Ovülasyon testi bakar mısınız

Amine2001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
54
3
22
Selam hanımlar bi sorum olacaktı ovülasyon testi yaptım döngümün 21 günündeyim normal döngüm 28 gün. Döngümün 13. Gününde kanama geldi hafif iç çamaşırıma yumurtlama kanaması mı yoksa neydi bilmiyorum acaba dedim hamile miyim bu yüzden bugün hem ovülasyon hem gebelik testi aldım. Bazı kadınlarda ovülasyon testi pozitif çıkıyormuş hamileyken. bu arada oruçluyum ve idrarım yoğun değildi bu ovülasyon testi pozitif sayılıyor mu acaba lütfen bakar mısınız 🥰🥰🥰
IMG_20240316_141100.jpg

Bende 15 marta yaptım testi şimdi yine yaptım yine aynı çizgi biz hamileyiz Allah herkese versin inşallah

Selam hanımlar bi sorum olacaktı ovülasyon testi yaptım döngümün 21 günündeyim normal döngüm 28 gün. Döngümün 13. Gününde kanama geldi hafif iç çamaşırıma yumurtlama kanaması mı yoksa neydi bilmiyorum acaba dedim hamile miyim bu yüzden bugün hem ovülasyon hem gebelik testi aldım. Bazı kadınlarda ovülasyon testi pozitif çıkıyormuş hamileyken. bu arada oruçluyum ve idrarım yoğun değildi bu ovülasyon testi pozitif sayılıyor mu acaba lütfen bakar mısınız 🥰🥰🥰Eki Görüntüle 3401610
İkinci cizgininde kontrol cizgisi kadar veya daha fazla koyu olmasi gerekiyor

Ay inşallah hamileyiz adetimin gecikmesini beklicem ondan sonra hamilelik testi yapıcam 🙏🙏 teşekkür ederim yanıtladığınız için
Ovulasyon testleri yumurtlama olmadigi gunlerde yani lh hormonu az oldugu gunlerde ikinci cizgi boyle silik verir. Litfen erken gebelik testi alip deneyiniz. orda sonucu gormeniz daha olası

X