Online oyunlar

dertsahibi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2021
195
68
Herkese merhaba önerebileceğiniz online oyun var mı acaba? Online oyun sayesinde biriyle tanışıp ilişkisi ciddiye dönüşen oldu mu? Tanışma siteleri güvenli gelmedi burda da önermediler zaten gerçi bu da pek güvenli gelmiyor ama şansımı denemek istedim, yaşadığım yer görev nedeniyle küçük bir yer birileriyle tanışma imkanım yok. Fakat yaş itibariyle böyle oyun sitelerinde takılanlar genelde küçük yaştaki ergen kişiler mi olur bilemedim? Yaşım 30 bu arada:KK43: teşekkürler

Ciddi ciddi oyundan erkek arkadaş edinmeyi mi istiyorsunuz? Düzgün ve düzenli hayatı olan erkekler online oyun içinde olmazlar. Online oyunlar yüksek ücretli şekilde oynanıyor genelde, normal de oynanır ama hiçbir şekilde oyunda ileri gidemez bu yüzden hep bir yükleme telaşesi içinde olurlar bir süre sonrada bağımlılık yapar. Şu oyunlara 4-5 ailenin aylık masrafını bir günde harcayanları gördüm ve bu normal değil hele ki ultra zengin yattığı yerden kazanan biri değilse emin ol kredi çekip oynarlar. Nerden biliyorsun diye sorarsanız bizzat birkaç sene öncesine kadar içindeydim ve hepsi aynı

Herkese merhaba önerebileceğiniz online oyun var mı acaba? Online oyun sayesinde biriyle tanışıp ilişkisi ciddiye dönüşen oldu mu? Tanışma siteleri güvenli gelmedi burda da önermediler zaten gerçi bu da pek güvenli gelmiyor ama şansımı denemek istedim, yaşadığım yer görev nedeniyle küçük bir yer birileriyle tanışma imkanım yok. Fakat yaş itibariyle böyle oyun sitelerinde takılanlar genelde küçük yaştaki ergen kişiler mi olur bilemedim? Yaşım 30 bu arada:KK43: teşekkürler
Sokağa çıkıp rastgele sağa sola göz kırpın, daha sağlıklı olur. Bu kadar mı yokluktasınız..

Son çare olarak yazdım artık o kadar umutsuzum ki gerisini siz düşünün
Berbat bir ilişkiniz olacağına hiç olmasın daha iyi. Çevrenize sorun soruşturun en kötü ama bu tarz yerlere bulaşmayın. 30+ yaşında düzgün adamın oyunda ne işi olur zaten. Hepsi kız düşürmeye çalışıyor sapık çok

X