OVİTRELLE Çatlatma iğnesi

Benim de iki gündür ağrım var ve şişkinlik var ama başka belirti de yok ben 17sine kadar beklicem 🫢 sonucun çıkınca paylaş mutlaka
Canım sonucum 1.63 çıkmış 14.gunde yani yükseleceğini sanmıyorum ama adette olmadım henüz olacak gibi ağrılarım var sürekli ama beklemedeyim

20 Mart'ta kesin sonuç alırsın hayırlı haberlerle inşallah 🥰
Merhaba bende 5 martta çatlatma vuruldum 7 martta aşılama oldu. Bugün kaset test yaptım silik çizgi çıktı sizce hamilelik var mıdır ,ç? Kasıklarım ve belim ağrıyor bugün ve 2 gündür mide bulantım var özellikle sabaha karşı saatlerde yeni olmaya başladı gündüz olunca geçiyor

Canım sonucum 1.63 çıkmış 14.gunde yani yükseleceğini sanmıyorum ama adette olmadım henüz olacak gibi ağrılarım var sürekli ama beklemedeyim
Benim de sürekli ağrım var ama içimde de bi umut var bu sefer oldu diye ama bakalım bekliyorum daha. İkimiz için de hayırlısı olsun

Merhaba bende 5 martta çatlatma vuruldum 7 martta aşılama oldu. Bugün kaset test yaptım silik çizgi çıktı sizce hamilelik var mıdır ,ç? Kasıklarım ve belim ağrıyor bugün ve 2 gündür mide bulantım var özellikle sabaha karşı saatlerde yeni olmaya başladı gündüz olunca geçiyor
Aslında bir hafta geçmiş ama gülüm bilemedim adet zamanın ne zaman

8 gün varsa biraz daha bekle olur mu en azından 2 3 gün kalana kadar aslında gecikmeyi beklemek gerek ama ben olsam bende senin gibi düşünürdüm emin ol😂😂
Merak ediyorum ondan bu sabırsızlık mecburen dayanıcaz beklemeye devam ☺️ tahmini 8 gün 4 gün de kalmış olabilir değişiyor benim de tarihler 26-28 gün arasında çok nadir 29.gün

X