumuz halde bizi beğenmesin, yazıklar olsun fkfkfkf

Evde hatıra kutusu varmış, hippinin kız kardeşi “bizim evde sen ve senin hatıralarının dokunulmazlığı var” demiş. Vay anasını görümce gibi görümce 😂😂

Bizimkiler de çoluk çocuk sahibi olduğumuz halde bizi beğenmesin, yazıklar olsun fkfkfkf

Evde hatıra kutusu varmış, hippinin kız kardeşi “bizim evde sen ve senin hatıralarının dokunulmazlığı var” demiş. Vay anasını görümce gibi görümce 😂😂
Görümcem kocamın eski sevgililerine böyle bıcır bıcır konuşsa saçını başını yolarım. 🤣

Kusura bakmayın ama bana hiç geçmedi hikayeniz ya.. Ailesi sizi hiç görmeden hemen kabullenip güzel kızım, senin için şunu yaptık bunu yaptık diyor görür görmez, sonra kız kardeşi senin dokunulmazlığın var falan diyor. Üstüne o kadar ani kapıya kadar gidip gelmelere aileler bi hayırdır demiyor, evlendiğiniz eşler aşırı anlayışlı ve mükemmel. Bildiğiniz film senaryosu gibi. Ya siz fazla dizi, film, kitap etkisinde kalıp abartılı yaşayıp fazla abartılı anlatıyorsunuz geçmişteki hikayenizi burada ya da kitap denemenizi üzerimizde test ediyorsunuz.
İnanın hiç geçmedi. Haa velev ki doğru; yanlış yapıyorsunuz. Eşiniz ses çıkarmıyor diye işin cılkını çıkarmanın anlamı yok. Ne sorusu kalmış 17 yıl sonra. İki tarafta evlenmiş, çoluk çocuğa karışmış. Bunca sene bitiremediğiniz şeyi görünce nasıl bitireceksiniz. Bahane bunlar. Siz sadece özlediniz görmek istiyorsunuz. Yine aynı şey olacak belinden sizi çekip boynunuzu koklayarak öpecek 😄 Yapmayın gözünüzü seveyim ya. Takıntı olmuş sizdeki.

Konuyu linclenecegimi dusunerek acmistim, ama bu kadar alay konusu edilebilrcegi, hele hele inanilmayacagi gercekten aklima gelmemisti.

Hikayenin tamami gercek. Ama zaten cok uzun bir konu oldugu icin bazi detaylari ayrinti ayrinti yazmak yerine kisa cozumlemelerle yazdim yazarken (ogrenci islerinden alinan bilgiler, ogrenci islerine gidip bana su arkadasin adrwsi lazim seklinde istenmis degil, gecmis tarihli duzenlenmis sonrasiniptal olmus bir egitim programi icin toplanan, sonra iptal olunca geri verilen, hatta direkt ogrenci islerinde degil bolum baskanimizdan baska bir sebeple alinmis evraklardan vs) burda bu detaylarin bu kadar onemli olacagini dusunenemedim.

Bu arada uzun sari sac sadece ben 3 erkek tanidim, birisi hippiydi, o artik kel, digeri arkadasimdi, biri de esim ki esim hala sari saclari beline kadar bir adam, turkiyede gayet varlar yani...
Ben konunuzdaki gel bi konuşalım kısmını anlayamadım hem de sizin israrinizi diyeyim o zaman.

Çünkü, ne konuşacaksınız?

Tam o yol ayrimindayken 2-3 haftalık sevgilinize saygı duyup, 6 aydır beni aramayan adamı ben bu şekilde bir hayat istemiyorum diye hayatınıza geri almamisken, şu anda ne konuşacaksınız?

Kararınızı vermişsiniz konu gayet kapanmış aslında o sırada, siz bir seçim yapmışsınız. Seçtiğiniz kişi ve evliliginiz mi sıkıcı gelmeye başladı ve tekrar bir heyecan mı arıyorsunuz, nedir?

Eğer durum buysa boşanıp onun 3 çocuğuna da annelik yapma planlarınız yok ise, uzun durun. O sırada onda çok aklınız kalsaydi o evi de onu da kabul ederdiniz. Eğer tuum bunlar gercektiyse tabii.

Tee 17 yıl öncesinin sandalyesini bir adım öne aldığını falan hatırlıyorsun konu sahibi. Afferim. Hippiliboyla da iyi ki evlenmemissin. Çünkü adamin tek işlevi boyundan koklamak. Burada neler okuyoruz evlenince falan cinsel tercihini öğrenenler mi dersin 2 ayda bir mi dersin. Kaderine razı gel kocanla mutluluğuna bak :KK53:
Ben de hikayenin sonunda evlendiler veya evlenemediler çünkü adamın tercihi farklı çıkacak diye bekledim. Her şekilde o kadar birlikte yaşayıp, çadırda kalıp sevişmemek gerçekçilikten uzak.

Ben de hikayenin sonunda evlendiler veya evlenemediler çünkü adamın tercihi farklı çıkacak diye bekledim. Her şekilde o kadar birlikte yaşayıp, çadırda kalıp sevişmemek gerçekçilikten uzak.
Şahsen bir hippi ile sevişmezdim.Bitlenirim diye.

İşte bunu yazmasaydın bir nebze gerçeklik payı olduğunu düşünürdüm ama Türkiye cumhuriyeti sınırları içinde bu duruma sessiz kalacak kadın yok 🙃🙃😂😂😂
Ya onlarin ki öyle bir aşktı ki, herkes ama herkes etkisindeydi, herkes ama herkes saygi duyuyordu, anasi danasi, baldızı, gorumcesi, karisi, kocası, hikayede ki herkes aşka öylesine duyarli ki🥹karisi bile kendi evinde herifin sevgilisiyle fotolarini, mektuplarini ellemeye, kaldirmaya kiyamaz, herkes sanki uzayliydi anasını satayim. Bunlar Turkse biz neydik, yoksa okuz muyduk😐 olsun gülmustuk eglenmistik ama bu kadar salak oldugumuzu düşünmesi biraz gucendirdi acikcasi🙁

Hayır yani bu kadar kel,esmer erkeklerin çok olduğu bir toplumda nedir yani sarı uzun saç.

Ya onlarin ki öyle bir aşktı ki, herkes ama herkes etkisindeydi, herkes ama herkes saygi duyuyordu, anasi danasi, baldızı, gorumcesi, karisi, kocası, hikayede ki herkes aşka öylesine duyarli ki🥹karisi bile kendi evinde herifin sevgilisiyle fotolarini, mektuplarini ellemeye, kaldirmaya kiyamaz, herkes sanki uzayliydi anasını satayim. Bunlar Turkse biz neydik, yoksa okuz muyduk😐 olsun gülmustuk eglenmistik ama bu kadar salak oldugumuzu düşünmesi biraz gucendirdi acikcasi🙁
Acaba hippi kadın miydi? Bütün çevre iki kız arkadaşın arkadaslik sevgisine hayran ve o yüzden garip karşılamıyor belki.

Hippinin karısı salak mı?Adama 3 çocuk ver,kutuya elletme.Ya zaten hippi kutuya ellemişte 3 çocuk olmuş.

Eğer bütün konu gerçekse bu hippi ile de buluşursa ben linçlemeye başlayacağım yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X