OVULASYON TESTİNDE PİKİ GÖRDÜKTEN SONRA NASIL DEĞERLENDİRDİNİZ?

Canım merhaba 17.01.2022 de eşimle birlikte olduk 18 inde yumutlama gördüm pik ama eşim işinden dolayı il dışına çıktı bugün yani 19.01.2022 de çatlama gördüm sol kasığımda ağrıyor bugün değerlendirsem gebe kalma şansım var mı? Yani çatlama old beraberlik olunca tutar mı sence?
Evet çatlama günüde değerlendirilir pikten sonra 3 günü değerlendirim diyorlar

Canım merhaba 17.01.2022 de eşimle birlikte olduk 18 inde yumutlama gördüm pik ama eşim işinden dolayı il dışına çıktı bugün yani 19.01.2022 de çatlama gördüm sol kasığımda ağrıyor bugün değerlendirsem gebe kalma şansım var mı? Yani çatlama old beraberlik olunca tutar mı sence?
Tabiki de canım çatlama çok çok önemli bugünü ve yarını da muhakkak değerlendir inşallah hamiş haberini alalım kuzucum🥰🙏

Kızlar sizlerde son durumlar nedir? :) Bugün benim yumurta çatlamasından sonra 8. günüm. Aşırı derece de belim ve sırtım ağrıyor, göğüslerimde dokununca çok fena acıyor. Akıntımda var beyaz renkte, aşırı yorgunum gibi. Hiç iyi hissetmiyorum kendimi. Ara ara da sağ kasığıma ağrı giriyor. Bacağıma vuruyor. Gazımda var sürekli. İnşallah hepsi hamiş olduğumdandır. Pek ona benzetemedim ama grip olacak gibiyim de sanki. Ne zaman test yapsam bilmiyorum. Çarşamba günü yani ocak 26 da adet olmam lazım bakalım gelecek mi kırmızılar :)

Merhaba herkese bende 3 yillik evliyim hic hamile kalamadim sebepsiz infertilite tanısını koydular iki kez aşılama oldum malesef ikiside negatifle sonuçlandı esimde sperm azligi vardi hafif derecede ilaclarla takviyelerle duzeldi sukur ama hala hamile kalamadim bende bu ay ovulasyon testine basladim bugun adetle birlikte 12. Gunum ve piki gördüm biz dunu degerlendirdigimiz icin yarini ve sonraki iki günü daha degerlendirsem olur demi ?

Selamlar. Piki gördükten sonra aynı saatlerde 2 saat öncesinde sıvı alımını bırakarak test yapmaya devam ediniz. Çatlamayı gördüğünüzde artık test yapmanıza gerek yok. Sperm sıkıntısı yoksa eşinizde çatlamaya kadar önünüzdeki 3 günü de değerlendirin. Umarım hakkınızda çok iyisi olur :)
Sperm sıkıntısı varsa nasıl yapılıyor peki ? Benim dün yumurtlama oldu bugun çatlama oldu. Dün değerlendirdim. Bugunude değerlendirmek istiyorum. Eşimin sperm hareketi az nasıl yapmam gerek ?

Sperm sıkıntısı varsa nasıl yapılıyor peki ? Benim dün yumurtlama oldu bugun çatlama oldu. Dün değerlendirdim. Bugunude değerlendirmek istiyorum. Eşimin sperm hareketi az nasıl yapmam gerek ?
Bir gebenin günlüğü ebru hanim sperm sıkıntısı varsa bir gün ilişki bir gün ara diyor yani pik gördüğünüz dediğimiz yumurtlama günü ilişki bir gün ara sonra tekrar ilişki diyor

Bir gebenin günlüğü ebru hanim sperm sıkıntısı varsa bir gün ilişki bir gün ara diyor yani pik gördüğünüz dediğimiz yumurtlama günü ilişki bir gün ara sonra tekrar ilişki diyor
Bir gebenin günlüğüne baktım bende 22 ocak yumurtlamaydı değerlendirdim. 23 ocak çatlama oldu mola dediği için değerlendirmedim. Bugun değerlendiricem. Teşekkür ediyorum.

Merhaba, ben ilk defa ovülasyon testi kullandım. T çizgisinin ilk koyulaştığı günü degerlendirdim. Ertesi gün ovü.testi yaptım T çizgisi tekrar koyuydu. O günde degerlendirildi. Bir sonraki gün testi yaptığımda hem T hem de C çizgisinin ikiside aşırı silik çıktı. Testte mi sorun var anlamadım ? Ne oldu şimdi ?

Merhaba, ben ilk defa ovülasyon testi kullandım. T çizgisinin ilk koyulaştığı günü degerlendirdim. Ertesi gün ovü.testi yaptım T çizgisi tekrar koyuydu. O günde degerlendirildi. Bir sonraki gün testi yaptığımda hem T hem de C çizgisinin ikiside aşırı silik çıktı. Testte mi sorun var anlamadım ? Ne oldu şimdi ?
Merhaba, yumurtanız çatlamış. Çatladığı için silik çıkmış. İnşallah çatladığı günü de değerlendirmişsinizdir. Eğer değerlendiremediyseniz. Bugün mutlaka değerlendirin, inşallah bebiş haberini de yazmak nasip olur :)

Herkese merhabalar bende malesef ki pcos um ilk kez deneme yapıyoruz reglimin başlangıcından itibaren saydım 20. Ve 21. Günleri koyu oldu testim bizde değerlendirdik Bugün silikleşmiş test yumurtam çatlamış mı oluyor? Ne kadar daha devam etmeliyim ? Testleri size ekliyorum en pik olanı ve silik olanı.

Eklentiler

• 7BC804C6-08DD-4464-8E0F-0C4E23A0175F.jpeg
    7BC804C6-08DD-4464-8E0F-0C4E23A0175F.jpeg
    98,1 KB · Görüntüleme: 161
  • FB555FBC-20D6-4EE4-8AF6-A36696518646.jpeg
    FB555FBC-20D6-4EE4-8AF6-A36696518646.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 132
Merhaba kızlar gittigimiz üroloji doktoru sperm sayımız düşük oldugundan sperm rahimde 5 güne kadar yasayabildigi icin yumurtlama döneminde 3-4 gün üst üste değerlendirip o elde etmeye calıstıgımız sayıyı rahimde toplayalım dedi isterseniz öyle de deneyebilirsiniz sperm sayısında sorun olanlar.

Merhaba kızlar gittigimiz üroloji doktoru sperm sayımız düşük oldugundan sperm rahimde 5 güne kadar yasayabildigi icin yumurtlama döneminde 3-4 gün üst üste değerlendirip o elde etmeye calıstıgımız sayıyı rahimde toplayalım dedi isterseniz öyle de deneyebilirsiniz sperm sayısında sorun olanlar.
Bizim doktorda üst üste denemememizi söylemişti. Bir gün arayla denememiz gerektiğini söyledi. Kalite açısından . Ne yapacağımızı şaşırdık :KK43:

Merhabalar benimde bir sorum var yardımcı olabilir misiniz iki gündür koyuluk vardı ama c gibi değildi koyu değildi bugün silikleşmiş sizce ne yapmalıyım anlamadım

Kızlar selam, dün adetten sonra 14. günümdü , çok şükür piki gördüm, ve tesadüfen pikten önceki günü değerlendirmiştim, pik gördüğüm günü yani dünü de değerlendirdim Bugünü ve yarını da değerlendireceğim, bugün bir daha ovulasyon testi yapacağım bakalım hala pik mi yoksa çatladı mı :) Sizde durumlar nedir ?
Sonuç nedir gebelik oluştu mu :))

X