Güneş Gözlükleri Osse güneş gözlükleri

Osse'nin güneş gözlüklerini bende beğeniyorum geçen sene almıştım çok memnun kaldım.

Ben de kullanıyorum, ancak çok daha iyi olanlar var.

Araba kullanırken ideal değil..

Osse maalesef büyük gözlükler üretiyor...

Polarize olnalarını alın, zira osse'de çok çeşit olmadığından yüz tipinize uygun polarize camlı osse gözlük almanız biraz zor..

benim kullandığım da polarize galiba.. indirimdeydi aldım.. bakalım ne olacak..
sapları biraz uyduruk gibi geldi hadi hayırlısı diyoru m..

Ben bugün Osse gözlükleri kurcaladım biraz.Geçen seneye göre modeller çok daha iyi.Hatta çok beğendim diyebilirim.

indidimrdeydi bir de taksit vardı 250 tl lik gözlüğü 125 e aldım 6 taksit

ben kullanmadım ama istanbulda olanlar için bi bilgi paylaşmak istedim sizlerle...istanbul forum da giriş katta bi gözlükçü var...göz grup mağazalarının teşhir ürünleri çok çok ucuza satıyolar.

bn geçen sene 120 tl ye aldım ve kalıteli gözlükçülere de camını kontrol ettirdim camı süper çıktı...

Bende osse kullanıyorum çok memnunum.270 etiket fiyatı indirim peşin 140 aldım..

ben kullanıyorum çok ağır bir gözlük uzun süre taktığımda burnumda izi çıkıyor :)
işçiliği çine ait olduğundan çok kibar modelleri yok..
180 tl ye almıştım 2011 sezonunda modeline baktım sitesine koymamışlar oyüzden paylaşamıyorum
osse - g071 6615 125 ama kolunda bunlar yazıyor gözlüğün

gucci 823 tl etiketi vardı 100 tl aldım...

bayanlar inanın 1000 tllik gözlük ve 50 tllik gözlük arasında camlar polarizeyse hiç bir kalite farkı yok bakın hanım nasıl almış 823 tl lik gözlüğü 100 tlye? çünkü ederi degeri 100 den bile düşük sadece markaya para yatırmayın göz önemlidir evet ama dediğim gibi.nasıl sizce gözlükler pazarlıkla o kadar fiyat iniyor ? kaliteside düşüyor mu fiyat inince..kendinizi kandırmayın afedersin kazıklanmayın diye söylüyorum.

X