ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

kızlar günaydın..
bir sorum olacak bilen varsa cevaplarsanız memnun olurum,
yaklaşık 6 aydır bebek çalışmaları yapıyoruz, benim normal adet tarihim 3 eylül ama bir kaç gün sarkabilir yani..
bu ay daha önceki aylara nazaran hiç dikkatimi çekmeyen ağzımdaki acılık var, sağ kasık ağrım var göğüslerim şiş..bunlar adet belirtileri de olabilir bilmiyorum ama dün evde gebelik testi kalmamış bende ovulasyon testi ile deniyeyim dedim ve (t) çizgisi kop koyu belirdi, 2 kez denedim ikisinde de aynı sonucu gördüm, ovulasyon testin de hamile olduğunu anlayan oldu mu acaba? yoksa bu farklı bir durum mu?

kızlar günaydın..
yaklaşık 6 aydır bebek çalışmaları yapıyoruz, benim normal adet tarihim 3 eylül ama bir kaç gün sarkabilir yani..
bu ay daha önceki aylara nazaran hiç dikkatimi çekmeyen ağzımdaki acılık var, sağ kasık ağrım var göğüslerim şiş..bunlar adet belirtileri de olabilir bilmiyorum ama dün evde gebelik testi kalmamış bende ovulasyon testi ile deniyeyim dedim ve (t) çizgisi kop koyu belirdi, 2 kez denedim ikisinde de aynı sonucu gördüm, ovulasyon testin de hamile olduğunu anlayan oldu mu acaba? yoksa bu farklı bir durum mu?

günaydın.
bu şekilde hamile olduğunu öğrenenler oldu, hemen bir gebelik testi yap derim.

Günaydıiiin herkese :)

kızlar günaydın..

Evet ovulasyon testiyle gebeliğini öğrenenler var.dediğine göre hamilesin bence.
Adetin gectiyse, ovu testinde hala pozitif çıkıyorsa kan tahlili yaptir canım kesin öğrenirsin sonucu.
Hakkında hayirlisi olsun :)

Günaydıiiin herkese :)

Evet ovulasyon testiyle gebeliğini öğrenenler var.dediğine göre hamilesin bence.
Adetin gectiyse, ovu testinde hala pozitif çıkıyorsa kan tahlili yaptir canım kesin öğrenirsin sonucu.
Hakkında hayirlisi olsun :)

çok heyecan yaptım yaa, acaba normal gebelik testinde belli olur mu? ya negetif çıkarsa çok üzülcem yinee :2: hayırlısı olur inşallah..

çok heyecan yaptım yaa, acaba normal gebelik testinde belli olur mu? ya negetif çıkarsa çok üzülcem yinee :2: hayırlısı olur inşallah..

Tabi belli olur,pozitifi görürsün anlattıklarına göre.
Hepimiz yasadık yasıyoruz hayal kırıklığı.Her ay yeni umutla başlıyor,kimi icin heyecanla sonlaniyor kimi içinse hüsranla .
Dilerim heyecanla ,mutlulukla sonlananlardan olursun :)
Gebelik testi yap o zaman pozitifi görürsen kan testi yaptir istersen.
Hadi bekliyoruz hayırlı haberlerini :)

Tabi belli olur,pozitifi görürsün anlattıklarına göre.
Hepimiz yasadık yasıyoruz hayal kırıklığı.Her ay yeni umutla başlıyor,kimi icin heyecanla sonlaniyor kimi içinse hüsranla .
Dilerim heyecanla ,mutlulukla sonlananlardan olursun :)
Gebelik testi yap o zaman pozitifi görürsen kan testi yaptir istersen.
Hadi bekliyoruz hayırlı haberlerini :)

umarım dileğimiz gibi olur, hüsranla sonuçlanmaz.. gebelik testi bugün işten çıkarken alıp yapıcam yarın yazarım sonucu umarım çift çizgiyi görürümm, allah isteyen herkese hepimize nasip etsin inşallah..

Kızlar selam.ovulasyon testini sipariş verdim.adetimin 4.günündeyim şu an.çikolata kistim olduğu için ve ilk defa kullanacağım için adet biter bitmez testi hergün yapacağım.zaten 20lik test.sıkıntı olmaz dimi ne dersiniz....

kızlar bu ay ovulasyon testi aldım içinde beş tane olandan propektüste yazdığı gibi yapıyorum, ama hala tek çizgi yarın da beşinciyi yapıcam,hayırlısı olur umarım bekliyorum,benim ilk denemem hergün 17:00 de yapıyorum.

