Ovülasyon sonrası belirtilerim

Meryem2110

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2023
102
41
31
Kızlar ovülasyondan sonra bugün 5. Günüm ve 2-3 gündür çok gazım oluyor ovülasyondan sonra hemen göğüs yanlarında ağrı ve hassasiyet başladı bugün ise sabah ve akşam sarı akıntı geldi gebelik olabilir mi yaşayan var mı?

Kızlar ovülasyondan sonra bugün 5. Günüm ve 2-3 gündür çok gazım oluyor ovülasyondan sonra hemen göğüs yanlarında ağrı ve hassasiyet başladı bugün ise sabah ve akşam sarı akıntı geldi gebelik olabilir mi yaşayan var mı?
Ovulasyondan 5 gün sonra çok erken bence ilişkinin üzerinden 15 gün geçmesi lazım aslında ..

Normalde göğüs hassasiyeti ve gaz adete bir kaç gün kala oluyordu kuşkulandım ovülasyon ile başlayınca sarı akıntı da hiç olmamıştı

5 gün erken. En az iki hafta geçmeli. Enfeksiyon falan olmasın sarı akıntı çok normal gelmedi bana.

Testim

Eklentiler

• IMG_6272.jpeg
    IMG_6272.jpeg
    81,7 KB · Görüntüleme: 46
Hangi testi kullanmıştın sende de kuruyunca benim resimdeki gibi belirginleşti mi peki
Benim arkadaşım da o testten ilk yaptığında pozitif çıktı sonra kanda çıkmadı ama 2 ay sonra övülasyon ile takip ettik tekrar o testten aldı kop koyu çıktı normal gebelik testi aldı o da koyu çıktı şuan 2 aylık hamile

X