Özlem'in kendi eviii :)

Güle güle oturun,

Kendimce bir öneride bulunmak isterim, Bana göre en acil yapılması gereken salondaki sehpayı değiştirmeniz. Diğer mobilyalarınız kahverengi olduğu için o sehpa odanın ortasında kelimenin tam anlamıyla sırıtıyor. İkeanın herkesin ezbere bildiği modeli olması da cabası. Yanlış anlamayın benim evimde de var, zaten sorun oradan kaynaklı. Herkeste var. Bu da sehpanın odaya uyumsuzluğunun daha bir göze batmasına yol açmış. Sanki nakliyeciler başkasının sehpasını sizin evin ortasına bırakıp gitmiş gibi görünüyor.

Dağınıklık da henüz tam yerleşmemiş bir evin doğal halleri gibi geldi bana, samimiyetle evinizi paylaşmışsınız, göze batacak bir dağınıklık olduğunu düşünmüyorum. Ne dağınıklıklar görüldü bu sayfalarda :)

teşekkür ederim sehpa kıonusunda haklısın yeni ev aldım ufak tefek parcalarda ucuzuna kaçmak zorunda kaldık zamnla tamamlarız inşallah

Evinin yapısı kullanışı bakımından çok güzel yanlız yanlış anlama ama nedense o evde ben olsam bunalırım heralde çamaşır makinası falan çok ayak altı göz önünde gibi mobilyalarınız çok güzel ama neden bilmiyorum bana ev çok soğuk geldi :KK43:

Evinin yapısı kullanışı bakımından çok güzel yanlız yanlış anlama ama nedense o evde ben olsam bunalırım heralde çamaşır makinası falan çok ayak altı göz önünde gibi mobilyalarınız çok güzel ama neden bilmiyorum bana ev çok soğuk geldi :KK43:

valla evim cok sıcak bana göre ben karmaşaya dağınıklığa alışkınım tercih meselesi:44:

canım evin güzel ama sanırım eksikleri var,yeni taşınmışsın normaldir.kaç oda onu da çözemedim.Öncelikle o merdiven altındaki ardiye olarak kullandığın yere kapı,perde,paravan v.b. birşey ayarlaman lazım böyle çok dağınık ve göz yorucu olmuş,mutfak halılarını zaten herkes söylemiş,salonunda da bir boşluk var sanki tv ünitesinin olduğu bölüme kitaplık,vitrin v.s. birşey eklemen gerekiyor.Birde yatak odanı çekerken keşke dolabını kapatıp ütü masasınıda kaldırsaydın daha net görürdük odanın içini... yatak odanın perdesini de çok beğendim evin hayırlı olsun,huzurla otur inşaallah :KK49::21:

canım evin güzel ama sanırım eksikleri var,yeni taşınmışsın normaldir.kaç oda onu da çözemedim.Öncelikle o merdiven altındaki ardiye olarak kullandığın yere kapı,perde,paravan v.b. birşey ayarlaman lazım böyle çok dağınık ve göz yorucu olmuş,mutfak halılarını zaten herkes söylemiş,salonunda da bir boşluk var sanki tv ünitesinin olduğu bölüme kitaplık,vitrin v.s. birşey eklemen gerekiyor.Birde yatak odanı çekerken keşke dolabını kapatıp ütü masasınıda kaldırsaydın daha net görürdük odanın içini... yatak odanın perdesini de çok beğendim evin hayırlı olsun,huzurla otur inşaallah :KK49::21:

eksikler var evet zamanla...2+1 dublex. oraya fortmanto tarzı perdeylede kapıcam ama gene para lazım oda zamnla....halılarda aynı sekil.. cnm salona yemek masası alacağım inşallah o lazım o zamnda modelini değiştrcm odanın.dolabmn da kapakları kapanmıo cnm ya ikisi aynı anda hareket edi bi tarafı kapnsa dieri açık kalıo oda tamir istiyo yani...teşekkür ederim:KK16:

canm benim sonunda görebildim evini ağız tadıyla oturmak nasip olsun inş tez zamanda minik meleğinle ve eşinle canm
herşey çok güzel sonucunda ev yeni tabiki ekisği olcak ah zavallı anneciğim 28 yıllık evli o kadar eksiği varki :KK5: hiçte şikayet etmez
biz zamane gençlik hem herşeyimiz var hem fazlasını arıyoruz
:KK34::KK34:

