Op.Dr. Cemil Tugay hakkında bilgi paylaşım

ben cemil beye ameliyat oldum sonuctan gayet memnunum
morarma hic olmadi ameliyat sonrasi
burnum sis oldu sadece cok rahat bi ameliyat gercirdim 1 gun hastanede kaldim 1 hafta boyuncada evde yattim

Son düzenleme:
bende cemil tugaya burun estetiği oldum ve benim arkamdan 3 arkadaşım oldu hepimizde cok memnun kaldık. fakat cok kalkık abartılı burun isterseniz yapmaz herkesin yüzüne uygun ve doğal yapıyor hiç bir şekilde morarma olmuyor. gerçekten cok iyi bir doktor ben ve arkadaşlarım memnun kaldık...

burnum sis oldu sadece cok rahat bi ameliyat gercirdim 1 gun hastanede kaldim 1 hafta boyuncada evde yattim

mrb acaba fotoğrafınızı görebilirmiyim

[SUB][/SUB]
bende cemil tugaya burun estetiği oldum ve benim arkamdan 3 arkadaşım oldu hepimizde cok memnun kaldık. fakat cok kalkık abartılı burun isterseniz yapmaz herkesin yüzüne uygun ve doğal yapıyor hiç bir şekilde morarma olmuyor. gerçekten cok iyi bir doktor ben ve arkadaşlarım memnun kaldık...

bilgi almak amaçlı fotoğrafını görebilirmiyim

Bende cemil beye olma yi düşünüyorum 1 ay sonra ama çok korkuyorum eekleyemdim sizi

bu konudaki deneyimlerimi aktarayım sizlere.ben burnumdaki et ve kemiği aldırmak için kendisi ile görüşmeye gitmiştim. estetik olarak hoş bir burnum vardı açıkçası ama o tıbbi olarak bir yamukluk olduğunu belirtti. tek onunla görüştüm ve başka uzman ile görüşme gereği duymadım.
5 mayısta ameliyat oldum kent hastanesi'nde. cemil bey tam bir profesyonel. hastane de öyle. ama bu ameliyat hiç kolay değil. ben kendisine çok itimad ettiğim için herhangi bir kaygı yaşamadım burnuma bile bakmadım açıkçası. ve şuan halinden çok memnunum estetik olduğunu fark etmiyorlar bile. morarma olmuyor ancak ilk gün kolay geçmiyor ancak acı duymuyorsunuz.kesinlikle yan yatmayın bende hiç şişme ve morarma olmadı. moralinizi yüksek tutun.
şuan hala güneş gözlüğü takınca burnum hafif ağrıyor zorlamıyorum ben de. 6. ayda burnunuz oturuyor. açıkçası son kontrole bile gitmedim:)))

Bende cemil beye olma yi düşünüyorum ama çok korkuyorum ilk gün ne gibi sikinti oluyor

Kızlar bende olucam ama benim derim kalınmış hem derisi kalın olup Cemil beye ameliyat olan var mı sonucu nasıl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cemil tugay veya can kopal a ameliyat olan arkadaşlar, yardımcı olabilirmisiz? ben de ikisinden birine düşünüyorum ancak ameliyat sonrasında uzun vadede oluşabilecedk sıkıntılardan çekiniyorum. hem nefes alıp verme konusunda (çünkü benim nefes prolemim yok) hem de düşme çökme olur da 2.ci bi ameliyat gerektirir diye acayip tırsıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. bade önceki onudan aybendor vesana arkadaşlık isteği gönderdim resimlerinizi görmek için kabul ederseniz sevinirim

Ben ucu kalkik burun sewmiyorum kavisli hani...Tanyeli gibi petek Dinçöz gibi..duz burun dha cok sewiyirum can kopal mesela kavisli yaoiomus ufuk bilkay duz yapiomus cemil bey nasi yapio acaba?

Arkadaslar Cemil bey ile yakin zamanda gorusen veya meme estetigi olan varmi? Memnunmusunuz? Ben istanbuldayim ve birkac doktorla gorustum ama hic birinden emin olamadim. Cemil Bey ne kadar ucret talep ediyor bilginiz varmi ? Yardimci olursaniz cok sevinirim

Arkadaslar cevap verin
Cemil beye burun estetigi yaptiran yok muuuu acil :-(

X