Kızlar selam.ovulasyon testini sipariş verdim.adetimin 4.günündeyim şu an.çikolata kistim olduğu için ve ilk defa kullanacağım için adet biter bitmez testi hergün yapacağım.zaten 20lik test.sıkıntı olmaz dimi ne dersiniz....
cnm yeter tabi in shemencik gelir beben
kızlar bu ay ovulasyon testi aldım içinde beş tane olandan propektüste yazdığı gibi yapıyorum, ama hala tek çizgi yarın da beşinciyi yapıcam,hayırlısı olur umarım bekliyorum,benim ilk denemem hergün 17:00 de yapıyorum.
cnm tetsin bitmis sen en zaman basladin test yapmaya tahmini ovuda mi basladin yoksa
kızlar günaydın..

cnm gebelik tetsi al derim sana ve sabah yap bakalim

kesemizi gorduk cok kucuktu :nazar:
dr gebeligi kesinlestirmek icin :KK49:
Beta HCG değeri
istedi kan verdim
yarin sonucu ogleden sonra alicam insAllahh:nazar:

döllenmeden sonra sayarsak 3 haftalik henuz
bakalim yarin degerimiz ne cikacak
Haftadi kucuk oldugu icinmi yoksa gec dollenme olasiligimi var kizlar sizce
kizkardesim 5. Haftada kalb atisini duymustu gerci kisiden kisiye degisir bu durum

Beta HCG değeri
istedi kan verdim

kizkardesim 5. Haftada kalb atisini duymustu gerci kisiden kisiye degisir bu durum

Gözün aydın gurbetimm:KK19::KK19::KK19:
Canım bende 6.haftanın ortalarında duydum.4-5 haftalıkken duyamamıştım ve dediğin gibi herkeste durum değişiyor, buna takılma kuzucumm:KK54:
Sağlıkla gelsin bebeşinn :)

Suayım kuzum nerelerdesinnn

kızlar....ovulasyon testi doğruyu gösterdi, dün akşam ve bugün sabah yaptığım gebelik testlerinde 2. çizgi bayağı belirgindi, çok şaşırdım sanırım hamileyim... yarın akşam kan testi yaptırıcam dua edin lütfen bir sorun çıkmasın, çok değişik bir duygu o çift çizgiyi görmek rabbim yaşamak isteyen herkese nasip etsin..

Günaydınn güzeller :)

Beta HCG değeri
istedi kan verdim

gurbetcim canım tebrik ederim maşallah ya canım acale etme daha çok küçük kan değerlerinde inş. güzel cıkar hayırlısıyla haberlerini bekliyoruz :KK54:

Canım bende 6.haftanın ortalarında duydum.4-5 haftalıkken duyamamıştım ve dediğin gibi herkeste durum değişiyor, buna takılma kuzucumm:KK54:

bebeğim benım günaydın kuzucum hiç sorma dün çok yoğundum b.menderes göletlerinin jeolojılerını yapıyorum hala bıtmedi
:KK30: bugün yetişmesi lazım öğleden sonra teslım edeceğim canımıniçi çok özledim valla baktım hiç sayfa ilerlememiş ben olmayınca kımse olmuyor :KK20: aaaaa
kızlar topiğimizi bırakmayın yaaaa :KK25:

meleğim sen nasılsın prenses nasıl annesi aldınmı cicişler yığenıme :nazar:

kızlar....ovulasyon testi doğruyu gösterdi, dün akşam ve bugün sabah yaptığım gebelik testlerinde 2. çizgi bayağı belirgindi, çok şaşırdım sanırım hamileyim... yarın akşam kan testi yaptırıcam dua edin lütfen bir sorun çıkmasın, çok değişik bir duygu o çift çizgiyi görmek rabbim yaşamak isteyen herkese nasip etsin..

Canım güzel haberlerini bekliyoruz :) Hadi bakalım :emir_bebek::emir_bebek:

gurbetcim canım tebrik ederim maşallah ya canım acale etme daha çok küçük kan değerlerinde inş. güzel cıkar hayırlısıyla haberlerini bekliyoruz :KK54:

bebeğim benım günaydın kuzucum hiç sorma dün çok yoğundum b.menderes göletlerinin jeolojılerını yapıyorum hala bıtmedi
:KK30: bugün yetişmesi lazım öğleden sonra teslım edeceğim canımıniçi çok özledim valla baktım hiç sayfa ilerlememiş ben olmayınca kımse olmuyor :KK20: aaaaa

Kuzucumm valla özledimm seni nerelere gittin:KK51:
Balım yorulmadan hallet işlerini, keyfin nasıl bebeğim.
Biz iyiyiz merak etme habire bişeyler alıp duruyorum kızıma :)
Yiğenim olsun gör bak ona neler alıcam daha :))

canım tebrik ederim bebeğini sağlıkla kucağına al rabbım sonuna kadar hayırla götürsün :nazar:

Gozunaydin cnm darisi tum isteyenlerin basina

Cnm bnm bekletmeden gelsin ins melegim

Kazasiz kurtul ins gulum sagolasin

X