Otomobil Kullanan Bayanlar Kulübü

sılacım hakikaten seni rampalar,fena yakalamış ah burda olsan ben sana özel ders verirdim..:1hug:.eşin ne güzel seni desteklemiş..
bak ileride bu boş geçen günlerine çok üzüleceksin.. ,keşke daha önceden arabayı kullansaydım diyeceksin.. inan buna...
dediğim gibi hiç birşeyden korkma korkularının üstüne üstüne git.. ve sen başarırsın eminim...ben sana inanıyorum sende inan..a.s.
ah keşke öyle bişey olsaydı canım birden araba stp etti. ayağımı frenden çekip gaza koyuyorum o anda araba geriye gidiyor ve çalışmıyor arka arkaya üç dört kere denedim. olmadı ve bu olayı üç kere yaşadım. ama özel hocayla çok rahat çıktım nedense. ikiye taktım çıktım. özel hocadan sonra kaldım işte en sonuncusunda anlamadım bende. burda zaten şehiriçinde imkansız kullanamam hiç tecrübem yok araç insan çok. korkuyoruum.yasakkelime

ben geçtigimiz ramazan bayramında aldım ehliyetimi. Direksiyon sınavında öyle rahattım ki sanırsınız 40 yıllık şöförümsırnaşık şey 1 hafta sonra köye gittik ben hem tek arabanın zor geçtigi bir tarafı uçurum bir tarafı dağ olan toprak, bol virajlı yolda, ordan şehirler arası yolda harika bir şekilde sürdüm.istanbula geldigimizde arabayı 2 kere stop ettirdim 3. de kalkabildim.100 mt gitmeden ısıklarda durmam gerekiyodu zar zor durdum çok şükür önümde araba yoktu:roflol:
şimdi babam ögretiyo ama çok konusuyo heyecan yapıyorum.gecen pazar sevgilimle sürdügümde çok rahattım ama. 1 hafat çalıştırsa beni bende kendimi tek başıma yollara atabilirim:sm_cool:

babamlar yuzunden ortaokulda araba kullanmaya zorla baslamıştım yaklaşık 14 senedır çok rahat bır sekılde kullanıyorum ıykı babamlar kucukken zorlamışlar suan çok rahatım:)

Merhaba hanımlar. Ben de yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum, e haliyle küçük kazalar, yanlışlıklar oluyor. Ama inşallah sürücülük hayatım boyunca ciddi kazalar geçirmem!!

ben de bugün girdim sınava ve geçmişim:hooray: çok şükür ehliyeti daha almadım ama aranıza ben de katıldım:1hug:

Bende geldim a.s.
Direksiyon sınavım o gün çok heyecanlıyım bütün arkadaşlar sabah kursun kafesinde toplandık ve sınavımızın olacağı yere götürecek otobüsü bekledik.
Geldi hep beraber bindik veeee sınav yerindeyiz ben bir heyecanlıyım ama nasıl anlatamam,sıra ile herkez caddenin bir başından sonuna kadar becerilerini gösteriyor,tabi ben diğer bayan arkadaşlara göre tecrübe sahibi sayılırım çünkü o zamanlar eski sevgilim şimdiki kocam beni hep araba sürme konusunda her gün alıştırmaları yapıyor ve sınava hazırlıyordu.Size bir itiraf ben ehliyetimi almadan arabamı bile almış trafite fink atıyordum..
Neyse sıra bana geldi ve direksiyon başındayım ama araba iğrenç kokuyor ,oturdum koltuğa emniyet kemerimi bağladım,aynalarımı kontrol ettim veeeee çalıştırdım arabayı hayda yallah.. külüstür taka bir araba,arkada hocalar sohbet ediyor benimle ben kendinden emin bir şekilde sürüşümü yapıyor ve sorularına mantıklı cevaplar veriyorum..
Ay şimdi bile bunları yazarken nasıl heyecanlandım anlatamam.Sonuçta bitiş noktasına geldiğimde Ayşe süperdin geçtin:hooray: dediler ve ben nasıl havalara uçtum anlatamam..
Bir dahaki seferede ilk kazamı nasıl yaptığımı sizlerle paylaşırım arkadaşlar,güleyimmi ağlayayımmı baya komikti ama:roflol:

