Ovülasyon testi hamile miyim

arzu3428

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
102
14
27
Merhabalar arkadaşlar 11.12 tarihinde yumurtalama günümde bu ay ilk kez bu testleri deniyorum 13 Aralık tarihinde silik çıkmaya başladı çatlama oldu sanırım bugün ovüslayon testi yaptım tekrar hamilelik için test yapmaya erken mi birde silik çizgi çıktı merak ettim acaba olabilir mi diye

Eklentiler

• IMG_3016.jpeg
    IMG_3016.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 93
Merhabalar arkadaşlar 11.12 tarihinde yumurtalama günümde bu ay ilk kez bu testleri deniyorum 13 Aralık tarihinde silik çıkmaya başladı çatlama oldu sanırım bugün ovüslayon testi yaptım tekrar hamilelik için test yapmaya erken mi birde silik çizgi çıktı merak ettim acaba olabilir mi diye
Zaten Lh hormonu herzaman var idrarda yumurtlama zamani en yüksek seviyeye çıkar bu testler gebeliği belirtmek kimi deniyor yinede

Evet bende ondan sonra merak ettim ve denedim ama erken mi denedim acaba diye düşünşyorum
Ben ovulasyon testi kullandım bu ay mesela pik 13 oldu 14 gün sonra test yapicam ancak çıkar siz anladığım kadarıyla 3 gün sonra test yapmışsınız mümkün değil çıkmaz bir hafta tupte gebelik devam ediyor sonra rahme yerleşme oluyor

Ben ovulasyon testi kullandım bu ay mesela pik 13 oldu 14 gün sonra test yapicam ancak çıkar siz anladığım kadarıyla 3 gün sonra test yapmışsınız mümkün değil çıkmaz bir hafta tupte gebelik devam ediyor sonra rahme yerleşme oluyor
Heyecandan bekleyemedim o zaman 11 aralıkta koyu kırmızı yumurtalama oldu yaklaşık 14 gün sonra mı belli olur kesin olarak beklemek çok zor

Benimde 12 de çatlama oldu 13 de ilişki adete 4 gün var erken gebelik testi yaptım negatif benim bu ayda olmadı inşallah sizin olur

Hakkınızda hayırlısını dillerim belki geç dolenme olmuştur yinede adetinizi beklemelisiniz 12 catlamaysa 10 11 12 13 ilişki olmasi daha şansı artiriyor
Benimde 11inde kırmızı çizgiyi görmüştük 11 13ü devamlı olarak denemeye çalıştık imkan oldukça 13ünde çatlamayı gördüm şu sıralarda midemde aşırı guruldama sesler karın ağrısı bar kramplar giriyor birde adetime 3 gün kaldı adet öncesinde göğüslerim hiç bu kadar şişmezdi ama davul gibi oldu resmen ara ara midem bulanıyor test yapmaya korkuyorum😞

Benimde 11inde kırmızı çizgiyi görmüştük 11 13ü devamlı olarak denemeye çalıştık imkan oldukça 13ünde çatlamayı gördüm şu sıralarda midemde aşırı guruldama sesler karın ağrısı bar kramplar giriyor birde adetime 3 gün kaldı adet öncesinde göğüslerim hiç bu kadar şişmezdi ama davul gibi oldu resmen ara ara midem bulanıyor test yapmaya korkuyorum😞
Bence bekleyin çok az kalmış insallah hamişsnizdir🙏

Benimde göğislerim şişti dokunamıyorum üstüne yatamıyorum inşallah ikimizde hamileyizdir birbirimize haber verelim eğer adet olursak
Gerçekten mi sizin kaç gününüz kaldı bende dokunamıyorum ilk kez böyle bir şey yaşıyorum resmen şişmiş gibi adet öncesinde hiçbir zamanda bu kadar şişlik görmedim

X