Oriflame parfm

miss o güzel canım hafif yazlıkk bi koku. daha ağır ve oryantal bir koku istersen giordian gold var.
volareyı beğenen çok ama ben sevmedim. dancing lady de fena deil.

after hours çok güzelmiş ama denemedim.

:gitme:seneler önce midsummer diye parfünm kullanmıştım hala varmı arkadaşlar çok güzeldi kokusu bulsam gene alırım tam bir yaz kokusuu muhteşemdi arkadaşlar bana yardımcı olumusunuz nasıl bulabilrim çevremde de satan yok öyle orıflame

merhaba
ben oriflame satış temsilcisiyim geçen ay yeni çıkan bir parfüm var onu tavsiye ederim ( So Nice! Voyage Voyage Eau de Toilette )
Enerji dolu koku ile yaz sabahlarının sıcak dokunuşunu hissedin. Şeftali ve elma notaları gül ve yasemin ile eriyor, sedir ağacı, misk ve şeker kamışının tatlı bazı . bence harika bir kokua.s.

:gitme:seneler önce midsummer diye parfünm kullanmıştım hala varmı arkadaşlar çok güzeldi kokusu bulsam gene alırım tam bir yaz kokusuu muhteşemdi arkadaşlar bana yardımcı olumusunuz nasıl bulabilrim çevremde de satan yok öyle orıflame

bnm annem satıo cnm oriflame. midsummeri o da bende kullanıyorz. Hala üretiliyor gerçkten çok hoş bi koku =)

ewt istedigin parfüm hala var fiyatınıde vereyım31,90 TL

mrb...evt cnm ya miss o pembe yaz....miss o sarı ise kış ayına uygun harika kokular...ikiside var bende herkes çok beğeniyor...

bayanlar petal Quartz çok seviyorum ben kışın özellikle severek kullandım. ama bitti... acaba hala katalogta var mı söylerseniz sevinirim kızlar. almak istiyorum çook

Kızlar ben Dancing Lady'i merak ediyorum.tester almak istiyorum;ama fırsat bulup bir gidemedim.Eylül kataloğunda da indirimli.Kullanan var mı acaba?Eğer güzelse alacağım..

X