Oyun halısı arıyorum

Hangi oyun halısı?

• Ankete Katılan
    132

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.406
92.364

Babycim Mantar Piyanolu Oyun Halısı​

babycim-mantar-piyanolu-oyun-halisi.jpg babycim-mantar-piyanolu-oyun-halisi-2.jpg babycim-mantar-piyanolu-oyun-halisi-3.jpg

Özellikler
  • Babycim Piyanolu Mantar Oyun Halısı ile bebeğinizin yeni neşeli bir oyun arkadaşı olacak!
  • 3 farklı modu ve kolay kurulum özelliği ile hem bebekler hem de ebeveynler için kullanışlı olan bu oyun halısına bayılacaksınız!
  • Bebeğiniz piyanoyla ritim tutabilir ya da çıngıraklarla oynayabilir.
  • 3 Farklı modda kullanılabilme imkanıyla oldukça kullanışlıdır.
  • Uyku Modu: Beşik kenarına takılabilir.
  • Halı Modu: Oyun halısı olarak kullanılabilir.
  • Oyun Modu: Çocuğunuz oturarak oyun oynayabilir, piyano çalabilir.
  • Babycim Piyanolu Mantar Oyun Halısı bebeğinizin renkleri öğrenmesine, piyano sesleri ile işitsel, görsel ve fiziksel gelişimine destek olur.
  • % 100 Hijyenik ve toksik olmayan çevre dostu bir üründür. Sağlığa Zararlı Madde İçermez.
  • 2 x 1,5V AA Kalem pil ile çalışır. Piller kutuya dahil değildir.
  • Kutu ölçüsü: 46 x 8,5 x 32,8 cm.

Babycim Balina Piyanolu Oyun Halısı​

Özellikler
  • Kontrast renk ve desenlerle dolu oyun halısı bebeğinizin görsel gelişimini destekler.
  • Sırt üstü yatarak oyuncak barına takılı oyuncaklara uzanma, kavrama, tutunma hareketleri ile motor kası gelişimini destekler.
  • Çocuğunuzun kendisini tanıma ve keşfetmesi için barın üzerinde kırılmaz aynası bulunur.
  • Bar üzerindeki halkalara bebeklerin favori oyuncakları asılabilir.
  • İçindekiler; kontrast renkli yumuşak halı, portatif çok yönlü piano, kırılmaz ayna, asılabilir çıngıraklı oyuncaklar.
  • Piyano tuşlarına basmak ve eğlenceli melodiler duymak gibi ödüllendirici aktiviteler ile bebeğinizin her oyunda farklı şeyler keşfetmesini sağlar!
  • Üstelik, klavyeyi çıkarabilir, müziği her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz!
  • Bebeğinizin uzanma, karın üstü oyun oynama ve oturma zamanına göre öğrenme şeklini değiştirebilir, gelişim seviyesine göre yıllarca kullanabilirsiniz.
  • Kolay kurulum ve taşıma ile her yere rahatlıkla götürülebilir.
  • 2 adet 1,5V AA pil ile çalışır.

Piyanolu Oyun Halısı​

Özellikler
  • Halının içerisinde yer alan elyaf kumaş bebeğiniz için rahat ve konforlu bir zaman tecrübesi sunmaktadır.
  • Ürün çocuğunuzun dengeli oturma kabiliyetini geliştirir.
  • Fonksiyon tuşunu kullanarak piyanonun tuşlarının seslerini değiştirebiliriz. Ürünün içerisinde 5 farklı fonksiyon bulunmaktadır.
  • 12 adet farklı müzik ile çocuğunuz için eğlenceli dakikalar sunar.
  • Çocukların Duyu Yetisi, El Jimnastiğini ve Şekil Algılamalarını destekler.
  • Çocuğunuzun koordinasyon yeteneği, görsel algılama, hareket kabiliyeti, işitsel zeka gibi birçok özelliğinin gelişiminde önemli katkı sağlar.
  • Piyano 3 Adet x 1.5V AA pil ile çalışır. (Piller Kutuya Dahil Değildir.)
  • Kutu Ölçüleri: 53 x 43 x 9 cm.
  • Ürün Ölçüleri: 48 x 78 cm.
  • Ürün 3 adet çıngırak içerir. (Aksesuarlar farklılık gösterebilir.)

