Ovitrelle 14.gün+ vajinal akıntı + sivilce?

zeytinagaci1

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
285
110
Hanımlar iğneyi yapalı 14 gün oldu. 2-3 gündür beyaz akıntım var. Ve yine 2-3 gündür suratımda küçük küçük sivilce gibi bir şeyler çıktı. Adet öncesi hiç sivilcem çıkmazdı bu arada. Kendi kendime belirti uydurmak istemiyorum ama insan düşünüyo işte..Bat 5,6 Nisan. Adet gecikene kadar test yapmayacağım diyodum ama 14.günden sonra kesin doğru sonucu veriyor mu tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim. Belki birkaç gün sonra yaparım, ya da ayın 5inde kan veririm bilemedim 🥺

bnmde iğneden sonra 16. Günüm sadece bi defa değerlendirdim diye umudum yok ama bnmde beyaz sıvı akıntım oluyo normalinden fazla ve kasık ağrılarım mide yanmalarım adet bekliyorum

Benim de öyle akıntı. Bilmiyorum ya adetim gecikmeden test yapmıcam dedim ama kanda 14.günden bile erken öğrenenleri görünce acaba yapsam mı diye kaşınmaya başladım 😂
Bnce yapmayın bekleyin sonuç kötü olunca ister istemez yıkılıyoruz insallah güzel sonuçlar alırız bn 15 marta vuruldum iğneyi ama malesef değerlendiremedik 19 ve 20snı değerlendirdik ozaman da ovülasyon testinde 18 pik 19 20 çatlamıştı bilemiyorum onun için ilk iğnem ama umudum yok

Bnce yapmayın bekleyin sonuç kötü olunca ister istemez yıkılıyoruz insallah güzel sonuçlar alırız bn 15 marta vuruldum iğneyi ama malesef değerlendiremedik 19 ve 20snı değerlendirdik ozaman da ovülasyon testinde 18 pik 19 20 çatlamıştı bilemiyorum onun için ilk iğnem ama umudum yok
İnşallah bebeğiniz sizinledir 🙏🏻 biz değerlendirdik 36 saat sonrası, ertesi günü, sonra boş gün sonrasında günaşırı oldu bir hafta boyunca.
Bilmiyorum ben de sizin gibi düşünüyordum değilsem de adetle öğreneyim diye ama bir yandan da heyecanlanmaya başladım artık yavaştan bugün 14 gün geçince 🥹

İnşallah bebeğiniz sizinledir 🙏🏻 biz değerlendirdik 36 saat sonrası, ertesi günü, sonra boş gün sonrasında günaşırı oldu bir hafta boyunca.
Bilmiyorum ben de sizin gibi düşünüyordum değilsem de adetle öğreneyim diye ama bir yandan da heyecanlanmaya başladım artık yavaştan bugün 14 gün geçince 🥹
İnsallah sizinde bebeğiniz sizinledir🙏 Allah isteyen herkese nasip etsin siz güzel değerlendirmişsiniz insallah tutunmuştur🙏 benim hiç umudum yok hayırlısı burda çok okudum 10.gün pozitif gören genellikle 14. Gün

X