Opu sonrası adet

Cherry92

Aktif Üye
Pro Üye
18 Aralık 2023
1.454
2.612
Selam kızlar,

Benim 12 ocak yumurta toplamam oldu.
17 ocak gibi adet oldum.

Doktor yumurta toplama sonrası ilk adetin düzensiz olması normal dedi.

Bu ay adetimle birlikte transfer sürecine gireceğiz.

Peki bu ikinci adet normal döngüye göremi oluyor yoksa daha kısa veya uzunmu sürüyor?

Yaşayan hanımlar deneyimleriniz nasıl?

Selam kızlar,

17 ocak gibi adet oldum.

Peki bu ikinci adet normal döngüye göremi oluyor yoksa daha kısa veya uzunmu sürüyor?

Merhaba elinizde gonalf kaldımi acaba

Merhaba,
Ben de sizinle aynı durumdayım. Opu sonrası adetim çok kısa sürede oldu. Transfer için adet bekliyorum. Bu adet normal döngüde mi olur yoksa gününde değişiklik olur mu ben de merak ediyorum.

Merhaba,
Ben de sizinle aynı durumdayım. Opu sonrası adetim çok kısa sürede oldu. Transfer için adet bekliyorum. Bu adet normal döngüde mi olur yoksa gününde değişiklik olur mu ben de merak ediyorum.

Bakalım eğer adet olursam haber veririm.
Normalde 35-38 gün arası olurum.
Bugün 29ncu gün.

Merhaba,

Flo diye bi uygulamadan takip ediyorum.
Bi kaç gin oynasasada genelde tutuyor.
Ona göre bugün olmam gerekiyordu ama şimdilik birşey yok bakalım.

Kızlarr,

Opu sonrası ikinci adeti gecikenler oldumu?
İkinci adetimi bekliyorum transfer için ama maalesef gecikti ve gebe olmadığıma eminim yani.
Deneyimi olanlar yazabilirmi?
Adetiniz nekadar gecikti?

Merhaba,

Canım ben normal döngümde olmadım geçti.
39ncu güne geldik yani 4 gün geciktim.

Merhaba evet opudan sonra adet gecikiyor
Opu sonrası gelen kanamayı baz almanız gerekiyor. Benim öyle oldu opu sonrasi kanama oldu. Ve o kanama adet tarihin oluyor 1-3 gün oynayabilir endişe etme

Bende öyle yaptım işte 4 gün geçikince biraz endişelendim. Bir hafta daha bekleyeceğim bakalım. Teşekkür ederim 💜

Bende öyle yaptım işte 4 gün geçikince biraz endişelendim. Bir hafta daha bekleyeceğim bakalım. Teşekkür ederim 💜
Olursunuz endişelenmeyin
Opudan sonra benim arkadaşıminda gecikti
Hatta soru açtım buraya o da adet olmadi diye
Normal günü ile gecti geçtiğinden 15 gün sonra oldu

Merhaba evet opudan sonra adet gecikiyor
Opu sonrası gelen kanamayı baz almanız gerekiyor. Benim öyle oldu opu sonrasi kanama oldu. Ve o kanama adet tarihin oluyor 1-3 gün oynayabilir endişe etme
Nasıl yani anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz.opudan hemen sonra olan kanama mi adet oluyor

Selam kızlar,

17 ocak gibi adet oldum.

Ben de yumurta toplama işleminden hemen sonra regl oldum ama ikinci reglim 38.gün olmuştu, normalde bir gün bile gecikmez. İkinci regl gecikiyor genelde.

X