Op. Dr. Yusuf Can hakkında bilgi paylaşım

Merhaba aszeynep. Alçılarım bugün alındı ve sonuçtan çok memnunum kesinlikle Yusuf beyle görüş derim karar vermeden önce. Bende 2 doktorla daha görüşüp öyle karar vermiştim Yusuf Beye. Bugün doğru karar verdiğimi anladım. Resim ekleleyeceğim en kısa zamanda...

kardelenist çok çok geçmiş olsun cnmmopuyorumnanaktan
sonuçtan memnun olmana sevindim cnm resimlerini heyecanla bekliyorum

Merhaba aszeynep. Alçılarım bugün alındı ve sonuçtan çok memnunum kesinlikle Yusuf beyle görüş derim karar vermeden önce. Bende 2 doktorla daha görüşüp öyle karar vermiştim Yusuf Beye. Bugün doğru karar verdiğimi anladım. Resim ekleleyeceğim en kısa zamanda...

kardelenistcimm çok geçmiş olsunn :nazar:

teşekkür ederim dreamlover ve elmalı_turta....opuyorumnanaktan...Resim ekledim bakabilirsiniz profilimden.

Kardelenist öncelikle çok geçmiş olsun diyorum. Umarım ilerleyen zamanlarda da sonuçtan memnun kalırsın. Ancak ben senin fotolarını göremiyorum. Arkadaşlık linki yolladım. Kabul edersen sevinirim. Bu arada ben Barış beyden randevu aldım. Ama yusuf beyle de görüşmeyi düşünüyorum. Bakalım nasıl bir izlenim bırakıcaklar bende. Barış beyle görüşmem şubatın 12 sinde. Sabırsızlıkla bekliyorum.

düşündüğün doktorlar arasında Dr. Yusuf CAN varsa sana yardımcı olabilirim.aklındaki tüm soruları seve seve cevaplarım..

Teşekkür ederim canmedkbb. İş yerimde bir arkadaşımın kızkardeşi de yusuf beye ameliyat oldu ve sonuçlarından çok memnun. Bu yüzden ben de görüşeceğim doktorlar arasına Yusuf Bey i de aldım. En büyük korkum ameliyattan sonra burnumun eskisinden daha kötü olması. Çünkü sonuçta ameliyat bu ve aynı doktora ameliyat olan hastalardan bazıları memnun bazıları değil. Sanırım herkese göre farklılık gösteriyor. Tabi ilerleyen zamanlarda da burun şekil değiştirebiliyor bazı kişilerde. Bakalım doktorlarla görüşmelerim karar vermem de etkili olcak.

Teşekkür ederim canmedkbb. ış yerimde bir arkadaşımın kızkardeşi de yusuf beye ameliyat oldu ve sonuçlarından çok memnun. Bu yüzden ben de görüşeceğim doktorlar arasına Yusuf Bey i de aldım. En büyük korkum ameliyattan sonra burnumun eskisinden daha kötü olması. Çünkü sonuçta ameliyat bu ve aynı doktora ameliyat olan hastalardan bazıları memnun bazıları değil. Sanırım herkese göre farklılık gösteriyor. Tabi ilerleyen zamanlarda da burun şekil değiştirebiliyor bazı kişilerde. Bakalım doktorlarla görüşmelerim karar vermem de etkili olcak.

merhaba...

Son düzenleme:
aszeynep teşekkür ederim arkadaşlık teklifini kabul ettim resimleri görebilirsin. bencede ikisi ile de görüş. Barış bey benimde listemde idi ancak onun sayfasını takip ettiysen (etmediysen geçmişe yönelik sayfaları incelersen göreceksin) revizyon düşünen baya hastası var. ben onları okuduğum için vazgeçmiştim kendisi ile görüşmekten birde avrupa yakasında olmasının da etkisi oldu... ama aklında kalacağına bence görüş hepsi ile öyle karar ver.

mbildi isimli arkadaşım ben özel mesaj yazamadığım için yusuf beyle ilgili sorularına cevap veremiyorum ama istersen burdan yanıtlayabilirim sorularını

aszeynep teşekkür ederim arkadaşlık teklifini kabul ettim resimleri görebilirsin. bencede ikisi ile de görüş. Barış bey benimde listemde idi ancak onun sayfasını takip ettiysen (etmediysen geçmişe yönelik sayfaları incelersen göreceksin) revizyon düşünen baya hastası var. ben onları okuduğum için vazgeçmiştim kendisi ile görüşmekten birde avrupa yakasında olmasının da etkisi oldu... ama aklında kalacağına bence görüş hepsi ile öyle karar ver.

resimlerine baktım. yan profilin çok hoş duruyor. ilerleyen zamanlarda da fotolarını koyarsan sevinirim. barış bey ile ilgili ise haklı olduğunu düşünüyorum. revizyon olmayı düşünen hastası fazla. peki hiç yusuh beyin hastalarından revizyon olan varmı biliyormusun. saol..

resimlerine baktım. yan profilin çok hoş duruyor. ilerleyen zamanlarda da fotolarını koyarsan sevinirim. barış bey ile ilgili ise haklı olduğunu düşünüyorum. revizyon olmayı düşünen hastası fazla. peki hiç yusuh beyin hastalarından revizyon olan varmı biliyormusun. saol..

revizyon

Son düzenleme:
bugün 3. ay kontrolüme gittim
dr um yusuf bey ve asistanı şirin hn

8160.jpg

canmedkbb ve dreamlover fotoları ne kadar benziyor birbirlerine. bu arada canmedkbb eğer burnunun eski hali varsa görebilir miyim. birçok doktor burundaki eğriliği düzeltebiliyor ama burun ucunu güzel yapamıyor. senin burun ucun önden de çok güzel duruyor canmedkbb.

Son düzenleme:
mbildi... alçı vardı burun kemeri alındığı içinkullanılmak zorunda ve bir hafta kalıyor, silikon tamponlar da vardı onlarda 3. gün alındı. morarma olmadı bende bunu doktorun titiz çalışamsına bağlıyorum ama cilt tipine göre de değişiyor sanırım. Kullandığı yöntemi sormuşsun ben bunu kendisi ile konuşmadım ama dreamlover ın bi mesajında okumuştum bende yusuf beyin mikrorinoplasti yöntemini kullandığını. Şunu da söyleyeyim ameliyat öncesi tasarımımın birebir aynısını yaptı doktorum. fiyat konusu ise kişiden kişiye değişiyor yani sorununa göre. Ben 2800 tl ödedim. başka merak ettiğin bişey varsa cevaplayabilirmopuyorumnanaktan...

aşk olsun size içerde fotoğraf çekilin beni çağırmayınn hıhhhh kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

çok hoş çıkmışsınızz bayıldımm fotoyaa :))

canmedkbb ve dreamlover fotoları ne kadar benziyor birbirlerine. bu arada canmedkbb eğer burnunun eski hali varsa görebilir miyim. birçok doktor burundaki eğriliği düzeltebiliyor ama burun ucunu güzel yapamıyor. senin burun ucun önden de çok güzel duruyor canmedkbb.

.......

Son düzenleme:
X