Otrivine sprey ve gebelik

Zorlu geceler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2020
110
32
33
Merhabalar hamileliligin ilk haftalarında otrivine sprey kullanıp sorun yasayan oldu mu benim için çok önemli kulanip sorun yasayan yaşamayan ve ya bı doktor şöyle demiayi diyen birileri var mı

Merhabalar hamileliligin ilk haftalarında otrivine sprey kullanıp sorun yasayan oldu mu benim için çok önemli kulanip sorun yasayan yaşamayan ve ya bı doktor şöyle demiayi diyen birileri var mı
Ben kullandim su an 33 haftamdayim bi sorun yasamadim. Yasak oldugunu bilmiyodum nefes alamadigim icin 7-8 kere kullandim. Sonrasinda eczaneden bebekler icin olan bitkisel bi sprey aldim.

Ben özellikle istedim ağır tıkanıklık yaşadım ama doktorum uygun görmedi. Okyanus suyu verdi oda işe yaramadı sadece nane yağı kullandım. Spreyin bile gebelikte bu kadar önemli olabileceğini düşünmemiştim

Ben özellikle istedim ağır tıkanıklık yaşadım ama doktorum uygun görmedi. Okyanus suyu verdi oda işe yaramadı sadece nane yağı kullandım. Spreyin bile gebelikte bu kadar önemli olabileceğini düşünmemiştim
Doktorunuz bişey demiş miydi söyle zarari olur böyle etkiler gbi

Doktorunuz bişey demiş miydi söyle zarari olur böyle etkiler gbi
Sadece şunu söyledi. Yani net bir kanıt yok zararı olup olmayacağına dair. Çünkü hamilelikte kimse denek olarak denenmeyi kabul etmeyeceği için hamileler üzerindeki etkileri denenmemiş bu yüzden de ne gibi risk yaratır bilinmiyor o yüzden uygun değil dedi. Hatta ben biraz ısrar ettim ağır grip geçirdim ve hiçbir şekilde günlerce nefes alamadım ama doktorumu dinleyip kullanmadım. Eczacıya da sormuştum oda vermedi sonra nane yağı önerdiler çok faydasını gördüm. Yatarken tencerede kaynattım suyu iki üç damla damlatıp başucuma koydum sabaha kadar okadar iyi geldi ki. Hala ara ara yapıyorum

Ben otrivine bağımlısı olarak söylüyorum 2 tane çocuk doğurdum herhangi bir sıkıntı yaşamadım ben bırakmadığım için kullanıyordum ve doktorlarım da birşey demedi bunun için şuan da hamileyim başların dayım hala kullanıyorum

X