canm benim sonunda görebildim evini ağız tadıyla oturmak nasip olsun inş tez zamanda minik meleğinle ve eşinle canm
herşey çok güzel sonucunda ev yeni tabiki ekisği olcak ah zavallı anneciğim 28 yıllık evli o kadar eksiği varki :KK5: hiçte şikayet etmez
biz zamane gençlik hem herşeyimiz var hem fazlasını arıyoruz
:KK34::KK34:

haklısın cnm çok tesekkür ederim annelerimiz hep öle biz ne biçim gençlik olduk yetinmeyi bilemioz

eviniz kullanım açısından çok güzel ama siz kullanamamışsınız ,halıların uyumsuzluğu ,çatı pencerelerine fon yaptırmanız ,salondaki tüllerin kısa oluşu ,hatta diğer bir iki oda da da var peteğin yarısına kadar gelmiş tüller ,merdiven altındaki çamaşır makinesi ,dağınık dolaplarınızın içini açarak çekmeniz filan bana çok itici geldi ..yani yeni gelin çeyizi sergiler gibi kapakları neden açarak çektiniz merak ettim ..:26:

valla evim cok sıcak bana göre ben karmaşaya dağınıklığa alışkınım tercih meselesi:44:

Tabikide tercih meselesi hem daha yeni taşınmışsınız anladığım kadarılığıyla zamanla ev sıcaklığını alır ne bileyim duvara alınan bi tablo bile evin havasını değiştirebiliyor ablam evine ilk çayizi serildi birdünya mobilya okadar biblo yokkk uzun bir süre bize boş gibi geldi ablam herzaman sadelikten yana evde konuşuyoruz sesimiz yankılanıyor öle soğuk bi evdi şimdi ise aradan 6 yıl geçti duvara tablolar aldı birkaç parça biblosunu değiştirdi inanılmaz değişti ev o soğuk halinden eser kalmadı sizinkide belkide şuan öyle birşey zamanla herşey çok daha güzel olur Mutlulukla oturun evinizde :nazar:

eviniz kullanım açısından çok güzel ama siz kullanamamışsınız ,halıların uyumsuzluğu ,çatı pencerelerine fon yaptırmanız ,salondaki tüllerin kısa oluşu ,hatta diğer bir iki oda da da var peteğin yarısına kadar gelmiş tüller ,merdiven altındaki çamaşır makinesi ,dağınık dolaplarınızın içini açarak çekmeniz filan bana çok itici geldi ..yani yeni gelin çeyizi sergiler gibi kapakları neden açarak çektiniz merak ettim ..:26:

keşke önceki yorumları okuyaydın .... kapaklar bozuk kapanmıo 1. 2.de ister acarak koyarım ister kapatıp da amma sorun oldu ya pişman oldum koyduma neden yorum yaparken azcık dikkat etmionuz halıya perdeye okey ama bu kadarı da fazla:KK20::KK20:

keşke önceki yorumları okuyaydın .... kapaklar bozuk kapanmıo 1. 2.de ister acarak koyarım ister kapatıp da amma sorun oldu ya pişman oldum koyduma neden yorum yaparken azcık dikkat etmionuz halıya perdeye okey ama bu kadarı da fazla:KK20::KK20:

yahu benim alamadığım ,evinizi koyuyorsanız eleştiriye açık olacaksınız ,neden ooo mükemmel denilince teşekkür ediliyor ,beğenilmediğinde bu kadarı fazla deniyor,beğenmedim yahu özgür iradem değilmi ,kapağınız bozuksa o tarafı çekmeyin arkadaşım ,bizimde göz zevkimiz denen bişey var ..:KK20:

bencede halılarını değiştirmelisin zaten mutfak duvarın hareketli halılarını tek renk duz seçebilirsin merdivenin altındaki yere o esyaları değilde çiçekler koysan daha güzel enerji verir diye dünüyorum birde bu kadar çok dantel kullanma modern bi görünüs değil ama onun dışında evin güzel inşallah huzurla oturursun :)

mutfağına bayıldım kanepe falan da koymuşsun çook hoş olmuş mutfakta oturmayı çok severim ondan çekti beni ama halıyı düz mor bi shagy yaparsan daha tatlı olur

Son düzenleme:
X