Kraft Safari Oyun Halısı​

Kraft_Safari_Oyun_Halisi.jpg

Özellikler
  • Eğlenceli ve dikkat çekici oyuncaklar bebeğin görme, işitme, dokunma, kavrama, ince ve kaba motor becerilerinin gelişmesini destekler.
  • Asılı oyuncaklar bebeğin uzanma becerisini tetikleyerek fiziksel gelişimine katkıda bulunur.
  • Tüm oyuncaklar oyun barından çıkarılarak ayrıca oynanabilir.
  • Oyun barı çıkarılarak düz oyun halısı olarak da kullanılabilir.
  • Doğumdan itibaren kullanılabilir.
  • 2 yıl garantilidir.
Oyuncaklar:
  • Çıngıraklı maymun, hışırtılı fil, çıngıraklı zürafa, hışırtılı kuş, oyuncak ayna, 10 adet top
  • Nemli bir bez ve beyaz sabunla silerek temizleyiniz. Açık halde kurutunuz. Aşındırıcı kimyasallar ile temizlemeyiniz.
Ürün Ölçüleri:
  • En: 80 cm
  • Boy: 110 cm
  • Yükseklik: 55 cm

Chicco Egzersiz Minderi Üçü Bir Arada Mavi/Pembe​

Chicco_Egzersiz_Minderi-mavi.jpg Chicco_Egzersiz_Minderi-mavi-3.jpg Chicco_Egzersiz_Minderi-pembe.jpg

Özellikler
  • Gün içinde bebeğin rahatlaması için mükemmeldir.
  • Yastığıyla beraber 83 cm genişliğinde yuvarlak oyun halısı
  • Çıkarılabilir ay şeklinde projektör ve gece lambası
  • Bebeğin oyun ve dinlenme süresini özelleştirmek için 3 tane melodi seçeneği ve projeksiyon modu:
  • Eğlence modu: Oyun zamanı için sıcak renkler ve caz müziği
  • Rahatlama modu: Bebeğin rahatlamasına yardımcı olmak için soğuk renkler ve klasik müzik
  • 30 dakikalık klasik müzik
  • Ebeveynler 15 veya 30 dakikalık müzik ve ışık döngüsünü seçebilir.
  • Birçok yumuşak oyuncak
  • 1 yastık, 2 kumaş sallantılı oyuncak, 1 halka plastik çıngırak ve 1 kumaş çıngırak
  • Yastık ve oyun halısı makinede yıkanabilir.

Fisher Price Neşeli Hayvanlar Üçü Bir Arada Jimnastik Merkezi​

Fisher_Price_Neseli_Hayvanlar_Jimnastik.jpg Fisher_Price_Neseli_Hayvanlar_Jimnastik-2.jpg

