ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

2çKızlar merhaba yakın zamanda istanbul anadolu da hsg çektirenler rica etsem fiyat yazabilirmi? Devlet hastanesine gittim geçen gün sıra yokmuş pek durumumuz da müsait değil şu aralar. O yüzden en uygun hastaneyi arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ediyorum.

ben ovu testi ile gebe kaldım ama malesef düşük yaptım
şimdi tekrar testlere başladım
hatta ben gebe kaldıgımı bile ovu testi ile öğrendim

2çKızlar merhaba yakın zamanda istanbul anadolu da hsg çektirenler rica etsem fiyat yazabilirmi? Devlet hastanesine gittim geçen gün sıra yokmuş pek durumumuz da müsait değil şu aralar. O yüzden en uygun hastaneyi arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ediyorum.
bende anadolu yakasında oturuyorum ama bu tarafta bulamamıştım. geçen sene bakırköy radyomar da çektirdim 450 tl ödemiştim.memnunda kaldım. bi bilgi alın isterseniz. geçmiş olsun.

Kızlar 9 günüm bu ay ovulasyon testi aldım ilk kez sabah 11 gibi yaptım ama yapınca çizgi oluşmadı 20 dk bekledikten sonra oldu bu şekil yumurtlama testi yaparken tıpkı gebelik testi gibi hemen mı çıkması gerekiyor

Eklentiler

• IMG_20171121_130504-1.jpg
    IMG_20171121_130504-1.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 220
Kızlar 9 günüm bu ay ovulasyon testi aldım ilk kez sabah 11 gibi yaptım ama yapınca çizgi oluşmadı 20 dk bekledikten sonra oldu bu şekil yumurtlama testi yaparken tıpkı gebelik testi gibi hemen mı çıkması gerekiyor

canım ovu testleri için biraz beklemek zorundayız
ben de o şekilde yapıyorum
foto net cıkmamış ama

Bekleyince koyulaşıyor zaten yumurtlama gününüz olsaydı direk 2side koyu cikardi

Kzlar gecen hafta bugun yani 3 aralikta ovulasyon testi yapmistim ve kopkoyu cikmisti. Ertesi gun yaptim o silik cikti. Biz de 2 Aralik ve 4 Araligi degerlendirdik.
Takvime gore yumurtlamam 7 Aralik gorunyor. Ben 7 Aralikta kanda hcg baktirdim 0 cikti. Sizce 2 Aralikta ki degerlendirmemiz 5 gun sonra kanda cikar miydi ?
Birde bugun yine ovulasyon testi yaptim yine koyuluk cikti anlamadim neden boyle oluyor ? Yoksa gecen hafta ki koyu cizgide test mi bozuktu acaba :KK43: Sizde de olmus muydu ?
Ilk yukledigim ikili resim gecen haftanin
Tekli resimde bugune ait bir yorum yapin nolur

Eklentiler

• 20171203_144537-1-2-1.jpg
    20171203_144537-1-2-1.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 184
  • 20171210_151906-1.jpg
    20171210_151906-1.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 145
Kzlar gecen hafta bugun yani 3 aralikta ovulasyon testi yapmistim ve kopkoyu cikmisti. Ertesi gun yaptim o silik cikti. Biz de 2 Aralik ve 4 Araligi degerlendirdik.
Takvime gore yumurtlamam 7 Aralik gorunyor. Ben 7 Aralikta kanda hcg baktirdim 0 cikti. Sizce 2 Aralikta ki degerlendirmemiz 5 gun sonra kanda cikar miydi ?
Birde bugun yine ovulasyon testi yaptim yine koyuluk cikti anlamadim neden boyle oluyor ? Yoksa gecen hafta ki koyu cizgide test mi bozuktu acaba :KK43: Sizde de olmus muydu ?
Ilk yukledigim ikili resim gecen haftanin
Tekli resimde bugune ait bir yorum yapin nolur
Merhaba canım kan için biraz daha sabretmelisin ilişkiden en az12gün sonra kanda çıkar testlere gelince vücudda lh hormonu az da olsa herdaim olduğu için çizgi çıkıyor önemli olan ikiside aynı koyulukta olmalı

345F291C-BF9E-4C53-A935-C2FCF69F721D.jpeg
Kizlar selam yine burdayim 2 yil sonra:KK66:resime bakip ovulasyon testim hakkinda yorum yaparmisiniz.ikinci cizgi surekli degisken ayrica net yakalayamadim acaba gecmi kaldim testi yapmaya baslamaya.bugun kan testi yaptirdim .0.1 cikti:KK43:

X