Orijinal tester parfüm satan yerler ve online siteler

Benim favorilerim bunlar, sizce hangi parfüm ?

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .
Orjinal parfümlere o kadar para vermek gerçekten çok zoruma gidiyor benimde. Bi arkaaşım önerdi bende hiç yapmadığım halde sipariş verdim.Açıkcası begendim. Yanlış hatırlamıyorsan böyleyi adı @perfumeandperfumes

ahmety1974 dediğiniz kullanıcı bagdatparfüm olarak değişmiş olabilirmi ahmety1974 diye aratınca o çıkıyor çünkü yanlış yerden sahte ürün almak istemem o yüzden soruyorum :)

ahmety1974 dediğiniz kullanıcı bagdatparfüm olarak değişmiş olabilirmi ahmety1974 diye aratınca o çıkıyor çünkü yanlış yerden sahte ürün almak istemem o yüzden soruyorum :)
Ahmety midir bağdat mıdır nedir o sayfadan parfüm almanızı önermem

Peki varmı bildiğiniz bir site bunuda burdaki öneriler üzerine bulmuştum ama sanırım siz memnun kalmadınız sahte ürün mü satıyor oyle ise hiç istemem zaten
sahte yada orijinal parfüm şişesinin içine sahte parfüm dolduruyor. artık ne yapıyorsa.
instagram üzerinden orijinal tester satan bir kaç hesap var ama fiyatları çok cazip değil. kutulu ürün ile arasında az fark var.
ben direk olarak güvenilir sitelerden kutulu bandrollü olarak almanızı öneririm. yada parfümlerle çok haşır neşirim resimlerden sathe veya orijinal mi ayırt edebilirim derseniz zebramo, modacruz gibi 2. el sitelerine bakabilirsiniz. ama gerçekten bilginiz yoksa bulaşmayın. çoğu sahte çünkü.

sahte yada orijinal parfüm şişesinin içine sahte parfüm dolduruyor. artık ne yapıyorsa.
instagram üzerinden orijinal tester satan bir kaç hesap var ama fiyatları çok cazip değil. kutulu ürün ile arasında az fark var.
ben direk olarak güvenilir sitelerden kutulu bandrollü olarak almanızı öneririm. yada parfümlerle çok haşır neşirim resimlerden sathe veya orijinal mi ayırt edebilirim derseniz zebramo, modacruz gibi 2. el sitelerine bakabilirsiniz. ama gerçekten bilginiz yoksa bulaşmayın. çoğu sahte çünkü.

Teşekkür ederim

orijinal satan sitelerden misspera ve mizu.comda da çok güzel indirimler oluyor,takip etmek lazım. diğer siteler ise evoria ve balerin. ve dediğin gibi hepsiburada. bunların hepsinden parfüm aldım,hepsinin hizmetinden de memnun kaldım .izmirde oturan varsa alsancakta küçük bir dükkan gerçek tester parfüm satıyor 70-80lira :KK12:
Dükkanın tam yeri neresi acaba

X