2004 de aldım ehliyetimi ben.
2003 den beri kullanıyorum aktif olarak..
kendime uzun yolda olsun,şehir içinde olsun çok güveniyorum..
ne çıkamadığım rampa vardır ne de yapamadığım manevra..:lepi:

bende suanda ehliyete gidiyorum gerci biraz ara verdim amaa, 20 saat araba surdum ,yeterli olmuyor ,sehir disinda guzel suruyorum ama ,sehir icinde hep isiklar ,sag sol ,yaylar falan ,cok dikkat istiyo ,bi hata yapinca panikliyorum ,daha park hic yapamiyorum ,gidisli gelisli yolda donuyorum , daha sinava girebilmek icin en az 20 saat surmem gerekli , yurtdisinda ehliyet almak cokmu cok zor ,en ufak hata kabul edilmiyor, dort dortluk olunca veriyolar ,insallah bende alirimda ,araba surenler arasina katilirim:teytey::teytey:

kızlar bende aranıza yeni katıldım sınavdan bir gün önce bi akrabamla denediğimde sen kalırsın die sinir etti beni oysaki çok iyi araba kullanoyorum ama onun direksiyonu hidrolik değilde 2 kez çalıştırma konusunda pronlem oldu beni sinir etti hıhh kim demiş alamam die geçtim çok mutluyum anlatamam ehliyetimi alınca yüz ifadesini görmek için sabırsızlıkla bekliyorum hehehe :)))

çok üzgünüm çookkk
çünkü 2002den beri ehliyetim var ve araba kullanamıyorum
senağlama

arkadaşlar buradaki başlığım galiba silinmiş bende yeniden açtım bu başlığı..kaydirigubbakcemile2
evet arkadaşlar bu hafta sınav var..umarım hepimizinki iyi geçer..a.s.

inşallah prenses:Saruboceq:
ben daha başlamadım çalışmayakaydirigubbakcemile3en iyisi bugün başlayayım saol hatırlattığın içinkaydirigubbakcemile5

ehliyet sınavına gireceklere başarılar diliyorum arkadaşlar..
motor zor gibi görünsede aslında değil..
Trafiğe dikkat edin yanıltıcı soruları çok oluyor..
Allah yardımcınız olsunyerimseniben

ehliyet sınavına gireceklere başarılar diliyorum arkadaşlar..
motor zor gibi görünsede aslında değil..
Trafiğe dikkat edin yanıltıcı soruları çok oluyor..
Allah yardımcınız olsunyerimseniben

çok teşekkür ederim arkadaşım saol..kaydirigubbakcemile5
evet zor gübü gözüküyo..ama umarım zor değildir..:1rolleyes:
tmm cnm uyarın için saol dikkat ederim..CADIARZU
amin. cnm cümlemizin de...tşk ederim..a.s.

ya arkadaşlar benim bu başlığım silinmeden önce kulübüme gelen bir sürü kişi vardı şimdi tekrar açınca aynı başlığı onları göremedim:KK43:
neyse umarım hepimiz de ehliyetimizi alırız arkadaşlar:):)
.a.s.a.s.a.s.a.s.

ehliyeti alır almaz sabah erken saatlerde arabayı alın çıkın arkadaşlar yollara. şu anda araba kapımın önünde anahtarda yanımda ama dışarı çıkacak cesaret yok. parketmeyi zaten bilmiyorum çıksam napıcam hevesiniz kırılmadan cesaretiniz gitmeden ilerletin bu işin sırrı cesaretmiş.

ben ehliyeti yeni alanlardanım arkadaşlar gecen ay girdim sınava kolaydı korkulacak gibi degil ama motora calışın kesinlikle derim ben gectim ehliyeti almak üzereyim inşallah sizde alırsınız

X