Otoplasti kulak ameliyati olanlar var mi??

h1lo

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2020
5
1
25
Kızlar uzun süredir kepçe kulak ameliyatı için iyi bir doktor araştırıyorum. İçime Dr. İbrahim Oskui sinmişti ama hem gittikçe söylediği fiyatı yükseltiyor hemde biraz tereddüt etmeye başladım biraz soğuk biri diye. Dr. Emre İlhan kbb uzmanı ama genellikle burun ameliyatı yaptığı için ondada kararsız kaldım. Bir de Dr. Leyla Arvas’ı duydum, çok sıcak kanlı ve pozitif birisine benziyor, ama ameliyatları nasıl bilmiyorum. Kulak ameliyatı olanlar deneyimlerini paylaşırsa çooook sevinirim :KK15:

Kızlar uzun süredir kepçe kulak ameliyatı için iyi bir doktor araştırıyorum. İçime Dr. İbrahim Oskui sinmişti ama hem gittikçe söylediği fiyatı yükseltiyor hemde biraz tereddüt etmeye başladım biraz soğuk biri diye. Dr. Emre İlhan kbb uzmanı ama genellikle burun ameliyatı yaptığı için ondada kararsız kaldım. Bir de Dr. Leyla Arvas’ı duydum, çok sıcak kanlı ve pozitif birisine benziyor, ama ameliyatları nasıl bilmiyorum. Kulak ameliyatı olanlar deneyimlerini paylaşırsa çooook sevinirim :KK15:
merhaba ben de Ankarada kulak ameliyatı olmayı planlıyorum, iki isim var şuan karar aşamasındayım, iki sene öncede burun estetiği ameliyatı olmuştum İhsan KUZUCU'ya, kulan ameliyatı da yapıyor KBB doktoru, diğeri de Can Öztekin plastik cerrah o da. sanırım İhsan KUZUCU'ya olacağım. siz oldunuz mu acaba tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

merhaba ben de Ankarada kulak ameliyatı olmayı planlıyorum, iki isim var şuan karar aşamasındayım, iki sene öncede burun estetiği ameliyatı olmuştum İhsan KUZUCU'ya, kulan ameliyatı da yapıyor KBB doktoru, diğeri de Can Öztekin plastik cerrah o da. sanırım İhsan KUZUCU'ya olacağım. siz oldunuz mu acaba tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

size bir soru sorabilir miyim ?

Diğer hesabınız ile ;

Ankarada tavsiye edeceğim doktor var ama istanbulda mısınız?

Tavsiyede bulunurken bu hesabınız ile tavsiyeye mi ihtiyacınız var ?

Bir diğer sorum o büyük harfle yazdığınız doktor ile "(%100 emin olduğum organik bağınız var)" reklam yapmaya hiç mi çekinmiyorsunuz ?

bakın çok kibar yazdım çekinmiyor musunuz dedim işin aslı hiç mi utanmıyorsunuz ?

Sizi de gerekli yerlere şikayet edeceğim.

Deneyimlerimi yazmak isterim :) 27 yaşındayım ve 11 yaşından beri bu olayı o kadar içselleştirerek yaşadım ki. Bu durumda olanları çok çok iyi anlıyorum.

2017 Temmuz ayında Ali Mezdeği'ne ameliyat oldum ve o günden sonra sanki yeniden doğmuş gibiyim.. En büyük pişmanlığım keşke çok daha önceden olsaydım. Yaklaşık 1 saat sürüyor. 3. gün sargı açılıyor, Ara ara çağırıp kontrol de etmişti. Kesinlikle çok ilgili. Liseden beri yaptırmaya karar verdiğimde hep kendisini düşündüm. Aklınızda şüphe olmasın yaptırın ve saçlarınızı özgürce toplayın.

Fiyat olarak çok uygundu. Tercih sebebim kesinlikle memnuniyet oranının yüksek olması. Nişantaşı'nda çok güzel bir polikliniği var. Hatta gidince nasıl bu kadar uygun diyorsunuz. Ama belki artmıştır şimdi.

