Ovitrelle çatlatma iğnesi sonrası 15. Gün 13.71 çıkması pozitif midir?

Ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Değerim 26dan 2 günde 4e düşmüştü. Adet olmayı bekliyorsunuz, bazıları normal adete göre biraz daha ağrılı olur diyordu ama bende normal adet şeklinde oldu. Ben sizde her şeyin normal olduğunu düşünüyorum, bence bebeğiniz tutundu ve siz bugün güzel haber alacaksınız 🙏🏻💐
Olmadı kimyasal ya da dış gebelik ama sağlıklı olması durumu sıfır dedi beta HCG değerim 16 çıktı iğneyle düşürmek zorundayız yükselmesi bizim için sıkıntı dedi

Hemen hemen aynı belirtiler var ikimizin de benim de normal adet günüm 1 marttı ama iğnenin 14. Günü 26 sıydı geçti ümitlendirmek istemem ama bu günlerde bence moral çok önemli güzel düşünmek lazım bence tutunmuş olabilir ama yeni iğne yapmışsınız belirtiler ilerleyen zamanlarda devam ederse tutunmuş olur iğne etkisi ilk başlarda hep öyle oluyo inşallah bebeğimizi kucağımıza alırız güzel haberlerinizi bekliyorum ❤️
İnşallah 4 senedir bekliyorum inşallah tutmuş olsun 🙏🏻

Çıktı kimyasal gebelik sağlıklı olması sıfır ihtimal dedi adet oldum bugün eğer bebek düşmezse adetle iğneyle düşüreceklermiş bunu yaşayan var mı bilen var mı
Evet ben yaşadım kendiliğinden düştü küçük bir parça düştü kanaman fazla olabilir dikkat et cnm inş kendiliğinden düşürürsün mutlu ol en azından gebe kalabiliyosun

Evet ben yaşadım kendiliğinden düştü küçük bir parça düştü kanaman fazla olabilir dikkat et cnm inş kendiliğinden düşürürsün mutlu ol en azından gebe kalabiliyosun
Dış gebelik olmasından korkuyorum kanamam yok şuan leke geliyor çok az o kadar sende de böyle mi olmuştu

Dış gebelik olmasından korkuyorum kanamam yok şuan leke geliyor çok az o kadar sende de böyle mi olmuştu
İlk başta leke geldi 2 gün sonra adet kanaması gibi yaşadim sonra gittim tekrar test verdim negatif çıktı 19.20 den yalniş değilsem 0-5 çıkmişti inş senin kendiliğinden olur

X