Ovülasyon testi ve gebelik

Umarım hepimiz en kısa sürede hayaline kavuşsun bu tarifsiz bir dert :) benimki de kalbim kadar temiz çıkacak muhtemelen oyuzden test yapmıyorum 😀kendime söz verdim birdaha gecikmeye girmeden test yapmayacağım diye ama içim içimi yiyor :) güzel bir haber alırsam haber vereceğim size kocaman sevgiler 🙏
Hadi inşallah🙏🏼 bütün güzel enerjilerimi gönderiyorum ❤️ olmazsa da doğru bir zamanı vardır diyerek kendimizi strese sokmayalım 🌸

Hadi inşallah🙏🏼 bütün güzel enerjilerimi gönderiyorum ❤️ olmazsa da doğru bir zamanı vardır diyerek kendimizi strese sokmayalım 🌸
Merhaba ❤️ bugün reglime 1 gün kaldı ve ben dayanamadım gebelik testi yaptım ekteki gibi silik bir çizgi var sanki ama emin olamadım kuruma çizgisi de olabilir

Eklentiler

• IMG_8190.jpeg
    IMG_8190.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 96
Merhaba ❤️ bugün reglime 1 gün kaldı ve ben dayanamadım gebelik testi yaptım ekteki gibi silik bir çizgi var sanki ama emin olamadım kuruma çizgisi de olabilir
Ayyy olur mu dersiniz? 😍😍 sabah ilk idrarla mı yaptınız? Yarın kan verseniz de pozitif haber alsak da sevinsek ❤️

Tekrar test yaptınız mı veya kan verdiniz mi? 🌸🌸 ben elendim bu ay, bu sabah regl oldum :)

IMG_2248.jpeg Merhaba kızlar inşallah biri görüp yardımcı olabilir benim adetime daha 6 gün var aslında ama yine de bir denemek istedim evde gebelik testi olmadığı için ovülasyon testiyle denedim sonuç fotoğrafta ki gibi çıktı sizce var mıdır ?🥺

Eki Görüntüle 3417799 Merhaba kızlar inşallah biri görüp yardımcı olabilir benim adetime daha 6 gün var aslında ama yine de bir denemek istedim evde gebelik testi olmadığı için ovülasyon testiyle denedim sonuç fotoğrafta ki gibi çıktı sizce var mıdır ?🥺
adet günüme kadar testlerden yapmayı düşüyorum koyulaşacak mı ona bakıcam .. inşallah vardır 🥹

Evet haklısın ama 2 senedir negatif sürekli negatif görmekten yalancı pozitiflerden o kadar canım yandı ki cesaret edemiyorum artık ☺️😞
Anlıyorum inşallah en yakın zamanda yüzümüz güler 🙏🏻🌸🌹 yalancı pozitiflere çok şaşıyorum nasıl çıkabilir diye

Anlıyorum inşallah en yakın zamanda yüzümüz güler 🙏🏻🌸🌹 yalancı pozitiflere çok şaşıyorum nasıl çıkabilir diye
Amin inşallah 🥹❤️İnan bende öyleydim ama işte insan başına gelince daha da bir şok oluyor testte baya baya kıpkırmızı pozitif ama kan da negatif çıkıyordu

Kızlar benimde sağ kasık ağrım var adetime 8 gün var ovülasyon testim vardı bi bakiyim dedim hiç kullanmamıştım meraktan hani denedim kırmız oldu ikiside ama anlayamadm adete 8 gün kala çift çizgiyi böyle gebeliği öğrenenler varmı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    130,6 KB · Görüntüleme: 41
Hanımlar sizinde fikrinizi alayım. İlk resimde ovulasyon testlerimin hepsi var. 14 nisanda ovulasyon oldu. Ve bir daha hiç çift çizgi olmadı. kasıklarımda batmalar ve akıntım başladığı için dün 25 nisan hamilelik testi yaptım ve silik bir çizgi var. Dün ve bugünkü ovulasyon testlerimde çizgi çıkmaya başlatı. Yorumlar mısınız?

Eklentiler

• IMG_2930.jpeg
    IMG_2930.jpeg
    93,6 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_2921.jpeg
    IMG_2921.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_2922.jpeg
    IMG_2922.jpeg
    67,9 KB · Görüntüleme: 20
IMG_2359.jpeg

Arkadaşlar lütfen yardım edin adetime 3 gün kala yaptığım ovülasyon testi sıvı alımına dikkat etmediğim haldi böyle koyu çıktı .. sizce bar mıdır ? Ama hafiften adet sancılarım var ara ara

X