Ovitrelle iğnesinden hamile kalan varmı?

NKURT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
15
10
28
Merhabalar ben femera ve ovitrelle kullandım bugün adetimin 3 günü geçti evde test yaptım çıkmadı sizce gebelik varmı? İğneden sonra doktorumun dediği tarihte kesin regl olmam gerekiyor muydu?

Merhabalar ben femera ve ovitrelle kullandım bugün adetimin 3 günü geçti evde test yaptım çıkmadı sizce gebelik varmı? İğneden sonra doktorumun dediği tarihte kesin regl olmam gerekiyor muydu?
Bazıların da gecikme yapabiliyor , bazılarında ise geç döllenme olup hamilelik ihtimali de olabiliyor , hiç adet olma belirtisi yok mu peki ?

Strese bağlı geç olma sorunu da oluyor
Yani çok da stres yapmıyorum desem yeridir çok şükür ilk çocuğum da aynı tedavi yoluyla olmuştu. Ama o zamanda böyle bişey olmamıştı. Daha doğrusu hatırlamıyorum desem yeridir gerçekten.

Merhaba iğneyi para ile mi aldınız bende reçetesiz 700 lira görüyor ve yarın adet imin 15. Günü yarın vurulacak geç mi acaba iğne için siz iğneyi kaçımcı gün vulmuştunuz
Evet maalesef bende 700 TL ye aldım. Adetim bittikten 13. Günü yaptırdım iğneyi. Şu an iğneye 17 gün oldu. Adetim 4 gün geçti.

Evet maalesef bende 700 TL ye aldım. Adetim bittikten 13. Günü yaptırdım iğneyi. Şu an iğneye 17 gün oldu. Adetim 4 gün geçti.
Olsun o pozitif sonucu göreyim herşeye razıyım bu iğnenin tam olarak amacı ne acaba ben yarın olacagım iğneyi sorun olur mu acaba canım yarın evde kendin test yapsan nasıl olur bence sonuç belli olur benim tüplerin tıkalıydı hsg ile açıldı bu ay umudum var inşallah iğnenin de faydası olur

Olsun o pozitif sonucu göreyim herşeye razıyım bu iğnenin tam olarak amacı ne acaba ben yarın olacagım iğneyi sorun olur mu acaba canım yarın evde kendin test yapsan nasıl olur bence sonuç belli olur benim tüplerin tıkalıydı hsg ile açıldı bu ay umudum var inşallah iğnenin de
Dün evde test yaptım çıkmadı cuma gününe kadar beklicem bakalım. İğne yumurtaları çatlatmaya yarıyor.

Dün evde test yaptım çıkmadı cuma gününe kadar beklicem bakalım. İğne yumurtaları çatlatmaya yarıyor.
Benim yumırtalarıma bugün bakıldı 18 mm çatlama yok dedi doktor kaç mm de çatlıyor acaba adetin 15 günü olacak yarın umarım geç değildir vurulmak için

X