Makyaj Ürünleri OVERnight'ın makyajları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kendi kendimi çekince zorladındım bayag tabi..gözkağının orta kısımını boş bırakıyorum en açık rrenk orası iki ucada kahve sürdüm biraz evet pıanrın üstünde en açık renk yer kalıyoki gözecanlılık katsın dikkat edin hep sizde buna

kendi kendimi çekince zorladındım bayag tabi..gözkağının orta kısımını boş bırakıyorum en açık rrenk orası iki ucada kahve sürdüm biraz evet pıanrın üstünde en açık renk yer kalıyoki gözecanlılık katsın dikkat edin hep sizde buna

anladım canım sağol Şeniz

hayırlı olsun komşuuuuuuuu:))))))

fotolar arkadaşların da dedikleri gibi 6 dan sonra sanki florasanlı ışık modunda çekilmiş mavimsi çıkmış
ilk fotoda mavi gözüken far en sonra siyah gibi çıkmış

fotoda çekerken ampül veya otomatik al bence o şekilde daha ten rengi çıkıyorbi kere modunu yakalarsan bir daha hep aynı çekersin sorun kalmaz bence

bunun için de her modda çekip pc ye aktarırsan en yakın modu anlarsın ve hep aynı modda çekersin balım

makyajın çok güzel oldu emeğine sağlık canım.

makyajbit.jpg

1.ilk olarak tabiki makyajımızın altına daha uzun süre kalması ve rengini güzelce belli edip tenimizdeki hataları kapatması için göz altı kapatıcısı sürüyoruz.ben göz altıcı kapatısını gnelde sürüp biraz göz altına dağıttıktan sonra sıvı fondetenimden azıcık alıp kapatıcının üstüne 2 3 damla pıtırtıveriyorum çünkü genelde göz altı için olan stiklerin kıvamı çok koyu oluyor ve eşit dağılımı zorlaşıyor bu nedenle böylece kolayca sürebiliyorum.
2.ikinci olarak hangi renk makyaj yapıcak olursam olayım ben mutlaka altına açık renkli ışıltılı bir far kullanmayı tercih ediyorum.bu sefer açık sarı altın rengini seçtim böylece maviyle geçişte arada güzel bi ton oluşturacak=)
3.Daha sonra alt tarafına ağırlıklı tonda olmasını istediğim mavi farımdan ince çizgi halinde sürmeye başlıyorum.
4.İnce diyorum ama birazcık dağılsın öyle kalem gibi durmasın tabizemuszemus
5.daha sonra ise üst kağada aynı renk fardan sürüyorum.Farkettiyseniz şekli kalından inceye dogru gidiyor ve sonra yok oluyor göz bitimini sürdüğümüz bu kalın var sonradan bizi hafif kedi gözlü gösterecek adımların ilk sırrıkaydirigubbakcemile3
6.-7.Daha sonra farı sürdügümüz mantıklı gene dıştan kalın içe dogru incelterek belli bir kısma kadar kalemimizi kirpik diplerine dogru çekiyoruz.(7 inci fotodan sonra renk ayarlarını değiştirdimmakinan böyle daha hoş gözüktü:)
8.Bu aşama en önemli aşamalardan biri arkadaşlar işaretledigim bölgeye hafif bir kahve farla gösterdiğim şekili yapıyoruz bi bakıma gözde gölgelendirme oyunu yapıyoruz
ve sonrasında işe gözün dış kısmı ve kalemi kalın çektigimiz yerden yukarı dogru çok azda siyah far ekliyoruz.Ama dikkatli olunda makyasınız siyah farın pıtırcıklarının azizliğine ugramasın.Aplikatöre aldıktan sonra iki sallayın bi üfleyinmafoldumben
daha sonra tabiki göz altımızıda kalemimizi çekiyoruz bi güüzzeeel:1closedeyes:
9.Son aşamamızda tabiki rimelimiz arkadaşlar .Makjazımızı tamaladıktan sonra ayna karşısına geçip bakıyoruzz şöylee bii.. Güzelmiyiz neyiz bizz:teytey::teytey::lepi:eek:puyorumnanaktan

cok hoş olmuş cicim

sağolun arkadaslar hepiniz..bugünde pembe ve mürdüm tonlarında bi makyaj yaptım çektim fotolarını bilgisayarıma format atılıyor hele bi gelsin onuda göstericem,hiç nude yapmadım ama deniyim canım bakalım bi=)

çook güzel olmuş canım çok beğendim eline sağlık, bi ara gri tonda yaparmısın..
canım birde göz makyajında fırça çok önemlimi benim estee fırçalarım vardı yıkadım ve mahvettim, şimdi ucuz bişey aldım ama onlarda sulu boya fırçası gibi kullanamam. makyaj sitelerini inceliyorum makyaj yaparlarken yok şu markanın bilmem kaç numarasıyla zemin rengini bilmem kaçıyla gölgeyi, eyelinerı vs. diye kullanıyorlar. bu kadar çok önemliyse önerebileceğin marka varmı uygun fiyatlı?

