Op.Dr. Cahit Vural ile Meme Estetiği

@OpDrAltughanCahitVural hocam merhaba benim size bir sorum olcak.
1 hafta önce kas altı 350 cc mentor silikon takıldı. 4 gün dren takılmıştı ve drenler çekileli 3 gün oldu. Dğn sağ göğüsümde sızıntı şeklinde kanama başladı ve tüm gün sürdü. Bugün sabah hastaneye gittim dr pansuman yaptı kapattı şuan aktif bir kanamam yok ama bana büyük bir tedirginlik oluşturdu. İçerde bi kanama varsa ve bitmediyse ileride bu yaşadığım durum kapsül oluşumuna sebep olurmu..?
Lütfen yardımcı olun verceğiniz cvb a çok ihtiyacım var

@OpDrAltughanCahitVural merhaba hocam. Boyum 178 kg 60. Bir hafta sonra 470cc yuvarlak kas altı protez takılacak. İsteğim dolgun olması ama ben burdayım diyecek göğüste istemiyorum. Doktoruna çok güveniyorum fakat içimde ufakta olsa kuşku ister isteme var , büyük mü olacak ? Acaba çok gergin olur mu ? 2 doğum yapıp emzirdim göğüs dokum sarkık olmamakla birlte dokum var. Aydınlatır mısınız rica etsem.
Teşekkürler...

@OpDrAltughanCahitVural iyi günler hocam. Benim doğuştan poland sendromunu andıran ama daha iyi durumda olan bir rahatsızlığım var. Tek göğsümde kas eksikligi var. Estetik cerrahiye yönlendirildim. 23 yaşındayım vücudum artık oturdu iki ay içinde ameliyat olacağım. Yalnız sorun şu ki 20 kilo kadar aldım lakin geri vermeye başladım, hızlı alıp veren bir yapım var. Bu vücut ölçüleriyle ameliyat olsam, sonra aldığım kiloyu bir iki ay içinde verdiğim zaman goruntude sıkıntı yaşar mıyım hocam?
Kısaca ki sizler ameliyat oncesi kilo vermeyi oneriyor musunuz? Ben su an genelde olduğum kiloda değilim. Verip mi bu adımı atmalıyım ? Teşekkürler.

@OpDrAltughanCahitVural merhaba hocam. Boyum 178 kg 60. Bir hafta sonra 470cc yuvarlak kas altı protez takılacak. İsteğim dolgun olması ama ben burdayım diyecek göğüste istemiyorum. Doktoruna çok güveniyorum fakat içimde ufakta olsa kuşku ister isteme var , büyük mü olacak ? Acaba çok gergin olur mu ? 2 doğum yapıp emzirdim göğüs dokum sarkık olmamakla birlte dokum var. Aydınlatır mısınız rica etsem.
Teşekkürler...
Canim benim boyum 160 ve 470 cc takildi buna ragmen istedigim boyutta degil,sekli baska bir konu.
O yuzden merak etme kas alti olunca zaten kas protezin bir kismini ''yutuyor''.Buyuk olmaz

X