Fisher Price Neşeli Hayvanlar 3'ü 1 Arada Jimnastik Merkezi oyun minderi, miniklerin hem eğlenceli vakit geçirmesine hem de kişisel gelişimlerine yardımcı olur.
Özellikler
  • Yenidoğanların uzanabileceği, dokunabileceği ve kavrayabileceği, takılıp çıkarılabilir 5 aktivite oyuncağı arasında ayna, çıngıraklı yumuşak oyuncak kirpi, BPA içermeyen salyangoz dişlik, hışırtılı oyuncak gökkuşağı, müzikli ve ışıklı su samuru yer alır.
  • Su samuru 15 dakika boyunca müzik çalarak ve hafif bir ışık yayarak miniklerin sadece oyun minderinde değil, bulundukları her ortamda neşeli ve keyifli vakit geçirmesini sağlar.
  • Bebeğiniz büyüdükçe iki kemeri geniş ve rahat oyun minderinden çıkarın, böylece bebeğiniz karnı üstünde oynarken kendini yukarı iterek boyun ve karın kaslarını güçlendirebilir. Üstelik jimnastik merkezinin yüksek kontrastlı renkleri, bebeğinizin erken görsel beceriler geliştirmesini destekler.
  • Doğumdan itibaren tüm bebekler için müzikli ve ışıklı jimnastik merkezi ve takılıp çıkarılabilir 5 aktivite oyuncağı; Müzikli, ışıklı ve yumuşak kuyruklu su samuru, bebeğin kendini keşfedebileceği ayna, çıngıraklı yumuşak oyuncak kirpi, BPA içermeyen salyangoz dişlik, hışırtılı ve çift taraflı oyuncak gökkuşağı olmak üzere 5 aktivite oyuncağı dahildir.
  • 15 dakika boyunca müzik çalan ve ışık yayan eğlenceli su samurunu yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Aynadaki yansımasını seyretmek bebeğin kendini keşfetmesine, karakterlerin büyük tasarımlı yüzleri ise görsel gelişimine yardımcı olur.
  • Yüksek kontrastlı renklere sahip, 76 x 76 cm büyük oyun minderi çamaşır makinesinde yıkanarak kolayca temizlenebilir.

Akar Oyun Halısı Sayılar 150X100cm Sayılar​

Akar_Oyun_Halisi_Sayilar.jpg

Özellikler
  • Çocuğunuz ile güzel vakit geçirebileceğiniz zeminleri daha güvenli kılan eğitim ve eğlence aracıdır.
  • Yumuşak olduğundan emeklemeye başlayan çocuğunuzun dizlerini acıtmaz, düşmelerde incitmez.
  • Hafif rahat ve esnektir sesi absorbe eder ,üzerinde oynandığında alt katlara ses gitmesini büyük ölçüde engeller.
  • Darbe sonrası kendini toparlayabilme özelliğine sahiptir.
  • Isı yalıtımı sağlar , taban soğukluğunu geçirmez.
  • Çocuğunuzun zihinsel gelişimine yardımcı olur.
  • Çocuğunuza fiziksel ve kimyasal olarak hiçbir şekilde zarar vermez.
  • Yıkanmaz, ıslak bez ile silinir.
  • Ürün ölçüsü: 100 x 150 cm'dir.

Kral Şakir Oyun Halısı Alfabe Ve Meslek​

Kral_sakir_Oyun_Halisi_Alfabe_Ve_Meslek.jpg Kral_sakir_Oyun_Halisi_Alfabe_Ve_Meslekler.jpg

Özellikler
  • Kral Şakir Alfabe ve Meslek Oyun Halısı 150x100
  • Ürünümüz çocuğunuz ile güzel vakit geçirebileceğiniz zeminleri daha güvenli
  • kılan eğitim ve eğlence aracıdır.
  • Ürün yumuşak olduğundan emeklemeye başlayan çocuğunuzun dizlerini
  • acıtmaz, düşmelerde incitmez.
  • Ürünümüz yıkanmaz ıslak bez ile silinir.
  • Hafif rahat ve esnektir sesi absorbe eder ,üzerinde oynandığında alt katlara ses gitmesini büyük ölçüde engeller.
  • Darbe sonrası kendini toparlayabilme özelliğine sahiptir.
  • Isı yalıtımı sağlar , taban soğukluğunu geçirmez.
  • Çocuğunuzun zihinsel gelişimine yardımcı olur.
  • Çocuğunuza fiziksel ve kimyasal olarak hiçbir şekilde zarar vermez.