İyi araştırıp yapmak lazım. Benim sonrasında da ağrım çok olmadı. Açılma çok hafif oldu ama daha doğal duruyor. Rahatsız eden bir durum yok. Zaten memnun kalmazsanız revize ameliyat yapıyor ücretsiz. Ama ben gerek duymadım.

Ameliyat demek doğru değil aslında küçük bir operasyon. Sesleri duyuyorsunuz ama arkada sizin sevdiğiniz şarkıları çalıyorlar. Sürekli sohbet havasında keyifli geçiyor. En güzeli anı tek kulağımı yapıp aynada gösterdikleri o an. Tabi ki o an çok yapışık ama insan inanamıyor :)

Aklınıza takılan bir konu olursa seve seve yanıtlarım :)

Merhaba. Ben de 2 gün önce ameliyat oldum İstanbul'da bir doktora. Yapılan yorumlardan ve instagramdaki fotoğraflarından yaptığı ameliyatları beğenmiştim. Birkaç hastasıyla da konuşma fırsatım oldu. Memnun olduklarını öğrendim ve yaptırdım. Henüz yorumda bulunmak için erken fakat şu ana kadar yaşadıklarımı yazmak istedim. Bymiss'in de dediğini gibi local anestezi olduğu için her şeyi duyuyorsunuz ama hiçbir şey hissetmiyorsunuz tabii. Kulağı yaparken konuşma ve kulağın şeklini görme şansınız oluyor. Ama ben her ne kadar "çok rahatım" desem de kendimi biraz sıkmış olacağım ki doktorun asistanı elleriniz neden mor sizin diye sordu :) sonrasında biraz rahatlatmaya çalıştım kendimi. Bu kişinin hassasiyetle ilgili tabi. İki kulak yaklaşık 2 saat sürdü. Sonrasında kulaklar sarılarak kapatıldı. Antibiyotik ve ağrı kesici kullanıyorum. İlk gün ilaçlarımı da aldıktan sonra çok büyük ağrılarım olmadı. Üstüne zaten yatmıyoruz o yüzden doğru düzgün uyuyamadım. Bugün ikinci gün ve yine uyuyamadığım için şu an bunları yazıyorum :) doktorum bugün sargının açılmasını ve ılık duş almamı önerdi. Daha sonra sabah akşam sürülecek bir krem var onu süreceğim. Şu anda da hafif ağrı ve sızlama var ama dayanılmayacak gibi değil. Şekli konusunda daha sonra yorum yapacağım.
Sormak istediğiniz bir şey olursa ben de yardımcı olmaya çalışırım. İnsan bu süreçte yaşayan biriyle konuşmak istiyor..

Merhaba. Ben de 2 gün önce ameliyat oldum İstanbul'da bir doktora. Yapılan yorumlardan ve instagramdaki fotoğraflarından yaptığı ameliyatları beğenmiştim. Birkaç hastasıyla da konuşma fırsatım oldu. Memnun olduklarını öğrendim ve yaptırdım. Henüz yorumda bulunmak için erken fakat şu ana kadar yaşadıklarımı yazmak istedim. Bymiss'in de dediğini gibi local anestezi olduğu için her şeyi duyuyorsunuz ama hiçbir şey hissetmiyorsunuz tabii. Kulağı yaparken konuşma ve kulağın şeklini görme şansınız oluyor. Ama ben her ne kadar "çok rahatım" desem de kendimi biraz sıkmış olacağım ki doktorun asistanı elleriniz neden mor sizin diye sordu :) sonrasında biraz rahatlatmaya çalıştım kendimi. Bu kişinin hassasiyetle ilgili tabi. İki kulak yaklaşık 2 saat sürdü. Sonrasında kulaklar sarılarak kapatıldı. Antibiyotik ve ağrı kesici kullanıyorum. İlk gün ilaçlarımı da aldıktan sonra çok büyük ağrılarım olmadı. Üstüne zaten yatmıyoruz o yüzden doğru düzgün uyuyamadım. Bugün ikinci gün ve yine uyuyamadığım için şu an bunları yazıyorum :) doktorum bugün sargının açılmasını ve ılık duş almamı önerdi. Daha sonra sabah akşam sürülecek bir krem var onu süreceğim. Şu anda da hafif ağrı ve sızlama var ama dayanılmayacak gibi değil. Şekli konusunda daha sonra yorum yapacağım.
Sormak istediğiniz bir şey olursa ben de yardımcı olmaya çalışırım. İnsan bu süreçte yaşayan biriyle konuşmak istiyor..
Hayırlı olsun. Bu olay beni çok derinden yaralayan, psikolojimi etkileyen büyük bir olaydı. Şimdi özgüvenim yerine geldi ve gerçekten çok daha mutluyum. Her şey sorunsuz olur umarım senin için de :)

