Ovülasyon marka

Momyteam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2021
234
99
27
Hangi ovülasyon testi markası önerirsiniz kullananlar. Laboquick kullanıyordum ama son zamanlarda memnun kalmadım

Hangi ovülasyon testi markası önerirsiniz kullananlar. Laboquick kullanıyordum ama son zamanlarda memnun kalmadım
Laboquick benide tereddüt ettirmeye başladı son zamanlarda ben bu yüzden innovita başladım trendyolda aldım strip test çok hassas olduğu soliyorlar hatta ınnovita ile Laboquick karşılaştırma yapan arkadaşlar var Laboquick pik görmemesi ve aynı idrar ile ınnovita pik göstermişti arama bölümüne innovita Laboquick diye yazarsan o konularını bulabilirsin ben memnun gibiyim ama devamlı silik çıkıyor bugün 12.gun hala yumurtlama yok ama hiç değilse c çizgisi net gösteriyor anlayabiliyorum artık hatta sana 7.gun aynı idrarla yaptığım iki testide aticam

Eklentiler

• 1000045262.jpg
    1000045262.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 22
  • 1000045475.jpg
    1000045475.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 26

Bu linkte yorumları bakabilirsiniz

Bu linkte yorumları bakabilirsiniz
Çok teşekkür ederim ben 2 ay kullandım genellikle adet olduğum günün 14. Günü akşamı tam 2 hafta sonra akşamları pik gördüm ama son ay son adetler biraz tereddüt ettirdi innovita alayım o zaman adetim yeni bitti anca yetişir sanırım

Çok teşekkür ederim ben 2 ay kullandım genellikle adet olduğum günün 14. Günü akşamı tam 2 hafta sonra akşamları pik gördüm ama son ay son adetler biraz tereddüt ettirdi innovita alayım o zaman adetim yeni bitti anca yetişir sanırım
Rica ederim bende çok güveniyordum laboquick son zamanlarda bir tuhaf olmaya başlayınca birde üstüne iki testi karşılaştırma yapınca inancım kalmadı bugün sipariş versen yarın hemen kargoya veriyorlar 2gun içinde elinde olur çok hızlıydı ben aldığımda 😊 sağlıklı sonuçlarımız olsun ben daha yumurtlama yakalayamadım bakalım nasip

Rica ederim bende çok güveniyordum laboquick son zamanlarda bir tuhaf olmaya başlayınca birde üstüne iki testi karşılaştırma yapınca inancım kalmadı bugün sipariş versen yarın hemen kargoya veriyorlar 2gun içinde elinde olur çok hızlıydı ben aldığımda 😊 sağlıklı sonuçlarımız olsun ben daha yumurtlama yakalayamadım bakalım nasip
Amin inşallah çok teşekkür ederim 🤗 bende iki ay kendimi takip ettim bu ay deneyeceğim kız çocuk için çatlamadan iki gün önce diyorlar o şekilde deneyeceğim bakalım kısmet öncelikle sağlık tabiki 😊

Amin inşallah çok teşekkür ederim 🤗 bende iki ay kendimi takip ettim bu ay deneyeceğim kız çocuk için çatlamadan iki gün önce diyorlar o şekilde deneyeceğim bakalım kısmet öncelikle sağlık tabiki 😊
O o şekilde değil işte sperm nejadar hızlı olursa olsun veya kaç gün ilerde durursa olsun önce veya sonra gelirse gelsin izin vericek senin yumurta seçiyor yumurtan kendi karar veriyor ve onun içeri girmesine izin veriyor bizim nazlı yumiler bir sperm seçecek diye aylar gitti bulamadı kendine bir eş 🤣 yoksa düşünsene onca sperm izin verirse çoğul gebelikten ortalık kaynardi tabiri sağlıklı olsun Rabbım gönlümüzden geçeni versin 🤲🏻

asliyann asliyann çok iyi hepsi var Laboquick aylarca kullandım ya ne oldu anlamadım strip çok iyi ay insallh bugün 14.gunum bende sole kırmızıyı görürüm bugün 13de test yapcam hala tık yok kıpkırmızı olur insallh bugün artık büyüsün

asliyann asliyann çok iyi hepsi var Laboquick aylarca kullandım ya ne oldu anlamadım strip çok iyi ay insallh bugün 14.gunum bende sole kırmızıyı görürüm bugün 13de test yapcam hala tık yok kıpkırmızı olur insallh bugün artık büyüsün
inşallah güzel güzel yumurtaların olur canım. stres yapma canım stres çok etkiliyor

ayy pardon 😂 ben gebelik testi yapacağın güne kalan süreyi söyledin sandım 🥲
Ooo sen8n 6 gün kaldı dimi hadi bakalım ozaman az kalmış i salla hayırlı sağlıklı sonuçlarımız olur 🧸🤰🏼🤲🏻 benim nazlı yumurtayı göremedim bugün gör.ek nasip olur insallh

X