Opuda yumurtaların döllenmeye uygun olmaması.

Doktorun yaklaşımı iyi değil zaten en baştan güven vermeyen doktorla yola cikmasaydiniz keşke ben İstanbul'a yeni taşındım Çekmeköydeyim doktorum Kadıköy'de tüp bebek ile hamile kaldım amh değeri düşük olanlara genelde yumurta toplama yapıyorlar önce yani bir kaç ay yumurta toplayıp donduruluyor havuz yöntemi ile ne bileyim bu yumurtalar genetik diyorsa o zaman önden testlerini yaparsın sonra yola çıkarsın Cem bey evet bu konuda iyi insanlar bir şehirden başka bir şehire gidiyor bebek için eğer çok istiyor ve gecikmek istemiyorsaniz kendisi ile en azından ön görüşme yapıp fikir alın derim ona göre de yol alırsınız pgt vs karar verirsiniz başarısız olmasının sebebi bir yol haritası çizilmeden yola çıkılması öyle direk mevzuya girmiş doktor hata etmiş kabul etmemiste hatasını aldığı paraya baktı demek ki üzücü gerçekten madden manen zor süreçler yaşamayan bilmez ben her iki bebeğimde tüp bebekle sahip oldum yok yoktu eşimde bende iyi bir doktor Allah'ın izni ile mucizeler yapıyor cidden.
Doktorunuz kim acaba benimde rezerv az ve kalitesi kötü çıktı en sonki denememde

Ne diyelim artık zararın neresinden dönersek kardır. Bende 2 yıl kaybettim acibademde. Istanbul tup bebek merkezi Taksim son durakta, gumussuyu yani. Şişlide değil. Bana da çok uzak 40 km kadar 🙄 Gece 12ye kadar açık oluyor, çalışanlar için. Ama o saatlerde gitmek de çok zor tabii. Aret hoca yumurtalar gelisirken bazen her gün cagiriyor ve iş saatinde izin almak bana da zor oluyor. Yoğunluktan dolayi Randevu saatinde pek esneklik tanınmıyor ve yaklaşık 1 saat muayene için bekliyoruz. Eksi yönleri de bunlar. Ama yapacak da bir şey yok.
Merhaba, benimle aynı şeyleri yaşamışsınız, bende bu ay hastane değiştirdim. 150 ile opu ya girdim. Foliküller boş çıktı. 550 ydi değerim opu oncesi son tahlilde 158 e düştğ ama opu yapıldı. Bir önceki ay 600 lerdeydi e2 değerim yumurtalar eşit büyümediği için opu iptal edildi. Maddi manevi kaybımı geçtim yerine koyamadığım vakte üzülüyorum. :KK43:

Merhaba, benimle aynı şeyleri yaşamışsınız, bende bu ay hastane değiştirdim. 150 ile opu ya girdim. Foliküller boş çıktı. 550 ydi değerim opu oncesi son tahlilde 158 e düştğ ama opu yapıldı. Bir önceki ay 600 lerdeydi e2 değerim yumurtalar eşit büyümediği için opu iptal edildi. Maddi manevi kaybımı geçtim yerine koyamadığım vakte üzülüorum. :KK43:
Merhaba, hangi merkezden hangi merkeze geçtiniz? İşimiz zor ama bazı doktorlar daha da zorlaştırıyor maalesef 🥺 bu merkezden memnunum, her sey cok duzenli ilerliyor. Tum sonuclar cok iyi takip ediliyor. E2 kac olursa olsun gel paranı ver opuya gir mantığı yok. Hastanın lehine düzenliyor her seyi Aret hoca. Sizin düşük amh mı sorun?

Merhaba, hangi merkezden hangi merkeze geçtiniz? İşimiz zor ama bazı doktorlar daha da zorlaştırıyor maalesef 🥺 bu merkezden memnunum, her sey cok duzenli ilerliyor. Tum sonuclar cok iyi takip ediliyor. E2 kac olursa olsun gel paranı ver opuya gir mantığı yok. Hastanın lehine düzenliyor her seyi Aret hoca. Sizin düşük amh mı sorun?
Acıbadem’den Şişli memoriala.. amh düşük yaşım 37, fsh 10.9, az yumurtam oluyor, gelişmiyor, şişli de ön görüşmem olacak içime sinmez ise Aret hoca var aklımda. Tez zamanda derdimize çare buluruz inş

Acıbadem’den Şişli memoriala.. amh düşük yaşım 37, fsh 10.9, az yumurtam oluyor, gelişmiyor, şişli de ön görüşmem olacak içime sinmez ise Aret hoca var aklımda. Tez zamanda derdimize çare buluruz inş
Aret hocayı tavsiye ederim. Ignesiz klomenle tedavi yapıyor, bana daha iyi geldi. maddi açıdan da rahatlık..

Aret hocayı tavsiye ederim. Ignesiz klomenle tedavi yapıyor, bana daha iyi geldi. maddi açıdan da rahatlık..
Vallahi maddi kısım zaten içler acısı kasımda başladık biz tedaviye ilaçlar bir tık daha uygundu aralıkta zam da görünce bu işin maliyet kısmı da üzücü oluyor maalesef. Aref hoca akşam saatlerinde de hasta kabul ediyor diye okumuştum burada öyle ise zaten benim açımdan daha da rahat olacak. İşyerinden izin almak öyle zor ki.

Vallahi maddi kısım zaten içler acısı kasımda başladık biz tedaviye ilaçlar bir tık daha uygundu aralıkta zam da görünce bu işin maliyet kısmı da üzücü oluyor maalesef. Aref hoca akşam saatlerinde de hasta kabul ediyor diye okumuştum burada öyle ise zaten benim açımdan daha da rahat olacak. İşyerinden izin almak öyle zor ki.
Evet ben yazmıştım. Bana bir randevuyu 22.10'a vermişlerdi. Bildiğim kadarıyla randevu varsa gece 12'ye kadar çalışıyor. Baska doktora net karar vermediyseniz Aret hocayla görüşebilirsiniz. Yeri gumussuyunda.

Eczaneden ilaclari alirken "zam gelmişti ama geri çektiler, secim sonrası çok zam olacak" dediler 😏 Allah yardımcımız olsun 🙏

X