ovülasyon testi silik olur o ay hamiş kalmayı başaran varmı ??

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
canlarım bu ay ovülasyon testi aldım hatta yazmıştım yine burda...asıl yumurtlama günlerim 3-8 kasım diyordu hesaplayıcılar !!..bende ilk testimi ayın 1 inde yaptım 2.çizgi silik çıktı sonrakini ayın 3 ünde yaptım yine silikti bugun ayın 5 i testi öğlenden sonra 4 saat idrar tutarak yine yaptım bu kez 2.çizgi hemen çıktı ama yine ilk çizgi öteki kadar koyu olmasada ona yakın uzaktanda baksam belli iyice ama kağıdında ikinci çizgi ilk çizgi kadar koyu yada ilk çizgiden daha koyu yazıor... benim merak ettiğim bu testlerden yapıp ay ay silik görüpte yinede hamile kalan varmı ??? bu 2.silik çizgi hiç yumurtlama olmasada çıkıyormu ??açıkçası yumurtlama olup olmadığınıda merak ediyrm ??gecen ay dr a gittim herşey normal dedi hormon ve prolaktin testi yapıldı prolaktin testimde çok yüksek değildi ama yinede dostinex diye bi ilaç kullanıyorum bu ay bide folik asitte alıyorum her gün bitane !!!!..bakalım hayırlsıı artıkk :Saruboceq:

canım bende almıştım ovulasyon testi. benimde hep silik çıkmıştı. gerçekten yumurtlamam olmamış. tahlilde doğruladı. o yüzden koyu renk olması gerekiyor diyor ve doğrusu bu. sen yapmaya devam et. bugün biraz koyulaştıysa yarın belkide yumurtlama günündür...

evt cnm bugun diğerlerine göre daha koyuydu ilk çizgi kadar olmasada koyuydu.. ve daha çabuk çıktı 4 dk içinde çıktı bakalım yarn yine yapıcm

kızlarrrr bugun ovulasyon testinde çift çizgiyi yakaladım hemde kopkoyuu ilk çizgiden bile daha nettt....uçtum sevinçten ya çift çizgiyi görmek ne kadar güzelmiş :))))) 7 aydır hamile kalamadım bakalım bu ay hayırlısı inş. netteki hesaplayıcılar 3-8 arası diyordu bugun ayın 6 sı ve kopkoyu çizgi çıktı zaten dünden belliydi dünde ilk çizgiye yakın koyuluktaydı ama dün bişey olamadı :KK43:(( ancak belki bu akşam olabilirr kaçırmamam lazım bu günlerii yaa ama yarın olamıycakk misafirlerim gelicek çok ama çok zor... kızlarrr koyu çizgiyi görüp bi o gün ilişki olsa yeterlimidir ???? zaten 2-3 gün ancak sonra biticek bugun kendimde anladım sabah yumurta akı gibi akıntı vardı bide sağ kasığım sancıyordu öğlenden sonra testi bi yaptım hemen çıktıı... ??? kızlar bi fikir verin yumurtlama günüm ama bi bugun olur yarın çok zor hem eşim çok yoğun çalışıyor hemde misafirlerim olucakk :KK43:((((( off şanssızım ben yaaa !!!!

merhaba arkadaşlar
ben ovülasyon testin fiyatını ve çeşitleri var mı onu merak ediyorum şimdiden teşekkür ediyorum

bende ilk defa dün yaptım ovulasyon testi birii silik çıktı :-(( çok üzülüyorum bende 6 aydır deniyorum inşallah hayırlısıyla bebekleirmize kavuşuruz

Bende aylardır istiyorum ve her ay belki diyorum ama hala benim de birşey olmadı:110:inşallah Allahım isteyen herkese sağlıkla sıhhatli hayırlı evlatlar verir:KK200:

X