Son düzenleme:
Tavsiye ve tecrübelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. Ürünlere ait bilgileri yukarıda zaten ben paylaştım
Hangi tür daha kullanışlı ? yani sadece düz halılar mı? yoksa üzerinde antin kuntin oyuncaklar olan mı? ya da almaya değer mi?
3 gün sonra kaldırıp kenara atılacak bir şey mi?

Safari Bebek Oyun Halısı
baby toys Safari Bebek Oyun Halısı
Biz bunu kullandık hem uygun hemde kızım sevmişti şuan pek oynamasa da 😁
Piyano extra vardı bizde
O yüzden bunu tercih etmiştim
Piyanoludan herkes memnun vurdukça sesi keşfediyor
Kucakçıysa çok durmaz boşa almayın

İlk resim deki piyanolu olan yeğenimde var yeğenim 5 aylık çok eğlenceli ve çok güzel duruyor yarım saat durmuştur belkide sonra biz kucağımıza aldık tavsiye ederim 😊 sürekli ayaklarıyla tekmeliyor vurdukça müzik çalıyor hoşuna gidiyor

Tavsiye ve tecrübelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. Ürünlere ait bilgileri yukarıda zaten ben paylaştım
Hangi tür daha kullanışlı ? yani sadece düz halılar mı? yoksa üzerinde antin kuntin oyuncaklar olan mı? ya da almaya değer mi?
Oğlum 50 günlükken üstünde antin kuntin şeyler olandan birine koydum. Hiç unutmuyorum ilk defa ayaklarıyla piyano çalarken yaptığı hareketlerden yorulduğu için kendi başına uyuyakalmıştı. Benim en büyük kurtarıcım olmuştu.

En baştakini aldık, 2 aylıktan beri severek oynuyor. Şimdi oturmaya başladığı için piyanosunu ona göre konumlandırdık ve elleriyle tuşlara vuruyor

Bizde en sondaki in benzeri vardı. Oğullarım severdi. Gayette kullandık.

Fisher price safari temalı olanı almıştık. Sevmişti ama piyanolu olanı da severdi bence. Çocuklar uzun süreli oynamıyorlar tabi. En fazla 10 dk. oyalıyordu benim oğlanı.

Şuan fiyat olarak pahalı ama 4,5 yaşındaki kızıma fisher price piyanolu oyun halısını almıştık kızımdan sonra 2 yeğenim de kullandı
Şimdi oğluma sapasağlam geri geldi
Hepsinin ilgisini çekti ve kaliteli ürün

Biz projeksiyonlu olanından almıştık. Müzik eşliğinde duvara değişik renkler ve şekiller yansıtıyordu. Evet güzel oyalıyor ama kısa sürdü bizimkinde. Bebekten bebeğe değişir tabii.

Abi bizimki bundan 4 aydir az da olsa oyalaniyor. Piyanolu alabilirsen ondan da al 2. el olarak satarsin. Her türlü boşa gitmemiş olur. Hatta ülke durumu ortada 6 ay sonra karina bile satarsin. Ben 130 a almistim.

Screenshot_20220511-202803_Samsung Internet.jpg

Benim kizim şuan 5 aylık oldu asla sırt üstü yüzüstü yatmadi o yuzden halıda ilgisini çekmedi. Tanıdıklar vasıtasıyla farklı farkli oyun halklarını da denedik ama yok yatmayi sevdiremedik küçük hanıma. Zaten sevsede en fazla 1 2 ay ilgisini çekerdi o yuzden çok fazla pahali şeyler almaya gerek yok bence

Oyuncak kesinlikle olsun Kazen bey. Onlar sayesinde bebek vakit geçiriyor. Bizdeki Playgro diye bir marka. Gün içerisinde kendime ait olan yegane yarım saat vakti oyun halısı sayesinde geçirebiliyorum.

Eklentiler

• DE4E54FA-5C41-4D2B-8AAE-CDF8F779E639.jpeg
    DE4E54FA-5C41-4D2B-8AAE-CDF8F779E639.jpeg
    123,6 KB · Görüntüleme: 75
X