Ovülasyon Testi Pikmi

Momyteam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2021
239
102
27
Kızlar halen Pikmi oluyor test yardımcı olurmusunuz üstteki dün gece 1 alttaki bugün öğlen 1. Testlerden önce 1 saat sıvı almadım

Eklentiler

• IMG20240428151641.jpg
    IMG20240428151641.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 33
ikisi de pik görünüyor. ama dün aksam yaptığınız daha koyu. bugün veya yarın çatlar yumurta gibi duruyor. çünkü bugünki testte silikleşme olmuş yine

Kızlar halen Pikmi oluyor test yardımcı olurmusunuz üstteki dün gece 1 alttaki bugün öğlen 1. Testlerden önce 1 saat sıvı almadım
Merhaba canım üstteki test pik . Yumurta yeni çatlamış gözüküyor alttakinde yeni olduğu için bir tık daha silik

niye kız çatlasın 😂
Ya gülmeyin ama kız çocuk için iki ay kendimi takip ettim 🤭 çatlamadan önce 2 gün diyorlardı hep bende normalde 14-15 i pik görüp 24 saat sonra Cat oldu bu ay dün gece 12.13 e bağlayan geceydi ilişkiden önce yapmadım test yarım saat sonra yaptım bir baktım pik 🥺

Ya gülmeyin ama kız çocuk için iki ay kendimi takip ettim 🤭 çatlamadan önce 2 gün diyorlardı hep bende normalde 14-15 i pik görüp 24 saat sonra Cat oldu bu ay dün gece 12.13 e bağlayan geceydi ilişkiden önce yapmadım test yarım saat sonra yaptım bir baktım pik 🥺
hahaha 😂 valla inşallah istediğiniz gibi olur. o konuyu ben de duydum.

hahaha 😂 valla inşallah istediğiniz gibi olur. o konuyu ben de duydum.
İnşallah oncelikle sağlık tabiki 🙏 evet baya okudum bende sans kader belkide tutmaz çünkü dün tek ilişki oldu ondan iki gün önce korunmalıydı tek iliskiylede hamile kalmak biraz düşük bir ihtimal gibi geliyor

İnşallah oncelikle sağlık tabiki 🙏 evet baya okudum bende sans kader belkide tutmaz çünkü dün tek ilişki oldu ondan iki gün önce korunmalıydı tek iliskiylede hamile kalmak biraz düşük bir ihtimal gibi geliyor
valla bilemezsiniz. çok kişi var tek ilişkiyle gebe kalan. inşallah güzel haberler alırsınız🧡

X