tatlım topicin hayırlı olsunnnn opuyorumnanaktan
fakat ben renklerden hiçbişi anlayamadım maleseff :sinifsinif:

çook güzel olmuş canım çok beğendim eline sağlık, bi ara gri tonda yaparmısın..
canım birde göz makyajında fırça çok önemlimi benim estee fırçalarım vardı yıkadım ve mahvettim, şimdi ucuz bişey aldım ama onlarda sulu boya fırçası gibi kullanamam. makyaj sitelerini inceliyorum makyaj yaparlarken yok şu markanın bilmem kaç numarasıyla zemin rengini bilmem kaçıyla gölgeyi, eyelinerı vs. diye kullanıyorlar. bu kadar çok önemliyse önerebileceğin marka varmı uygun fiyatlı?

valla ben açıkçası mac in fırçalarını çok begeniyorum tabi ne kadar uygun fiyatlı tartışılır mesela bir fondöten fırçası var ki dillere destan kullandıgınız fondotönün resmen %200 daha güzel ve doğal gözükmesini sağlıyor,sora kesik uçlu allık fırçasıda elmacık kemiklere tam otururyor ve sürüşte çok büyük kolaylık sağlıyor gene göz için olan far fırçalarıda çok iyi ama ürünlerin fiyatına fırçalar..:1rolleyes:

gri tonlarında yaparım tabi elde farda var uygun..

tatlım topicin hayırlı olsunnnn opuyorumnanaktan
fakat ben renklerden hiçbişi anlayamadım maleseff :sinifsinif:

bidahaki sefere daha net çekmeye çalışıcam deneye deneye orta yol bulucaz artık:Saruboceq:

valla ben açıkçası mac in fırçalarını çok begeniyorum tabi ne kadar uygun fiyatlı tartışılır mesela bir fondöten fırçası var ki dillere destan kullandıgınız fondotönün resmen %200 daha güzel ve doğal gözükmesini sağlıyor,sora kesik uçlu allık fırçasıda elmacık kemiklere tam otururyor ve sürüşte çok büyük kolaylık sağlıyor gene göz için olan far fırçalarıda çok iyi ama ürünlerin fiyatına fırçalar..:1rolleyes:

gri tonlarında yaparım tabi elde farda var uygun..

bidahaki sefere daha net çekmeye çalışıcam deneye deneye orta yol bulucaz artık:Saruboceq:

çok sağol canım bende i.d. barein fondoten fırçası var ama ne yalan söyliyim hiç kullanmadım bi deneyim bakiim nasıl olcak, birde macin sitesinden onun fırçasına bakıyım nasıl bişeymiş

makyajson.jpg

yanlarında bişiler yazdıgım için tek tek anlatmıcam bu sefer.naniknanik
6. adımda kaşımın alt çizgisine dogru beyaz far sürüyorum veya aydınlatıcıda iş görür böylece ufak bi hileyle kaşımızı biraz daha yukarıda gösteriyoruuzlülülülülülü

7.pembiş farımı sürüyoorrum..

8.bunlarda ilk aşamada kullandıgım far tonlarım.

9.adımda gözümüzün hangi noktasında koyu rengi farı sürebiliriz diye endişe için de olabilicek arkadaşlar için ufak bi hilesini gösteriyorum.daha önceki anlatımımda kalemle çizmişim hani hatrlayan vardır umuyorum:1rolleyes:bu sefer gözlerininz açıkken nasıl sürübileceginizi gösterdim.

10.kapalı halide aşağı yukarı böyle

12.inci adımda da göz kapağımın kirpik diplerine kalemi çekiyorum ama daha öncede degim gibi sol tarafı daha kalın ortaya doğru incelerek kesiyoruz çizgimizi sonuna kadar sürmüyoruz.

13.biraz kedi göz yapıcam bu sefer ama gözümüz kapalıyken kuyrugunu uzatmak pek saglıklı olmuyor o yüzden gözümüzü açtıktan sonra kuyrugu uzaltmak daha güzel sonuç veriyor.

14.sonra hafifçene bide siyah far tonu ekliyorum gösterdigim gibi gölgeli havasını dahada pekiştiriyorum. bu arada göz kapagımızın altınada tabiki çekiyoruz kalemimizi unutmadan söliyim onu dasositososito

vee BiTTıopuyorumnanaktan

umarım beğenmişsinizdirzemuszemus:kedi:

oturup bizim icin tane tane aciklamissiniz, cok incesiniz. makyajlar da cok guzel olmus. elinize saglik...a.s.

X