Hayırlı olsun. Bu olay beni çok derinden yaralayan, psikolojimi etkileyen büyük bir olaydı. Şimdi özgüvenim yerine geldi ve gerçekten çok daha mutluyum. Her şey sorunsuz olur umarım senin için de :)
Teşekkür ederim. Kesinlikle katılıyorum. Çok şükür şu an hiçbir sıkıntım yok. Saçlarımı toplamanın keyfini çıkarıyorum :)

Araştırmalarım sonucunda Dr. Ali Mezdeği’ne ameliyat oldum. Çok hassas olduğum ve korktuğum için klinikte lokal anesteziyle ameliyat olmak yerine, hastanede sedasyon ile ameliyat oldum. Doktor bey ameliyat öncesi gayet ilgili davrandı. Ameliyata almadan önce hemşire sakinleştirici verdi, sonrasını hatırlamıyorum :KK48: ameliyat yani hiç korktuğum gibi olmadı, ne tam baygındım ne de uyanık. Bittikten sonra kulaklarımı gösterdiler, tabii o halimle çok bir şey hatırlamıyorum:KK33: pansuman ile bandajı taktılar ve kendime geldikten sonra hastaneden taburcu oldum. Narkozun etkisi geçtikten sonra ağrılarım başladı. Ağrı kesicilere rağmen baya ağrım oldu. İlk gece az çok uyudum ama ikinci gece ağrıdan uyuyamadım. Bir an önce sabah olmasını ve bandajın çıkmasını diledim. Doktor beyin asistanı aynı şekilde çok ilgili davrandı. Bandajlar çıktıktan sonra tabii ki hemen ağrılarım kesilmedi ama hafifledi. Akşamında duş alabildim. Kulaklarım şiş olmasına rağmen çok beğenmiştim. Daha yapışık duruyordu ama doktor bey açılacağını söylemişti.
Sonraki günler ağrılarım dayanılcak düzeydeydi. Bandajı artık sadece gece yatarken 14 gün boyunca takıyorum.
Şu an 14. günüm ve normal hayatıma devam ediyorum. Saçlarımı hep topluyorum:KK71:
Üstüne yatarken hala çok hafif ağrı hissediyorum ama beni çok rahatsız etmiyor.

Bu yazıyı yazdım ama paylaşmaya fırsatım olmadı:oops: ameliyatımın üstünden 1 ay geçti ve kulaklarım final halini aldı. Ben çok memnunum kulaklarımla. Ağrım yok ama kulağımın arka kısmına elleyemiyorum korkudan:KK48:
Bu yazıyı benim gibi çok araştıranlar için yazıyorum, ben çok forum okudum her doktoru araştırdım ama bu reklam yapanlara denk geldikten sonra güvenemedim :110:
Yapmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim, hayatım pozitif anlamda değişti :KK71:
Sorularınız vs. olursa bana yazabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya calışacam

Merhaba benim bugün beşinci günüm klasik yöntemle ameliyat oldum kıkırdak fazlalığım yokmuş alınmadı törpülendi ve kalıcı iple sabitlendi ağrım pek olmadı ama sızlama çok fazla bide bandajı çıkardığım nadir anlarda kulağım çok geriliyor sanki içerideki kalıcı ipin kulağımı tuttuğunu hissediyorum bu his sizde de oldu mu olduysa ne zaman geçer

X