Op. Dr. Sadullah Karun hakkında bilgi

Sadullah Hoca, hazırlanan bir listede İstanbul'un en iyi estetik doktoru seçilmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
crazy46 canm bende sadullah beye ameliyat olmayı düşünüyorum.müsait olduğun zaman fotolarını paylaşabilrmisn bizmle.ayrıca ameliyat fiyatı hakkında da bilgi veririsen çok sevirim cnm tekrardan geçmiş olsun cnm:=)
ame
Merhabalar sitede yeniyim acıkcası sırf burun ameliyatı konuları icin uye oldum:) son 1 aydır dusunmekteyim oncelikle burnumda deviasyon var yani onden saga dogru bi de biraz kemerim var.cevremde o kadar cok arkadasım ameliyat oldu ki ben de cesaretlendim.kesinlikle duzeltilmeli dedigim bi burnum yok ama mukemmeliyetciyim biraz daha iyi olsun isterim ve minyon biriyim kucuk bi yuzum var burnumda buyuk degil ama daha uyumlu bi burun beni daha guzel gosterir diye dusunuyorum.sadullah beye ameliyat olan cok yakın bi arkadasım ve yine ameliyat olan onun arkadasları var genel olarak basarılı buluyorum.ancak icime sinmeden az arastırıp sonra aklımda soru kalsın istemiyorum cunku burnum ince ve burun ucum falan kalkık guzel bi yapıya sahip guzel kısımları bozmak istemiyorum ifadem cok degissin de istemiyorum.sizden yardım ve fotograf bekliyorum ameliyat olanlar eklerse sevinirim siteyi daha pek cozemedim bu ilk mesajım simdiden tesekkur ederim :)
karar verdiniz mi hangi dr ameliyat olucağınıza bnde aynı dertten müzdaribim

X