Ovitrelle çatlatma iğnesi sonrası 14.gunde test

Aslayd

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2023
24
3
22
Arkadaşlar merhaba. Ben 31 mart pazar günü catlatma ignesi yaptırdım bugün iğneden sonra 14 .günüm sabah ilk idrarla test yaptım pozitif çıktı. Bende hemen gidip kan verdim 134 çıktı degerim ama benim aklımı kurcalayan bir şey var. Bu sonuçlar iğnenin etkisinde olabilir mi ? 14.gunde se iğnenin etkisi devam ediyor olabilir mi ? Bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

Eklentiler

• IMG-20240414-WA0000.jpeg
    IMG-20240414-WA0000.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 40
İğne etkisi değildir canım ,iğne o kadar yükseltmez hem de 14.gün bugün ihtimal yok .hamilesin iki günde bir kan ver iki katına çıkıp çıkmadığına bak hayırlı olsun

Kızlar çarşamba günü regl günüm yarın da çatlatma iğnesinin 12. Günü yarın test yapsam doğru sonuç olur mu acaba

Kızlar çarşamba günü regl günüm yarın da çatlatma iğnesinin 12. Günü yarın test yapsam doğru sonuç olur mu acaba
Hayır doğru sonuç alman için aşılamadan sonra 12 14 gün sonra yağılmadı gerekiyor genelde inşallah bebilin tutunmuştur malesef ben regl oldun 16 gunum kahverengi leke geldi

İğne etkisi değildir canım ,iğne o kadar yükseltmez hem de 14.gün bugün ihtimal yok .hamilesin iki günde bir kan ver iki katına çıkıp çıkmadığına bak hayırlı olsun
Birkaç yerde okumuştum 14.gune kadr etkisi devam edebiliyormus o yuzden tereddüt de kalmıştım açıklamanız için teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba. Ben 31 mart pazar günü catlatma ignesi yaptırdım bugün iğneden sonra 14 .günüm sabah ilk idrarla test yaptım pozitif çıktı. Bende hemen gidip kan verdim 134 çıktı degerim ama benim aklımı kurcalayan bir şey var. Bu sonuçlar iğnenin etkisinde olabilir mi ? 14.gunde se iğnenin etkisi devam ediyor olabilir mi ? Bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen?
İğne etkisi olsa değerin daha düşük çıkardı bence senin değerin baya iyi çıkmış. Önemli olan artış, artışı takip et, hayırlı olsun🙏🏼

Benimde 12.günüm test yapıcam yarın nasipse bence senin var iğne etkisi değildir

X